ikbal Gürpınar Hayatın içinden programında kavga video izle

Reklamstore Reklamları

Kanal7 televizyon kanalında İkbal Gürpınarın ile hayatın içinden programında kızının kaçırılıp kaçırılmadığını diğer kızına soran baba kızının bayılması üzerine kaçırdığı dediği kişinin kardeşine saldırdı. İşte önce detaylar sonrada o haberin videosu izleyin;

11 aydır kayıp olan 22 yaşındaki Buket ve sevgilisi Serkan’ın nerede olduğu programda aranacaktı. Serkan Esen’in kardeşi Volkan Esen ve annesi Gülendam Esen’de stüdyoda iken kavga çıktı. İkbal Gülpınar canlı yayında Demet’e kayıp kız Buket’in nerede olduğunu sorunca Demet önce bayıldı sonra babası tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Kızının bayılmasınının ardından öfkesi dinmeyen baba, Volkan Esen’e küfrederek saldırdı. Kavganın büyümesi nedeniyle Kanal7 yayını kesti.

KARACABEY

Tags: , , ,

69 Responses to “ikbal Gürpınar Hayatın içinden programında kavga video izle”

1. duygu Says:

ikbal hanım bence de aynen öyle

2. hasan aslan Says:

sevgili ikbal abla merhaba öncelikle.saygılar pragramınızı çok beyeniyoruz ama bu buketi ve serkanı bulmadıkca bendaha çok evde aç kalacağım. hanımla evde tartışıyoruz. pragram bitmeyinci hanım bize yemek vmiyor:) bunları bulunc-da sizde kurtulun bizde . hepinize sewgi we sayguılarımla. ii pragramlarrr HASAN ASLAN BURSA/OSMANGAZİ

3. ahmet furkan onal Says:

merhaba ikbal abla ben ahmet ist yenibosna da oturuyorum ne olur artık bulun yoksa ben bulucam yyaaaaaaaaaa ne olur annem ablam ve ben sizi cokk seviyoruz

4. zeynep Says:

ikbal abla bu mesajımı oku . dayak yemiyen kadın varmı.bende kocamdan dayak yiyorum , o adamla çok dalga geçiyosunuz o adam kendini ifade edemiyor.nolursun kocasına bir şans versin,çocuklar herşeyin önüne geçer lütfen bu mesajı okuyun , size hayranım

5. Orkun Says:

İkbal Abla Bende Çok Oynadım O oyunu VE Ona harcadığım Zamanı Ziyan Etmişim Ve Şuan pişmanım Bnden ARakdaşlara Tavsiyem o oyunları oynamamaları O oyun Tamamen Para tuzağıdır Oyunun sahipleri SAdece para çekiyo onu oynayan bütn arakaşlardan Lütfen o oyunalrı oynamamalarını Tavsiye ediyorum

6. ikbal abla lütfen oku Says:

ikbal ablacım fecabookta bukete bende baktım ama bu işte bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum.çünkü facebokta buket özbudak yazıldığında bir hayranı ol grubu var birde buketin kendi kişisel açtığı bir facebooku var.haynı ol grubunda bütün resimleri ve tartışmalar yazışmalar görünüyoo.bunuda insanalar yanlış anlıyolar buketin facebokuna girdiklerini düşünüyorlar.ben de bildiğim kadarıyla sizi aydınlatmak istedim iyi yayınlar ikbal ablacım…

7. ikbal abla lütfen oku Says:

ikbal abracım ayrıca demete bir sorun isterseniz facebookta buketin hayran sayfası olup olmadığını.çünkü kimse kolay kolay facebokk şifresini kıramaz…

8. şevval_54 Says:

ikbal abla artık lütfen buln bhen lise öğrencisiyim ve dün saçlarımı kaşlarımı aldırmaya gittim annemde yanımdaydı annemde şahıdım dün kuaföre bukete çok benzeyen bir kız geldi annem zaten kızı ilk gördüğünde bana işaret yaptı bhende farketmiştim aama hiç umursamadım daa sonra kesin emin oldum ve babasının söylediği gibi dudağının yanında pirsing zannettiğimmiz bbişi vardı sonra emin olduk ki bu bi tür uçuk gerçekten oı zamn inandım işte abla burası sakarya adapazarı kuaförün adı ise benian ayten kuaför ok babeeeeee byyyyyy

9. baki aksakal Says:

ikbal ab gerçekten serkan öldümü lütfen bunları açıklayın bunaldık artık

10. elif Says:

ikbal abla biz serkan ın ölümüne çok şaşırdık merak ettiğimiz şu madem serkannın ölüsü kaybolduğundan 4 gün sonra bulundu o zaman neden bu cesedin serkan olup olmadığını yetkililer test etmedi sonğı uçta onların kaybolma haberleri o ara çıkmıştı.Şimdi buket in yaşayıp yaşamadığı meçhul ama inşallah yaşıyordur diye diliyoruz… seni beğeniyle izliyoruz…

11. bir sevenin Says:

bence serkan intar etmedi onu öldürdüler buketide saklıyorlar serkanıda şu yüzden öldürdüler ikbal abla size mesaj atacaktı yakalandı benceee…

12. sema Says:

LÜTFEN OKUYUNNN !!!!!!!!!!!!! SİZDEN RİCAM

ikbal abla ben sema dünde mesaj atmıstım umarım okursun aslında gec kaldım ama bu senaryoyu göndermeliyim simdi buket ile serkan msn de konustukları için serkanın buketi aldattıgını ögrenince buket serkana mesaj attırdı o gencten sonra bulustular buket bu bana nasıl yapılır dedi ve cinnet gecirdi veya sinir krizi gecirdi serkanı öldürdü ama tek basına degil sonrada ortadan kayboldu sürekli yer degiştirdi herekede bulunan cesette ona zaman kazandırdı yada tam tersi serkanla buketi öldürdüler ama ilk bulunan serkan oldu daha buketi bulamadılar insaallah bulurlar buketi ölü yada diri ama sunuda belirtmek istiyorum hüsnüzana girmek istemiyorum belkide böyle olmamıstır kimsenin günahına girmek istemiyorum hayırlısı olur insaallah bulunur kolay gelsin allah yardımcınız olsun

13. ayça Says:

ikbal abla bence serkanı volkan öldürmüş olabilir çünki çok şüpeli hareketleri var programlar sırasınd hep sessiz duruyordu bide neden size daha önce serkan sandıkları birini bir yıl önce cesedine baktıklarını söylemedi.seni çok ama çok seviyorum

14. ich Says:

dünkü yayini nerde izleyebilirim…kacirdim maalesef?

15. emir Says:

ikbal abla bencede serkanın bulunması buketin bulunmasında yardımcı oluyo

16. soner Says:

———————-LÜTFEN BUNU ACIKLAYIN IKBAL HANIM LÜTFEN————————-
    Buket araniyor Buket araniyor deniliyor aylardir sizce Buket gercekten kayipmi IKBAL hanim?
    Hayir efendim Buket kayip felan degil cünkü Buket ailesi tarafindan saklaniliyor ve kayip süsü veriliyorki Buketin ailesi tarafindan süpeler baska yönlere cevrilsin. Neymiste efendim Ahmet isimli biri tarafindan pazarlaniyormus orada burada ve sehir sehir dolasiliyormus siz buna gercekten inaniyormusunuz?
    Serkan kardesimiz öldü deniliyor degilmi? hayir efendim Serkan kardesimiz katledildi ölmedi.
    Sizde farkindasinizki Buketin ablasi Demete sizin tarafinizdan soruldugunda program akisinda Buket nerede diye ,Demet hanim efendi bayginlik numarasi sergiledi ve Babasi tarafindan program akisinda volkan kardesimize agiza alinmiyacak küfürler ve bendensel saldiri gerceklendi.Siz kendinizce hic yorum yapmazmisiniz ikbal hanim Buketin Babasinin nekadar agrasiv oldugunu zaten gördünüz sizce bu hareketi süpe uyandirmadimi sizde?
    Bizim emniyetimizi sagliyan emniyet birimimizdeki bilir kisiler bunlari mutlaka gözden geciriyorlardir cünkü gözden kacmasi imkansiz.
    Benim kisisel fikrimi soracak olursaniz serkan kardesimizin kimler tarafindan öldürülmüs olunabilecegini benden size ancak tek cevap cikar buketin ailesi baskada hic biri degil.
    ALMANYADAN soner

17. soner Says:

belki yazdiklarim size sacma gelebilir fakat zamanla bana hak vereceksiniz ve bu kördügüm cözüldügünde ALMANYADAN soner bize yazmisti diyeceksiniz

18. mest Says:

kimsenin konuşması ile dalga geçmetin

19. uğur aksu Says:

ikbal abla bulacak
    bu sır ortaya çıkacak
    sende çık gel buket
    sevinsin annen baban demet
    geçmedin annenin bayramı
    olmadı bugünü yarını
    gel artık sevindir babanı
    yorma artık ikbal ablanı

20. fak Says:

bence bu volkanda bişeyler var çünkü kim kardeşi öldünü örenince röportaj vere bilirki

21. zeynep Says:

ikbal abla bence buketin yerini ya ailesi yada sadece demet biliyo ayrıca eğer o ölen buketse atilla bey ,o kafede çalışanlar yalanmı söylüyor bence bu konuları iyi araştırmalısınız.ayrıca bencede volkanda birşeyler var çünkü kardeşi ölünce bile röportaj verebliyo

22. öznur akacak Says:

rükiye rabia sevinç hanımın gönderdiği fotosuyla benziyor bence dna testi yapılsın o annenin de rükiye rabianında hakkı

23. ALEYNA Says:

İkbal abla bn ve annem sizi izliyor bn daha 11 yaşındayım. ama bunlardan ders alıyorum. siz çok tatlı çok şeker bir bayansınız. oradaki gözüyaşlı insanlara ve size avukatımıza pisikolak doktoruna ALLAH tan sabır ve mutlu olmalarını diliyorum. İnsallah herkes bulunur çocuklarda büyüklerde gençlerde ALLAH ım sen yardım et.sizi çok seviyorum.böyle bi program yaptığınız için tşk ederiz kanal 7 ailesinede saygılar…..

24. yusuf Says:

merhaba ikbal abla programınızı çok seviyorum elimden geldiği kadar kaçırmamaya çalışıyorum, serkan ve buket hep umutla bekledik, her gelen telefondan bir ışık bekledik ama herşey yalanmış, serkan öldü, allah rahmet eylesin, sahilde diğer bulunan ceset buketmmi hep içimizden inşallah buket değildir diyoruz, ama demet olsun, annesi babası elbiselerinden bir şekilde teşhis ettiler ama dna testi inşallah buket olmadığı yönünde bir sonuç çıkar, allah kolaylık versin

25. sumeyye Says:

s.a ikbal ablacım bence demet çok şey saklıyo o kızı en başından beri takip ediyorum var o kızda bişeyler hele şu düğüm çözülsün göreceksiniz ki demette işin içinde….

26. isim yok Says:

sevgili ikbal abla ben 12 yaşındayım programınızı her gün annemle izliyoruz ne olursunuz bumesajı canlı yayında okuyun siziçok seviyorum ne olursunuz zeynel amcayı kurtarın böyle bir programdan dolayı kanal 7 ailesine çok teşekkür edrim programda gaziantebin ilçesi nizibe selam gönderirseniz çok mutlu olurum sizi çok seviyorum

27. figan Says:

merhaba ilkbal hanim…
    herkeze yardim etmeye calisiyorsunuz..ve bu arada buyuk allahimizi unutmuyorsun..
    ben cahil biri degilim ama neden ve nasil bu duruma dusebildim anliyamiyorum.
    cok acilar cektim ve son noktayi evlenip, dullugu birakip kendime ve evladima hayat arkadasi evlilik yoluyla vurmak istedim.
    Ama ne kadar yanlis yolda oldugumu simdi anliyorum..7 sene oldu ama 7 senedirde ayni sorun ayni kavga devam ediyor. oglum hasta, sorunlu ve 17bucuk senedirde yetim.
    evlendigim adamla anlasamiyorlar..hep senedir devam ediyor. artik oglum 18 oldu..adam oldu sayilir. artik biktik boyle sorunla yasamak istemiyoruz.huzur istiyoruz, nese istiyoruz. uveylik muamelesine son verilmesini istiyorum. nolur yardim ediniz bana, bize…
    saygilar

28. Sümeyye Says:

Sevgili ikbal ablacim ben almanyadan bir izleyiciniz :) Programinizi cok begeniorum . :)
    Serkan ve butek hakinda bi senaryom var . Onlar ve aileleri icin cok üzügünüm benim tahminim serkan baska bir kiz arkadasi buldu ve buketde kiskanclikdan bir bunalim sonucu onlari öldürmdü ve ceseti bulunan kisiye kendi kiyafetlerini giydirip kendiyse serkanin kiyafetlerini giyip ortadan kaybolmusdur. Ama sadece bir tahmin. Sevgilerimle Sümeyye. Bunu seyircilerle paylasmanizi arz ederim eminimki onlarda bana hak vericekdir .

29. ayşe koç Says:

s.a.
    sevgili ikbal ablacım az önce bağladığınız kişi nufusta 41 yaşındayım dedi okula nufusa göre gidilmiyomu o size üniversiteye başlamadan hamile kaldım dedi….sizi seviyorum…

30. betül Says:

ikbal ablacım ben betül daha 16 yaşındayım buketle ilgili bilgi verirseniz çok sevinicez.

31. melike yüksel Says:

ikbal abla seni çok seviyoruzdenden bütün denizli için selam istiyorum sizi çok seviyoruz

32. feyza Says:

ikbal teyzeciğim mrb az önce ki kurs olayı bizimde basımıza geldi bizide iki defa
    aradılar 14oo tl istediler . babam öğretmenime danıştı öğretmenimde böyle bir seye gerek olmadığını söyledi . okulumuzda kurs wardı . annem bu olayı duyunca çok korktu. iyikidee gitmedim . proğramınızı çok beğeniyoruz . :)

33. melike yüksel Says:

ben melike ismimi programda sakın okumayın

34. şemsi yurişoğlu Says:

sayın ikbal hanım sizin programınızı çok izliyor ve seviyorum bana bir ordan slm yollarsanız çok sevinirim size programınız boyunca her zaman başarılar dilerim sevgiler saygılar

35. mualla yildiz Says:

merhaba ikbal hanim ben belcikadan mualla surekli ben sizi izliyorum ve takdir ediyorum duruslugunuzede inaniyorum ve sizden yardim rica ediyorum.ikbal hanim ben turkiyede bir talebe okutmak istiyorum.Hic maddi imkani olmayan okumak isteyen bir kisiye meslek sahibi olana kadar butun masraflarini yuklenmek istiyorum.Bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz dogru birini bulma konusunda sevgi ve saygilarimla yanit bekliyorum.tel numaram 0032484727804.

36. aysel Says:

kiz ayse koc sana sesleniyorum öyle bir tahminin bile olmamasi lazim cünkü serkan
    kactiktan 4 gün sonra ölü bulunmus denizden cikartmislar cesedini´………….

37. aysel Says:

pardon ayse koc :(

ben sümeyyeeee seslenecektim

38. nazmiye_ Says:

merhaba ikbalhanım sizin hayranızım ben 44yaşında bir anneyim eşimi 11yıl önce kaybetdim yüksek tansiyon hastasıyım iş arıyorum bulamıyorum 13yaşında bir kızım var okuyo dersleri süper zor şartlar altındada olsa okumaya çalışıyo sosyal güvencem yok tek amacım kızımı okutmak yardım yerlerine baş vurdum ama sıranı bekle diyolar 2aydır kiramı veremiyorum sizlerin aracıglınızla yardım seven bir el ALLAH rızası için zor durumdayım kış geldi kızıma bir bot dahil alamadım yardım sizin pogramızın deyil biliyorum yavrumun okul ihtiyaçlarını karşılayamıyorum saygılarımı sunarım hayırlı pogramlar ALLAHA EMANET OLUN MUMARAM 0536 623 95 32

39. semra Says:

merhaba ilkbal abla 21.12.2009 tarihinde yayınlanan proglanan programınızı kaçırdım nasıl izleyebilirim

40. arif Says:

merhaba ikbal hanım sizi ailecek izliyoruz ve ailecek seviyoruz bu arada çok güzel program yapıyorsunuz fransya dayıma selamlarımı ilete bilirmisiniz ve teyzemin oğlu mardinde asker onada selamlarımı iletirseniz çok sevinirim allaha emanet olun

41. kadir Says:

ikbal abla ilk başta selamlar ikbal abla artık annem senin pragramını izleyecem diye bana başka kanal izletirmiyor artık bende bu programın hastası oldum

42. ayşe pınar Says:

ilkbal apla seni çok seviyoruz senin dünyada en iyi insan olduğunu düşünüyoruz ve sen insanlara yardım etmek onları güldürmek istiyosun seni severek izliyorum sen hayatta şu dünyada bana göre en dürüst ve iylik seven birisin senin yaptığını kimse yapmaz inanki bu hayat inşallah senin bu programda yaptığın gördüğün acı verici şeyler sona erer amin sana hep dua ediyoruz allah senden razı olsun

43. semra Says:

sevgili ikbal hanım sizi çok seviyorum ve sizen moreliniz ve programa neşe katsın diye şu fıkrayı göndermek istedim
    delinin biri kendini asmak için ipin bir ucunu ağaca bağlamış diğer ucunuda beline dolamış.arkadaşı sormuş:
    ne yapıyorsun sen?
    görmüyomusun kendimi asıyorum.
    iyide boğazına dolaman gerek ipi.
    denedim ama o zaman nefes alamıyorum demiş

44. ebru Says:

ikbal ablacım seni çok sewiyorum programını sürekli takip ediyorum böyle bir programdan dolayı tüm kanal 7 ailesine teşekkür ediyorum ikbal ablacım hala açıklamadınız bulunan ceset buketemi ait 20gün geçti ve hala açıklamadınız

45. nejla Says:

ikbal.ablaciyim.ben.fransadan.yaziorum.(tûrkcem.zayif).bana.bir.konuda.yardimci.olabilirmisin.lûtfen!
    Dedem.6.yasindayken.annesini.kaybetti.ve.ondan.bir.resmi.yok…nerden.bulabilirim?

46. hulya taskaya Says:

IKBAL ABLA NE OLUR OKU COK ÖEMLI NE OLUR OKU

IKBAL ABLA NE OLUR OKU COK ÖNEMLI

ikbal abla ben 22 yasindayim adim hUya taskaya
    seni cok seviyoruz hele programda allah in yolu ile hep konusuyorsun bu yUden de seni daha cok seviyoruz
    ANNEM PYCHOLOGIE tedavi aliyor hem tr. istanbuldan hemde almanya kOLnden
    ANNEM OGLUNUZ EFE NIN YASINI SORUYOR ONU PROGRAMINIZA GETIRMISTINIZ YA
    EFE YE DE SELAM ONU CCOK SEVIYORUZ VE SIZI
    kendisi CITALOPRAM VE ANAFRANIL ILACLARI ALIYOR
    AMA BUNLARI HER ALDIKTAN SONRA COK HALSIZ OLUYOR VE SUEKLI UYUMAK IYTIYOR
    HASTALIGI VESVESELIK
    KUSUR ABDESTI ALMADAN NAMAZ KILAMIYOR ICI RAHAT DEGIL
    NE OLUR IKBAL ABLA YANINIZDAKI DOKTORA BIR SOLEYIN SORUN BUNA KARSILIK NE DIYECEK COK MERAK EDIYORUM
    BEN ESKI ANNEMI OLEDIM IKBAL ABLA O KADAR CALISKAN DI KI EVIN HER ISINI O YAPIYORDU BIZE YARDIM EDIYORSU
    BIZ 5 KARDESIZ 4 KIZ 1 OGLAN

47. rukiye Says:

ikbal abla benim adımda rukiye abla üzülmesin bulunur annesi

48. esra Says:

ikbal abla seni cok seviyorum rabbim yar ve yardımcın olsun

49. miyasa selçuk Says:

ikbal hanım sizi çok seviyorum proglamlarınızı kaçırmamaya dikkat ediyorum benim 11 yıl önce bi kızım vefat etti yaşı benzemesin size çok benziyordu sizinle konuşmayı çok istiyorum ama bi türlü ulaşamıyorum sizi daha önce mail gönderdim ama cevap alamadım beni arasanız çokkkkk motlu edersiniz çünkü sizi kızım gibi görüyorum ve seviyorum numaram 05468073001

50. Pelin Says:

ii AksamLar Ikbal abLacigim Ben Belcikadan Pelin,Senii Cok SeviyOrum
    Bu OlayLar Gercekten InsanLarin PskolojiSini BozuyOr Tabiki Kolay biseyd eyil herseyin HayirliSi

iyi AksamLarr SlmLar

51. kenan Says:

ikbalcıgım ben sıvas tan ismihan cebecıoglu programını heycanla izliyorum programdan ayrılmanı hıc ıstemıyorumcok uzuldum bızım goruslerımızı almak ıstersen kanal 7 ekranlarında senı hep gormek ıstıyoruz buket kızımızın ınşallah hayırlı haberlerını duyarız serkan yavrumuzunda bas saglıgı dılıyoruz ben sıvastan senın programına katıldım lutfen bu maili okursan sevınırım ismihan cebecıoglu

52. ESRA Says:

ikbal hanım merhaba ben buket’in durumunu merak ediyorum dna sonucu ne oldu

53. figen Says:

merhaba ıkbal abla seni cok sevyrz aılecek ya buketın durumu e oldu

54. figen Says:

yenı programın hayrlı olsn ikbal abla bu arada ekranda cok guzel gzkysn

55. rabia Says:

ikbal abla lütfen rukiyeye söyleyin üvey babasına kızmasın çünkü o kızını kaybetmekten korkuyor…Ben ebru ablanın programıda izledim Babası dediki ben rukiyeden gelip bana sarılmasını istedim .Ama rukiye yapmadı.gerçekten ben oturup ağladım.rukiye bence haksızlık ediyor

56. nehir Says:

bukettı cok merak edıyoruz bı acıklama yapılsın artık lütfen

57. vildan Says:

yahu neden programdan ayrıldın ikbal abla hem yemek programındansa aksiyon programı daha iyidi bana cwp atarmısınız neden ayrıldı ikbal abla?????????????????????????

58. semiha Says:

sedef hastasıyım kırmızı pancar ile vucut temizliği yaptım idrarım sapsarı ne yapmam gerekli

59. osman tamer Says:

merhaba ben osman tamer astım için faks göndermiştim cevap alamadım rica etsem ömer coşkun beye bu mesajımı iletirmisiniz..!!!

60. muharrem avşar Says:

Sayın İKBAL hanım ben MUHARREM AVŞAR . İKBAL HANIM sizin yardımınıza ihtiyacım var bana yardımcı olursanız müteşekkar kalırım iİKBAL hanım sizden istediğim benim para pul değil bir meselemin acil çözülmesi şimdiden ilgi ve alakanıza TEŞEKKÜREDERİM SAYGILARIMLA .
    MUHARREM AVŞAR
    ACİL İŞSİZİM İHTİYACIMVAR!!!!!!!!!!!!!!

61. hasan Says:

benim adım normalde gülnihal emesem olmadığı için eşimin emesenini kullandım

benim sorunum 3 cocuğum ve ben efemef hastasıyız.

bu numaradan bize ulaşabilirmisiniz

Admin uyarısı: Hasan kanal7.com sitesine girerek oradan ikbal gürpınarın mail adresini alabilirsiniz ve oradan mailinizi gönderebilirsiniz. İşte İkbal Gürpınar Mail adresi;

ikballesifaliyemekler@kanal7.com

62. bircan Says:

ıkbal hanım sızı cok sevıyorum benım sızden rıcam kendım ve oglum ıcın programınızda kılo ve sısmanlıkla ılgılı daha cok konusursanız bılgı verırsenız cok mutlu oluruz ne yapmamız gerekıyo yardımlarınızı beklıyorum oglum 13yasında ve100kg ne yapmalıyım allah rızası ıcın

63. hüseyin Says:

sayın ikbal ablacım sizi ve proğramınızı severek takip ediyorum…
    sayın hocamız ömer bey neden proğramdan ayrıldı merak edyorum.
    sürekli ondan ve sizden faydalı bilgiler ediniyoruz. ayrılışının nedenini açıklama yaparsanız seviniriz.
    proğramınızda ve hayatınızda başarılar dilerim. allaha amanet olun

64. sevim şen Says:

ikbal hanım biraz önceki ağrı kesici konularak yapılan tarifi tekrar edermisiniz yazı olarakta gecin Allah razı olsun

65. mine Says:

ikbal hanm programa baglanmak istedm ama henüz muaffak olamadm. ben sigarayı bırakmak ve bunu dile getrmek istiyorum

66. erol girgin Says:

14 aylık bir kızım var ve teşhis konulamıyor yurt dışında tedavisinin olduğu söyleniyor kızım 8 aydır yoğun bakımda yatıyor yardıma ihtiyacımız var ikbal hanım bir can kurtarıcaksınız sizde bir annesiniz beni iyi anlarsınız ne olur bana yardım edin. 0507 662 93 72

67. zekeriya çolakoğlu Says:

selemün aleyküm ıkbal abla

68. zekeriya çolakoğlu Says:

selam ikbal abla sizden peygamberimizin kutlu doğum haftası yüzü suyu hürmetinie yardım bekliyorum benim yüzde 99 engelli oğlum var 7 yaşında 4 tane çocuk var 6 senedir fizik tadavisi görüyor fizk doktoru araba önerdi alacak durumda değilim sizlerin yardımlarınıza ihtiyacım var madur durumdayım rabbim sizlerden razı olsun komşumuzun internetinden yazdırıyorum tel 537 734 03 17 adres karacaoğlu mah sahil sokak no 12 melikgazi KAYSERİ

69. KARACABEY Says:

Merhaba Zekeriya lütfen şu adresten tekrar mesajınızı gönderin ikbal hanıma. İnşAllah size tekrar dönüş olacaktır.

http://www.ikbalgurpinar.com/ikbalesorular.aspx

Bu sayfa İkbal Hanımın kendi sayfası buradan ulaşın lütfen.

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun