Çinde köpeklere yapılan işkence +18

Reklamstore Reklamları

Çin’de köpeklere yapılan dehşet işkenceler herkes tarafından büyük tepki topluyor. +18 yaşından küçükler lütfen bu iğrenç görüntüleri izlemesinler. Bunları yapanlar insalıktan çıkmışlar resmen başka bir şey denmez bunlara.. işte o dehşet görüntüler;

Tags: , ,

29 Responses to “Çinde köpeklere yapılan işkence +18”

1. yaban-gulu-55@hotmail.com Says:

siz nebiçim insanlarsınız lan sizi bu türkiye içinde birinizi görürüm dayak nasıl atılıyo işkence nasıl yapılıyo gösterecm lan size

2. berkay Says:

allah bellarını versinler köpeği nasıl kalbinden bıçaklıyor onlar şeytanın arkadaşı olmuş inşiillah kendileri öyle ölür gebersinler

3. yandımali Says:

adi şerefsizler pislikler

4. ibo mannheim Says:

ulan oraspunun cocuklari ne bicim scherefzizlik bu ne dir lan okadar sinirliyim ki bundan sonra bir cihnli gördügümde nefretlen bakacam vizdansiz pezevenkler ulan siz köpek bile olamasiniz serefzizim ki bana o anda silah versinler hepsini siraya dizerim ama öldürmem her bir cinliye otuz kursun elerimle kesmek isterim

5. ibo mannheim Says:

keske alah bana o videyodaki pic kurusunu kara midir nedir serefsizi bana verselerdi etini dilim dilim yawas yawas keserdim böyle devlet baskanligliklari sikim ben böyle bisey mi olur nerde insan haklari nerde baskanalr

6. ibo mannheim Says:

ahhh ulan ahhhh yazik tir sunlara be ulan pic cinliler su hayvanlari öldürmeyin be bizim türkiyedede köpek öldürürle ama bukadar da degil yahu bizimkiler ya zehir verir ya kavga etirir tamam kavga etirmeleri yanlis ama ne edelim onlar da pic serefsiz dir
    pic cinliler

7. ibo mannheim Says:

bunu izleyenler sakin ha sakin bagri cocuklariniza izletmeyin lütfen benimde bir american bulldog gum var yahu bir sey yemese hemen nei var neyi yok diye kontrol ediyom bilmiyordum ki benim köpeyim okadar deyerliymis pust pezenvekler köpek cok güzel bir hayvandir yahu duyun sesimi cinler yapmayin be sunlarin yiyenlerde suc asil insalah zehirlenirler

8. ibo mannheim Says:

ben biliyom nekadar yazarsam yazim picler halen devam edecek ama bir umut olsun bana ki katriliyonlarca yazmak isterdim ama ne dersem bos farkindayim ama elde degil ben köpek sewerdim ama simdi biliyorum ki yanlis elere gectiginde kötü oluyor herkesin dikat etsin lütfennnnnnn

9. azrail Says:

pi. oğlu pi.ler ana..zı …ikim

10. çaglar Says:

sizin varya ta an…zı kıeyım aq pıclrı lan oro..u ccuklrı turkıyeye gelmeyın bende senın kalbıdn sokmzsam ne olayım senı kpklere yedırcem aq pcılrıı ta an…ı sı..m sızın bn

11. yalçın Says:

Bu görüntüleri izleyince ruh dünyam altüst oldu.Sinirimden elim ayağım boşaldı.Bu nasıl bir insanlıktır.Yiyecek başka bir şey bulamadınız mı.Hayvanlara bu tür işkenceleri yapan vicdansızları gözümün önünde kesseler kılım kıpırdamaz.Yazıklar olsun sizin gibi ucubelere..

12. emre Says:

insan olan bunu yapamaz bunların beynini …..m

13. muhammet Says:

bunu yapanlar tam bir orusbu çocuğudur.

14. nezih Says:

onlar okadar gafil avlanacaklarki cehennemde kalplerine sokulacak kızıgn hançerler kötülüklerini bi nebze olsun düşürmeyecek

15. tufan Says:

sizin ölünüzü köpekler……sinn

16. sevgi Says:

ya allaha havale ediyorum boylelerini ahirette inşallah yanarlar yinede bekdua etmeyelim o canilereee alaha havale edelim

17. kemal Says:

ben onların gelmişini geçmişini … hiçmi vicdan yok şerefsizler.

18. doğuş Says:

ulan serefsızler sızın gıbı ınsanı s.k.m pardon ısnsan deıl sız hayvan bıle olamazsınız hayvanlara hakaret etmıs oluruz ulan bıde kafasını kırıyo serefsızın ogle olm siz kıbrısada yada turkıyede olsanız ananızı s.k.rler

19. pala Says:

size insan bile denmez size ne küfür nede beddua ederim sizin için kendimi günaha sokmam sizi sadece allaha havale ediyorum

20. osman Says:

insanlıktan çıkmışsınız diğer dünyada yanmak neymiş görürsünüz siz allah belanızı versin

21. cansu Says:

allah belanızı versin serefsizler adiler lan nasıl kıydınız ağızsız dilsiz hayvanlara ha nasıl nasıl bi vicdandır nasıl bir kalptir sizdeki onlara köpek demek hakaret olur asıl köpek sizsiniz

22. oğuzhan Says:

allah belanızı versün köpek katileri gücünüz onlara mı yetiyo şerefsizler puştler

23. oğuzhan Says:

cansu çok haklısın köpek diyoruz gevurlar köpeyin en önde gidenleri

24. caner Says:

şerefsizin evlatları orospu çocukları bunların kafaları tutacan sopayla vuravura ezecen şerefsizler

25. beratolcer Says:

bunların anonim olan babası köpekler oldukları ifşa oldu heralde ondan bu nefretleri zaten benım tohumum olamaz bu amınakoduklarım

26. fatih Says:

ulan o.ç ben birinizi bile Türkiyede göreyim aynen sizin o köpeklere yaptığınızı bende size yapmassam ne olayım

27. melike Says:

allah belanızı versin o hayvanlara nasıl vurup nasıl kesiyonuz pislikler sizde allah korkusu yokmu be sizle allahtan başka kimse bak edemez sizi allaha havel ediyom

28. melike Says:

allah belanızı versin o hayvanlara nasıl vurup nasıl kesiyonuz pislikler sizde allah korkusu yokmu be sizle allahtan başka kimse baş edemez sizi allaha havel ediyom

29. cemal Says:

benim kanim dondu bu serefsizlere dur diyelim bu adiler bugun kopek yer yarin insanlari yerler bu o. cocuklari hepsinin derisini yuzup can cekiserek oldurmeli butun dunya bu kavatlara niye dur demiyo hepsinin allah belasiniversin sonlari surunerek gebersinler

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun