Chat kanalındaki sopları şikayet edebilirsiniz

loading...

Özelliklede aoplar kanallarımızdaki bazı konulardan dolayı soplardan şikayetçi iseniz ve bunu belirtecek karşınızda herhangi bir yetkili göremiyor iseniz işte size fırsat. Burada aşağıdaki yorum bölümünden NazlimCafe chat kanalları üzerindeki NazlimCafe soplarını şikayet edebilirsiniz.

Şikayet ederken hatalı bulduğunuz kanal sopunun nickini ve hatalı bulduğunuz kanal kurallarına aykırı davranışını açıkca belirtin. Kanalımızda aop iseniz şikayet ederken buraya yazacağınız nickinizi değiştirebilirsiniz yada direk yazabilirsiniz. Bu size kalmış ama nickinizi yazarsanızda KARACABEY tarafından korunacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şikayet etmek için aşağıdaki yorum bölümünü çekinmeden kullanın.

KARACABEY

283 Responses to “Chat kanalındaki sopları şikayet edebilirsiniz”

1. yaziklar_olsun:)) Says:

Chat kanalındaki sopları şikayet edebilirsiniz
    Özelliklede aoplar kanallarımızdaki bazı konulardan dolayı soplardan şikayetçi iseniz ve bunu belirtecek karşınızda herhangi bir yetkili göremiyor iseniz işte size fırsat. Burada aşağıdaki yorum bölümünden NazlimCafe chat kanalları üzerindeki NazlimCafe soplarını şikayet edebilirsiniz.

Şikayet ederken hatalı bulduğunuz kanal sopunun nickini ve hatalı bulduğunuz kanal kurallarına aykırı davranışını açıkca belirtin. Kanalımızda aop iseniz şikayet ederken buraya yazacağınız nickinizi değiştirebilirsiniz yada direk yazabilirsiniz. Bu size kalmış ama nickinizi yazarsanızda KARACABEY tarafından korunacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şikayet etmek için aşağıdaki yorum bölümünü çekinmeden kullanın.

KARACABEY

Peki Emre hakkındaki şikayetleri silmeniz ne anlamına geliyor KARACABEY çok merak ettik 🙂

2. Mylove Says:

Şikayetlerimiz neden silindiki acaba KARACABEY ?
    Dir3nin geri gelmesi için siz hiç bir çaba sarfetmiyorsunuz birakinda o zaman gerekeni sevenleri yapsin!!
    Dir3n seni unutmıyacağız unutturmıyacağız.

3. selma Says:

kim ne dersin desin bu siteyi ayakta tutan Dir3ndi aylar once durumlarin bu hale gelecegi belliydi.
    kullanicilari,adminleri,soplari oplari hepsini idare eden oydu.
    karaca ne zaman chatle ilgilenmis, ne zaman sikayet degerlendirmis ?
    kendi adminleri bile kendisini saymiyor, tum sikayetlere ragmen yine kendi bildiklerini okuyorlar.
    emre denen sahs biraz adam olsaydi yaptiklarindan utanir kendine çeki duzen verirdi ama nerdeeeee
    anca bosuna atar :/

91.177.247.113

birde emre hakkinda olan sikayetleri silmissiniz karacabey
    bu anca onun (.!.) kaldirmis oldu
    serefsiz kendini bu sekilde akladigini dusunuyor bilginize

4. DILARA06 Says:

YAZIOM BURAYA AMA BAKAN YOK SANIRIM :S
    ATILDIM GIRISIM YASAKLANMIS ADRESIM 94.242.223.131 LUXEMBOURG
    NE YAPTIGIMI ANLAMIS DEGILIM
    DEDIKODULARI DUYUNCA SADECE DIRENI MERAK ETTIM SORDUM
    KIMSEYE HAKARET VE KUFUR ETMEDIM
    NE ITLIGI NE YALTAKLIGINDAN SOZ EDIYORSUN EMRE
    :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

5. DILARA06 Says:

KANALI COK BOS GORDUM HERKES YABANCI GELDI
    ESKI DOST ARADIM BU NASIL BI KARSILAMA
    BU KADAR BUYUDUNUZMUDEMI INSAN TANIMIYORSUNUZ
    :(:(:(:(:(:(

6. Dilara06 Says:

KARACABEY GECE BIZIM SORUNLARIMIZLA ILGILENMEK ICIN KANALA GIRIYORMUSSUNUZ OZELINIZI GELMEM SOYLENDI AMA BEN DERDIMI ANLATAMIYORUM HERHALDE
    3 GUNDUR BURDA ILERIYE GIREMIYORUM BEN NICKIMI YAZIYORUM TAM GIRDIM SANIYORUM SUNUCUYA GIRISINIZ YASAKLANMISTIR YAZISI CIKIYOR KARSIMA!!!!!!

7. ZuhaL Says:

Dost aci soyler engincigim :-))
    enginle ruyanin ayrilmasina cok sevindim nihayet onlarda anlamis senin gercek karakterini,
    yillarca insanlarin iyi niyetlerinden faydalandin simdiyse kala kala yaninda cakallar kalmis :-))
    simdi kendine yakisir sekilde devam edebilirsin,dogru yoldasin :-))))))))))))))

8. Engin Karaca Says:

Tamam ip numaranıza baktıracağım neden yasaklısınız.

9. almina Says:

iyi savunmacının değeri varlığından çok yokluğunda anlaşılır ya işte o hesap!
    Dir3n’inde değeri her iyi şey gibi yokluğunda anlaşılmış.
    üzücü bir olay ama giden gitmiş ileriye doğru bakmak gerekir umarım herkes bu olaylardan ders çıkarır ve bir daha böyle olayların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemler alınır inşallah
    Dir3n gerçekten örnek alınması gereken bir yoneticiydi.
    CaniSi seni unutmıyacağız unutturmıyacağız.

10. kimene_ Says:

çirkin tavrınızı kınıyorum birilerine yalakalık yapmak yada egolarınızı tatmin etmek için bir başkasını karalıyorsunuz . ..
    Dir3nin hakkındaki yorumların nerdeyse %80 erkekler tarafından yapılmış (aklınız sadece bacak arasında )
    azçok bende sizin kadar dir3ni gördüm haklısınız belki de sanalda çok az bulunan bir güzelliğe sahip ama egolarınızı düşünürek yaptığınız yorumlar diğer soplara yapılmış en büyük haksızlıktır .
    bu işin birde bilinmeyen bi arka yüzü var .
    emrenin 10 yıldır verdiği emekten hiç kimse haberdar değil tabiki! siz sadece kanalı görüyorsunuz.
    o beğenmediğiniz emre sayesinde kanal google sıralasında ilklerde yer alıyor.
    siz boş boş sohbet ederken emre siteye günlük yüzlerce haber ve video yüklemekte bu emek değilmi ? bunlar bırazcık olsun saygıyı hak etmiyormu ?
    rica ediyorum lütfen biraz bilinçli ve dikkatli olalım şikayette bulunurken .

11. DILARA06 Says:

BABANIN CIFLIGI DEGIL BURASI KIMIN GIRIP GIRMIYECEGINE SEN KARAR VEREMEZSIN
    O LAFLARI SEN KENDIN ISTEDIN !! INSAN OL KASINMA!!
    SEN YOKKEN BEN VARDIM BURDA TATLICADI KARDELENCE CANISI BENI BILIRLER EDEPSIZLIGIM OLMAZ BENIM KIMSEYE. BURASI SIKAYET YERIYSE BENIM SENI SIKAYET EDIP HAKKIMI ARAMAMDA EN DOGAL HAKKIM. USTE DOGRU BI BAK ISTERSEN HERKESLER SENDEN SIKAYETCI YAPTIKLARINDAN BIRAZ UTANMAN GEREKIRKEN SENIN YAPTIGINA BAK !! AC SU ZLINEMI

12. HayLaZzZ Says:

kimene_ yani emre şikayetini neden kendi nickininle yazmiyorsun 🙂
    bu kadarmi acizsin sen ya 🙂 senin erkekligine tükireyim!

Abüşer olm müsade ette Dir3n bacimiz girsin artik şunun poposunu indirsin kendini ne saniyor ulan namussuz hirz dusmani becermedigi hatun birakmamiş emege saygidan soz ediyor 🙂 kerhanemi olm burasi :DDDD

85.17.141.35 aç banimi!

13. alp-tekin Says:

çalışkan zeki kaliteli bir insani kaybetmenin vermiş olduğu zararın en güzel örneği bu olsa gerek… ( Sohbet radyo nazlimcafe dibe vurmuş vaziyette )

büyük insansın Dir3n seni unutmıyacağız unutturmıyacağız.
    yolun açık olsun güzel insan
    saygılarımla

14. seyfi Says:

Emre efendiye, burada millete cvp. Verecegine kendine biraz olsun çeki düzen ver. Chat sayfasinda millete EGEMENLİK kurmaya çalişman çok saçma yaşini başini almişsin bu yazilanlari iyi oku. Selamlarimla

15. Carpedien Says:

Karacabey Emre su an kanalda teror estirmekte daha ne kadar tepkisiz kalmayi dusunuyorsunuz ? kendi kuruntulari yuzunden insan atiyor !! bunamissa kendini tedavi ettirsin bu nedir ya ? burasi ozgur bir sohbet platformu degilmi ? neden sohbette bulunanlar haksiz yere atiliyor ?

16. JONNY_DEEP Says:

Ahh o Dir3n yokmu o Dir3n bütün bu olaylara tek sebeb olan o deilmidir ?

ne zamanki o gitti nazlim yetim kaldı onun apayrı bir şefkati , userlere karşi çok farklı yaklaşımı vardı çok müşfik davranırdı.
    nereden geldiğini unutmadığı için, userliğin ne olduğunu çok iyi biliyordu devamlı
    olarak onları korur, haksızlığa uğradıkları zaman haklarını arardı.

Dir3n seni unutmıyacağız unutturmıyacağız

17. JONNY_DEEP Says:

KARACABEY Dir3ni geri getirmenin bir yolu yokmudur ?

18. HaKaN Says:

NazLim evet eskiden google de chate 1. Siradaydi o zamanlar cok ama cok iyi Aop lar varrdi 100 askin aop vardi nedeni ise baslaarinda cok iyi bir yoneticileri vardi oda TaTLiCaDi idi bunun aksisini soliyenin alnini karislarim Karacada buna hayir diyemez TaTLiCaDigiti yani iyi yonetici giti yerinede kendini bilmez yoneticiler ArDaa, MrCooL,EmRe ler geldi sanirim suan nazlim 100 userin altinda seyyrediyorsa bu saydigim kendini bilmdz yoneticilerin sayesindedir evet cok user varken kendine pay cikarirken, azalmasinda nedense kendilerinde pay cikarmamaktadirlar.

19. husoo Says:

Dir3nin her gencin rüyalarını süsleyen bir güzelliğe sahip olması bi yana alçak gönüllüğü, adilliği, ciddiyeti, tutumu ,saygınlığı her alanında olduğu gibi Dir3ni burdada başarıya götürmüştür. (tabii doğuştan gelen kişilik ve akabininde çok önemli olan bir aile terbiyesi..) Lakin kendini geliştirmenin yaşı olmadığını düşünüyorum. Iyi bir yönetici olmanın sırrı herkesin kendi benliğinde yer alıyor aslında. İş kişide (kişilikte) bitiyor diyebilirim.
    Hiç birşey için geç kalinmamıştır.
    Dir3n seni unutmıyacağız ..
    saygılarımla

20. HaKaN Says:

Daha oncede nazlimi birakip baska yere gidip KARACABEY e yalvar yakar seni tekrar aop yapmisti soylediklerini hatirliyorsun degilmi hatirlatmama gerek yok sanirsam . Huso yani Dir3n yeter artik kendini pofpoflamanda kabak tadi verdi burada seni unutsalar ne olacak unutmasalar, Sen egerki Dir3n degilsen kesiinlikle Dir3ni gormemişsindir anliyana

21. talya Says:

havın ve onurdan çıkayetcıyım kufuredenlerı görmezlıkten gelıp kufre tepkı gösterenleri atıyo onur kufre ahlaksızlığa göz yumduğuna göre ailene etselerde görmezlıkten geleceksın

22. talya Says:

sikayetciyyyyyyyyyyyyim uleynnnnnn 🙂 erkeklere yaranmak için bayanlar sıteden atılıyooooooooooo

23. talya Says:

arkadas durup dururken nıye düşüyom kracabey az ilgilen kanaldakı bazı kendini bilmez insanliktan nasibini alamamiş 3 yetkılı durmadan her girdiğim laf attıpsonra uste cıkmakiçin sakadan takıldıklarını söylüyolar

24. eLvan Says:

bu Dir3n i öwen yazıları Dir3n den başkası yazmıyor cok komik cidden 🙂 bu sitenin user kaybının sebebi Dir3n in gitmesi degil facebook twitter skype ın yaygınlaşmasıdır. kimi kandırıyorsun . haa dönmek istiyosan o ayrı Dir3n cim :):):)

25. ZaL Says:

buna dur diyecek biri yokmu buseee arkadasbulda küfür ediyor sohbet onun yeri gitsin orda küfür etsin
    04:52] yookkkk 🙂
    [02:04:53] bosvermeyınce
    [02:04:54] ?
    [02:04:57] LoRD naparmiyim .
    [02:04:59] hee
    [02:05:01] kardes suanda ipim sabit 🙂
    [02:05:02] naparsın
    [02:05:03] sik kafalı
    [02:05:07] ipine sokarım senin
    [02:05:10] 1 ay sonra degişken olcak

26. ZaL Says:

[01:50:47] *TUNCER (TurkChat@sohbetyap-891B0F2E.direct-adsl.nl) kanala girdi.
    [01:50:48] haydaaaaaaaaaaaaaaaa
    [01:50:52] *asa (KaradenizO@88.232.28.=IRC) kanala girdi.
    [01:50:53] LoRD gelir birazdan
    [01:50:58] sıktırtymeyın
    [01:50:59] sal gazıııııııııııııııııı
    [01:51:00] kanalınızı bana
    [01:51:03] allahım basımdan gıtmıs

27. ZaL Says:

haydaaaaaaaaaaaaaaaa
    *asa (KaradenizO@88.232.28.=IRC) kanala girdi.
    LoRD gelir birazdan
    sıktırtymeyın
    sal gazıııııııııııııııııı
    kanalınızı bana
    allahım basımdan gıtmıs

28. ZaL Says:

loglara bakılsın arkadasbulda giresunlu gurbetbey yeşim operler ne işe yarıyorsa lord denen adisi küfür ediyor zline shun atıyor lord 1 ay sonra senle görüşecem ben o küfürleri sana yedirecem

29. eflatun Says:

Ortamın kalitelisini yönetim sağlar..
    yönetim değişti her şey bitti!
    herkes gördü her şey ortaya çıktı aldığınız yanlış kararlar kalitenizi ortaya çıkardı.
    Evet istemeden bir yara deşilmez karacabey ama artık sizde kabul edin piyasada az bulunmakta olan harbi delikanlı kızmış DIREN o gitti nazlimcafe bitti 🙁

30. tiryakii Says:

azcık adam olun lan
    hepinizin derdi aynı ‘bi hayli belaltı’
    hatunun ses tonu ve konuşması tahrik ediciydi
    şeyinizi okşuyordu işinize geliyordu gerisi yalan.

31. tiryakii Says:

KARACABEY
    ne hikmetse benim yorumlarım paylaşılmıyor gereksiz yorumlar paylaşılıyor ..

sizce tüm bu yorumlar şu an yanınızda bulunan insanlara saygısızlık değilmi ?
    böyle birşeyi neden yapma gereği duyuyorsunuz ?
    şu an sayfanız utanç verici
    bence biraz vaktinizi buraya ayırın ve iyi bir temizlik yapın emin olunki karşılığını fazlasıyla alırsınız

32. Tiryaki Says:

karacabey beni bilenler bilir eski dj’im ben, hiç kimseye küfür etmedim, etmem de.
    Benim söylediğim SERSERI_KIZIN zoruna gitmiş olabilir ama gerçekler bunlar bu site çok farklıydı burda çok güzel günlerimiz geçti.keşke herşey eskisi gibi olabilse.
    Benim söylediklerim bundan ibaret
    Asla ve asla ağzımdan bir küfür çıkmadı. Ben normal hayatımda da asla kimseye küfür etmem.
    Bağlantınız Kuruldu. Lütfen Bekleyiniz…
    [NOTICE http://www.Sohbet-Yap.Com]: *** You are permanently banned from Sohbet-Yap.Com
    Closing Link: deli[74-115-6-140] (User has been permanently banned from Sohbet-Yap.Com
    Sunucu ile bağlantınız kesildi.

33. Tiryaki Says:

Bakın üst kısımda bir çok insanda benim düşüncelerimi dile getirmiş.
    Zorbalıkla nereye vardık, varıyoruz, varacağız.

rüya seni unutmadık 🙂 güzel insan

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun