Crazy Taxi Oyunu Oyna

Reklamstore Reklamları

Crazy Taxi oyunu oyna – Bu oyunu yön tuşlarını kullanarak oynayacaksınız ama önünüze arabalar çıkacak arabaların üzerinden atlayarak geçmelisiniz. Üzerinden atlamak içinde boşluk tuşuna basın(klavyedeki uzun tuş)

Tags: , , , , , , ,

357 Responses to “Crazy Taxi Oyunu Oyna”

1. lusin Says:

super bir oyun yapana tesekur ederim
    herkeze tafsiye ederim
    ve bu oyunu gorurseniz hemen durmadan oynayin ve bana guvenin

2. yusuf Says:

bu oyunu hiç beyen medim ve hep araba zıplıyo vede açamadım açması çok zor olduhu için bidaha oynamıycam

3. yusuf Says:

bu oyuna bayıldım

4. uday Says:

yahu oyunu bağımlılık yaptım :)

5. Barış Says:

Skorunuz Kaç

6. Barış Says:

Sürem Bayrağın Yanında Bitti Olmaz Kié:P

7. Barış Says:

Yiné Bayrağın Yanında Bitti Béa{åçWÈoĬ3k§
    :D

8. ÖZGE Says:

bağımlılık yaptı bu oyun bana yaaaa

9. özge Says:

skorunuz kaçç???????????????

10. özge Says:

ben tam 7.levele geldimmmmmmm

11. ESRA Says:

süper bir oyun alıskanlık yaptı sürekli oynuyom ama en son level 6 ya kadar yetiştim herzaman öldüğüm zaman havada bitiyor

12. aşkın Says:

çok güzel bir yer her gün giriyorum

13. gülşimal seyfi Says:

ben 10. lwl kadar geldim çok tavsiye ederim süperrrrr ötesi………………………

14. ESRA Says:

harika en son oturdum en son tam 10 levele kadar geldim

15. cenk Says:

beyler nerden indirceez

16. saadet Says:

öfff çook köötüü bii oyuun buu bii tüürlüüaçıılmaadıı.

17. saadet Says:

amaaaaan öf açılmadı resmen buuu.

18. çisem Says:

arkadaşlar sürekli space tuşuna basarsanız hiçbir arabaya çarpadan yolunuza devam edersnz sürekli zıplar öyle yhani süreden kazanç oLr

19. beleyna Says:

bence çok güzel bir oyun :D

20. sevde Says:

çok güzel bi oyun facebooktan açıyodum ama şimdi açılmıyor facbooktan

21. sevde Says:

50513 yaptım skorumu

22. sevde Says:

üffffffffff darı arabalardan nefret ediyorum

23. merve Says:

bu oyunda 5e kadar gldm

24. merve kevser Says:

holley bn 8. levele geldim yuppiiiiiiii

25. merve kevser Says:

bu oyunda mavi sarı arabalardan nefret ediyorum ya eğer onlar olmasaydı 10. daydım

26. Revza Says:

Bence çok güzel bir oyun,boş zamanlarımda hep bu oyunu oynuyorum.

27. dilara kurtulmuş Says:

arkadaşlar nie vaktinizi böyle boş şeylerde harcıyorsunuz beni herkez tanıyor bn selenada oynayan dilara selenada oynamak isteyen varsa bana burdan mail atsın arkadaşlar bni dinleyenler için teşekkür ederim

28. İreM Kc Says:

yha bu oyun beni nagımlı yaptı yha hergün mutlaka girip oynuyorum ama gerçegi daha güzl

29. ousdsamdg Says:

10 a geldim 1 saniyeyle yenildim yha

30. melisa Says:

yaaaa bu oyun kadar güzel oyun görmedm süperrrr birrrrrrrr oyn okuldan geliyrm üstümü değiştirdkten snra hemen oyuna geçyrm…………………………….!!!!!!!!
    (oynamayanlara tavsiye ederim)…..

31. gamze Says:

yha çok acyip güzel bir oyun am gardaşlar skorlarınız çok az benim rekorum 73.554 biraz DAHA GELİŞTİRİN KENDİNİZİ 60 bini geçin EĞER BENİM SKORUMU GEÇEN OLURSA NOT BIRAKSIN UNUTMAYIN BENİM SKOR 73.000

32. GAMZE Says:

arkadaşlar benim bir üsteki skoru 73.554 olan kişi beni yazımı yazarken yanlışlıkla ARKADAŞLAR yenine GARDAŞLAR demişim bir AMA yerine a.. demişim çok pardon arkadaşlar

33. resul Says:

cok guzel 1 oyun b ayıldım:d:D

34. GAMZE Says:

arkadaş lar ben skoru 73.554 olan gamze adındaki kişi skro tazeldim 73.554 yerine 80.584 yaptım hadi skorlarınızı yazın bu mükemmel skoru kim bilirse ama gerçekten bu skoru geçen not bıraksın not bıraksın derken buraya yazsın

35. GAMZE Says:

ben yine GAMZE BUKEZDE YENİ REKORUM 87.000 HADİ BUNU GEÇİN DİĞER İKİĞ RESKOR GERİDE KALDI

36. kevser Says:

daha birinci bölüm deyim

37. kevser Says:

yha gamze denilen kız sen nasıl bu kadar puan almayı başarıon gerçekten çok iyi seni kendi adıma tebrik ederim

38. kübra Says:

ben tam 10. levele gittim

39. kübra Says:

üffffffffffffffffffffffffffff çok sıkıcı hep arabalar birbirine yapışık geçilemiyorki

40. kübra Says:

skorum tam tamına 48975 hadi burekoru geçemiyen ezik olsun

41. yasmin Says:

skorum 85.007 :D

42. yasmin Says:

yeni skorum 95.016

43. kübr_serseri_ Says:

üfffffffffffffffffff tam geçicem sürekli arabalara çarpıyorum birtürlü olmuyor çok sıkıcı oluyor

44. rumeysa Says:

bu oyun çok güzel facebook tan giriyodum ama açılmıyo her gün bu siteye giriyorum

45. rumeysa Says:

ben tam 100. levele geçtim

46. hayır mevlası Says:

çok iyi oyunnnn

47. ahmet Says:

çok güzel bir oyun 89 leveldeyim

48. ilayda Says:

likotin gibi bağımlı oldum

49. melisa Says:

bence atıyosun sen DİLARA KURTULMUŞ olamazsın ………

50. doğukan altın Says:

coook güzel oyun ……)

51. yaren Says:

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr harika ah bide bayrağın tam yanında bitmessseeeeeeeeeeeeeeeee

52. rubiş Says:

kübra sen ne diyosunki cnmbnm ben tam 86.851 puanım war

53. merve Says:

tam 11 level e geldim arkadaşlarr resmen bağımlılık yapıyo herkese oynamalarını tavsiye ediyorum süperrrr bi oyun yapanalara çok teşşekkür ediyorummmm.

54. kübra Says:

tam 9. levele geldim zamanım yetmedi bence süreyi biraz uzatmaları lazım

55. kübra Says:

rumeysa atıyorsunnnnnnnnnnn sen 100. levele gelemessinnnnnnnnnnnnn atmaaaaaaaaaaaaaaaaa

56. kübra Says:

ahmet sende atıyorsunnnnnnnnnnnnnnnnnn

57. kelebek:) Says:

bu oyun berbat gerçeği daha gzl

58. kübra Says:

nedense bütün aksilikler beni buluyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

59. kübra Says:

YETER ARTIK ÇOK YORULDUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMİĞREÇLEŞİYOR

60. melike Says:

HARİKA Bİ OYUN VE 13.LEVELDA YANIM ÇOK SÜPER AŞIĞIM BU OYUNA

61. deren Says:

hiç güzel bir oyun deyil beyenmedim

62. Ârd Says:

Çok güzel bi oyun ama siktmm arABALARI ENGEL OLUYIORLAR 14. SEWİYEYE GELDM MAVİ ARABALARI İÇ SEWMİOM A.Q

63. emre Says:

bu oyun çok zor açilio yaaaa ufffff çidiracammmmm laaaaa offffff be (:
    açilmio

64. aysel Says:

bilmem fena değil iste bu kadar güzel oyun içer,isinde üfffffffff

65. emre can Says:

çok güzel oyun

66. melike Says:

ya bu oyunu çok seviorum

67. utku bugra Says:

hiç güzel değil

68. damla Says:

GeRcEkTeNdEnde güsellll biii oyunnn ):

69. sağlıkcılar Says:

hepinizin yorumlarını okuduk. okumaz olaydık berbat yorumlar yapmışsınız. allah akıl dağıtırken crazy taxi mi oynuyordunuz? allah belanızı vermesin ila vuuh

70. crayz taxi Says:

ben tam12. levele kadar geldimde son bayrakta süre yetmedi yavv

71. damla Says:

utkucumm bnce ckk gÜzEl bii oyundu cnmm
    yani senin yorumun o olabilir çk güzell biir oyunn yani öle demeye fazla hakkın yokk
    aa dogruu o seniin yorumun yani fikrinn cnmmm senden ck hoşlandımm muckk sende beni seviyorsan bu oyunu actiginda bende senii muckk yazabilirsinn cnmmm utkumm benim yyaa ne de olsa kimin sevgilisi bitanemm):(:):(:):(:):(:)

72. utku&damla Says:

ben seni ck seiooyomm askım emesenmi veriyom:::::::love_irem__@hotmail.com oldu konusuruzz

73. utku&damla Says:

ben seni ck seiooyomm askım emesenmi veriyom:::::::love_irem__@hotmail.com oldu konusuruzz hhaa askımmm bn ck seksiyimm evde sütyen kilot la gezerimm huuAA

74. bensu Says:

keşke zaman 40 snden başlasa yoksa bu oyunu ben asla bırakmam

75. utku&damla Says:

************************************************************************************************************************************************************************************yook yaa bölede iiyidir ya zeka oyunu gibi birsey bensuu
    ben yemin ederim allah ekmek kuran carpşin 6.levele geldimm 3 sn gecemendim
    10 sn yede olsa bırakmam yine benim bir hedefimm varr ondan bırakmam hedefim için gerekirsede ölürümmm hedefimi iyii bilirim hedefimden dönmem gerekirs e bile canımı feda ederim
    ailem için ölürümm öleyimm ben böleyim ve beni kimse değiştirmez sürekli zeka zeka zeka zka oyunu bn böle hedefimi örendimmm
    simdi isse sevgilide hedefim utkuu
    bn ondan saşmam hedefimi örenmek istersen tripkolik gözler yktı derindeni dinle

**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************napim hedefimden sasmam demiştim öyle dimi*******************************************

76. ayşemnur Says:

süper zaten yüklü kiiiiiiiiii

77. zehra77 Says:

yah sz ne kdr sçma insnlarsnz böle sçma br oyunu nası bu kdr seweblrsnz 5 yaşndaki çock bile bu oyndn skılır bn bir kere oynadm 12. levele qldm zekayla ne alakası var szn zekasızlıınz arabalarn üstnden atlamann nerese zekalık allam yha :D:D

78. hasan Says:

ya bu oyunnn coooooooooook güzelllll bayıldım kısaca bu oyun benım aşkım

79. zehra77 Says:

qerizekalılar..!!

80. daaaa Says:

benn 8745 yaptım bu arada crazy taksi 2 çıktıı o daha manyhak

81. ece mutlu Says:

gerçekten süper bi oyun hatta mkemmel ben 17. levele geldm bunu geçinde görelim

82. ece mutlu Says:

arkadaşlar 21. levele geldimmmmmm

83. güler Says:

ben 95.995 puana gldm

84. rumeysa Says:

100. levele geldimmmm

85. ece mutlu Says:

atma rümeysa 100. levele gelemezsin yalancı

86. Elly Says:

oyun gerçekten bağımLıLık yapıo ;))

87. ece mutlu Says:

kesinllikle

88. ece mutlu Says:

yeni skorum 86.898

89. prenses Says:

oyun çooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkk güzel % 100

90. Bozkurt Cem Says:

13. levele geldim ilk oynayışımda

91. KRAL Says:

25 lwl oldum

92. dilara Says:

bu oyunda 13. levele kadar gelicektim ki elim yanlışlıkla kaydı tamda 1 saniye kala skorum 54.100

93. aryen Says:

ya harika bi oyun ya

94. dilara Says:

14. levele kadar geldim süper bi oyun 59.189 skorum çok iyi

95. gamze Says:

ben 12. levele geçtm

96. dilara Says:

oley skorum 60.000 aştı 62.903

97. BİRSEN Says:

Bence oyun cok güzel ve eglenceli süper bi şey arkadaşlar oynayanlar bilir zaten nasıl bi şey oldugunu herkese iyi oynamalar arkadaşlar.

98. BİRSEN Says:

cok güzel bi oyun zevkli

99. meryem_zeynep Says:

çok güzel bir oyun bu oyunu bana amcamın kızı öğretti hatta adıda sena ama benden büyük 13 yaşında ama biz bu bunu iki kişilik bir oyun yaptık.ben space bastım oda 4lü tuşalara bastı.böylece ikimizde oynamış olduk ve bikerede skorumuz 12 oldu ona burdan çok teşekür ediyorum bu oyunu öğretiği için artık skorum 13 12 oluyor.ve öğrettiği zamandan beri oynuyorum

100. hannah Says:

çok güzel bir oyun hep oynuyorum çok eylenceli15. levele gelebildim tam geçiyodum süre bitti

101. gamze Says:

ben bu oyunu zaten oynuyodum ve çok beğeniyodum

102. ecesu Says:

bu oyun bana bağımlılık yaptı hergün oyunu açıom yannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çok süper be

103. zeynep Says:

arkadaşlar 100 leveldeyimm :))))

104. yıldız Says:

yaa ben 10. levele kadar geldim 11. levele tam gelecektim yandım içinizden bu oyunun kaç level olduğunu bilen varmı ?

105. hakan Says:

oyununuz cvook guzel bu sıteyı kurana teşekkur ederım

106. melina Says:

ne pis şeyler konuşuosun utku&damla burası oyun sitesi kendine başka bi site bulsan iii olacak

107. ümmü gülsüm Says:

ya mükmml bi oyn ama byrqa qldqnde süre btio ve o zmn pc yi kırmk istym ztn zarrda vrdm yani pc.d.d.d.d.

108. ümmü gülsüm Says:

alhm ya 10.lwle qeldm tam byrqn orda süre bti.s.s

109. casper!I! Says:

ben 15 e kadart geldiiim =)=)=) güzel bi oyun..

110. BURCU Says:

ÇOK GÜZEL BİR OYUN ŞAHZEN!=))))

111. prenses Says:

bu oyu çoq qüzel yaa 11 inci level e kadar qeldim

112. muhsin Says:

süper bir oyun 14.levele kadar geldim :D

113. ayşe şimal kanlı Says:

ben bu oyunu çok sevdim.skorum29 uncu level

114. bahadır Says:

komik bir oyun

115. tuqce Says:

Arkadaşlar bu oyunun bnde hilesi var bnde iken hep 3 level 3 levbel atlıo ve buda büyk bişy :D en son 143 levele geldim 3 er 3 er atlamak bekleye bekleye patlamak bu oyun güzel hacı oynasanda bıkmamak

116. Sue Says:

8. lovelde bitirdim devam edeicemmmmmmmmmmmmmm

117. su Says:

bennim adım su ve bu oyundan ne anladığınızı bir türlü çözemedim bununla oynayacağınıza gidip ders çalışsanız olmuyomu yanı msla ben günde herdersten 500 soru çözüyorum yazılılarımın hiç birindende 4 almadım hepsi yüzden beş yani

118. neslihan Says:

ya çok güzel bi oyun da ta 11. levele geldim ama çarpınca çok zor oluyo nefret ediyorum çarpmasına

119. gözde Says:

ARKADAŞLAR 95.759 LEVELE KADAR ULAŞTIM BİZ BUNU OKULDADA BİLGİSAYAR DERSİNDE OYNARDIK KİMSE BENİ GEÇEMEZDİ ÇOK ZEVKLİ Bİ OYUN BENCE…

120. gözde Says:

PARDON ARKADAŞLAR ÜSTTEKİ YAZIDA LEVEL DEMİŞİM SKOR DİYECEKTİM :)

121. buse aklen Says:

harika bir şey yahu

122. ellf Says:

süper varya bayıllddımm oyınaa

123. ayla Says:

taaa 11 levele geldim süra bitti Allah kahretsin ya :@

124. neslihan Says:

ben 11. levele gelmiştim geçen sefer şim di 13. levele geldim ve süre yetmedi diye yandım neden süre bu kadar az

125. sude Says:

süperrr…tam 7. levele kadar geldim süper bi oyun bence oynayın

126. ismail says Says:

helal olsun basit gibi ama aynı zamandada eğlendiren zor bir oyun ama 5yıldız benden çoookk güzel teşekkürler

127. sude Says:

8. levele geldim ama süre level geçtikçe azalıyo farkettinizmi

128. ilayda Says:

siz çok bilmons bu oynu galba ben en son biraz önce 11 Level. geldim ama geçerm bn dha

129. rümeysa Says:

bu oyun hiç güzel değil arki olmak isteen

130. kucukjeff Says:

yahu istambul trafiğinden beter arkadaş ama biraz iyi oynadım
    bana ulaşmak istiyen

131. uyuıuy Says:

sen çok bilion ilayda ben 14.levele geldim

132. beyza Says:

harıka bı oyun ama hep arabaların uzerınden atıyım derken carpıyorum cok sınırım boulluyor

133. ilaydanur Says:

süperr bir oyun ya bendede bağımlılıkk yaptııı yaaa :D süperr bişeyy… :D <3<3<3

134. defne Says:

ayy sıkıldım rekor kırmaktan ama güzel oyun bi 65 yapamadım hep 64. level de kalıyorum

135. ece Says:

ayy defne geçtim 65 e rekorumdeyım nan:)

136. selin Says:

çok güzel 12 levele kadar geldim süperr

137. Hill_Drl Says:

güzel oyun ama tam bayrağın yanındayken bitmesine uyuz oluyoruum xD.. Bide çok telaşlı bir oyun bu oyunu oynarken tırnaklarımı yiyorum .D

138. gözde Says:

65.level yok diyen arkadaşlarım sallamasınlar…

139. AHMET BOZKURT Says:

19. LVLDE BAYRAĞIN YANINDA BİTTİ

140. hasan Says:

çok güzell ya

141. zeynep Says:

skorum 21

142. küçük sırlarr Says:

28. leveldeydm saniye yetmedi yha off

143. Hilal.Drl (hill_drl) Says:

Beni tnıosunuz zaten bağımlı oldum ya :D ayrıca bu arada Levelim 65 diye sallayanlar ; 65. level yok.. Tamam mı lütfen sallamayın. Benim levelim 33 … 33 e gelene kadar canım çıkıo diyebilirim ama… o kadar eglenceli oyun ki bilgisayar hocası serbest bıraktıkıca oynuyorm :D o kadar eglenceli bir oyun herkese tavsiye ederim dicem yalan olcak ~ tavsiye etmem bağımlılık falan yapıyooo başlamayın yani .d

. (: Sevgiler CrazyTaxi arkadaşlarım..
    Hill_drl
    … hilal dural …

144. Hill'm Drl . (Hilal Dural) .. ' Hill Drl ' Says:

Arkadaslar bide bu oyun okuldaki pc’lerde acılmıo :D ben kendi evdeki bilgisayarımdan oynayabiliorm sdece ndn ya .d , okuldaki pc’lerdede acılsın oynayalım :D

145. Hill'm Drl . (Hilal Dural) .. ' Hill Drl ' Says:

Arkadaslar bide bu oyun okuldaki pc’lerde acılmıo :D ben kendi evdeki bilgisayarımdan oynayabiliorm sdece ndn ya .d , okuldaki pc’lerdede acılsın oynayalım :D
    bu arada ‘su ‘ yorum yazmış ders çalışıorm flan .. çalış seni tutan yok .d

146. Hill'm Drl . (Hilal Dural) .. ' Hill Drl ' Says:

bu arada ‘su ‘ yorum yazmış ders çalışıorm flan .. çalış seni tutan yok .d

crzytaxi.
    ….hilal dural….

147. Betül Beren -x- Says:

Hilal Dural derken? Sen bizim hilal misin ? Anlayamadım ? ,D

148. selvi Says:

oyun supperrrr otesı bı seyy, 15. levelde yandm…Acayıp baqımlılık yapıyo.Bıttım ben bu oyuna, qorduqum kadarıyla herkes çok beqenmışş.19a gelıp oyunu bıtırmeyı çok ısterım ama bıras zor qıbı qorunuyoo…neyse herkese ıyı sanslar
    ınş sızlerde 19. levele gelırsınız
    bu oyunu yapana çoooooooooooooooooooooooook tesekkur edıyorum
    qorduqum en qusel oyunlardan bırı…
    <3 <3 <3 sevgılerımle <3 <3 <3
    SELVİ KESKİN

149. selvi Says:

SU, bıze onerıde bulunup vakıt harcamayın demıssn ama o zaman sen nıye gırdın oyuna, oyuna gırmeden buraya yorum yasamıcaqına gore sende oynamıssın…

150. nurcan karacadağ Says:

bençe bu oyun süperrr bir oyun levıl 19/e kadar gidip yan oldum çokk zor levıl19

151. bak ve çak Says:

arkidişlar size yemin ederim 12 lwle geldim :)))((

152. arzu Says:

özge sayı arkadaşıma uzatarak soylemesin şu anda 98inci leveldeyim lütfen bu davranışı yapmasın rica ederim. ayrıca çok güzel bir oyun yapmışsınız . sabahtan akşama kadar oynuyorum.bu oyunu çok güzel tebrikler…………………………

153. Ayşe Nur Says:

ayyyy bn 30, oyuna geldim siz 8 in 10 un lafını edionuz daha :D :D

154. arzu Says:

ayse nura diyorumki30daysan ben de 98inci leveldeyim . bir de ona oyun denmez level denir

155. Ayşe Nur Says:

bikere 98, level yok atma receeep sadece 80, oyuna kadar var ne kadar yalancısın bide 98. levelde olsa senin gibi ezik geçemezz :D

156. Ayşe Nur Says:

hm saanne ister level derim ister oyun her şeye burnunu sokmaa

157. Ayşe Nur Says:

scor 73,153

158. arzu Says:

asıl sen burnunu karıştırma. ezik olmadığıma karsı. bi de şunu bil. 98 level var. gçmediğin için bilmiyosun. ezik ezik ezik ezik ezikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk aptal aptalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll bunu da bil. gerizekalı gerize alı gerizekalııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

159. Ayşe Nur Says:

senle tanıştığıma memnun oldum demek sen hm ezik hm gerizekalıymıssın. çünkü kişi kendi sıfatını sayarmış bn veteriner diilim bide senle uğraşamam. hayvansın ya hm yorum bnim yorumumdu karışmana da gerek yoktu.cnın dayak istio galiba sen kaşınıonmmnmuuu

160. Ayşe Nur Says:

hm 98, level olsa sen geçemezsin malsın da o yüzden

161. Ayşe Nur Says:

senle tanıştığıma memnun oldum demek sen hm ezik hm gerizekalıymıssın. çünkü kişi kendi sıfatını sayarmış bn veteriner diilim bide senle uğraşamam. hayvansın ya hm yorum bnim yorumumdu karışmana da gerek yoktu.cnın dayak istio galiba sen kaşınıonmmnmuuu

hm 98, level olsa sen geçemezsin malsın da o yüzden

162. naz Says:

ahhhhhhhhh ah bağımlı oldum çıktım

163. naz Says:

offffffffffffffffff offfffff dersimden gri kldm

164. demet Says:

süresi çak az ama güzel oyun

165. melek Says:

çok çok çok ama çok güzel kız olduğum halde oynuyom

166. selma Says:

ben bu oyunu fazla sevmedim ama çok kolay bir oyun olduğundan 11. levele kadar geldim güzel bir şey bunu yapamayanlar bile var, değil mi? neyse çok güzeldi herkese tavsiye ederim

167. selma Says:

bu oyunu tekrar oynamak isterdim ama sevmedm beğenenler oynasın hadi bakalım gösterin kendinizi bu oyunda 11. leveli geçeni daha görmedim hadin bakalım beni kim geçecek. eminim beni hiç kimse geçemez çünkü buna inanıyorum birisinin adı neydi unuttum oda demişki güzel olduğum halde oynayabiliyorum demiş ne garip insanlar var değilmi

168. selma Says:

sabah oynamıştım bu oyunu ama şimdi daha iyi oynuyorum 21. levele geldim

169. Ayşe Nur Says:

levelim 46

170. nurşin nergiz Says:

yaaaaaaaa çok güzel bir oyun levelim tam 18 kadar geldim arkadaşlar valla

171. selma Says:

ayşenur evelin 46 mı ben 63. levele geldim kendini geliştirmelisin canım benim beni hiç kimse geçemez beni geçen daha anasının karnından doğmadı anladınmı kızım beni geçmen için çok uğraşman lazım hem ben 7. sınıfa gidiyorum her dersin sınavından tek ben 100 alyorum em ben asıl SBS’de türkiye 1. si oldum fen lisesine gideceğim bu yıl ki denemedede ben türkiye 1. si oldum beni kimse geçemez hm kılavyedede en hızlı yazan benim beni hiç birzaman hiçbiryerde yenemessin tamammı ha ha haaaaaa

172. selma Says:

ayşenur sen gerçektende gerizekalısın 98. level gerçekten var aptal şakir

173. ooo ...... ğu Says:

selma sen malmısın ya türkiye birincisiymimş kendini tarif et

174. mesut yar Says:

çokkk güzelloyunnn

175. mesut yar Says:

bu oyunu cıkarannnnnnnnnnnnnnnnn eleri derd görmesin

176. ECEM Says:

yalancılık yapanda var

bir kere 10.lwl yooookkkk
    yalan
    cılar

177. halime nur Says:

çok güzel ben level 75 geçtim

178. canan yılman Says:

halime cim level birisi 99 a gectim dedi herkes yalan atıyor canlarım benim yalan atmayın gözünüz kör olur ciciller

179. halime nur Says:

canan cım galiba sen oynamayı bilmiyon galiba

180. canan yılman Says:

oynamı senden güzel biliyorum halime nur cum geri bir tahtan eksik galime

181. karasevda Says:

napalımm bazı insanlarınn kaderii :D

182. selma Says:

kızım bana bak seni bir çırpıda boğarım ben gerçektende türkiye 1.siyim anladınmı ooooo

183. selma Says:

asıl mal varya kim biliyormusun sensin sen ağzını burnunu dağıdırım senin benim bayramlık ağzımı açtırma sana bi laflar ederim ağzın açık kalır

184. selma Says:

bayramlık ağzımı açmak istemyorum bana bak şekerim sen beni tanımıyorsun ama bende senitanımıyorum

185. selma Says:

bu sefer tam 10. levelde kaldım ya tüh

186. selin Says:

benimle uğraşanın varya anasını avradını nahların uleyn selma doğru söylüyor ben onunla aynı okuldayım ama biraz kendini beğenmiş fazla sevmiyorum onu havalı değil, bakımlıda değil, sadece kendini beğenmişin biri hep yüz aldım diye herkezle dalga geçiyooor bikeresinde kendi sınıflarından birisi 35 mi ne almış hemen okula yaydı pis bir kız onu bu yüzden hiç sevmiyorum

187. selin Says:

kendisi bi keresinde benimlede dalga geçmişti

188. selin Says:

selma senin bayramlık ağzın açılsa hem ne olur meydan okusam bu kıza bi bok olmaz doğdu doğalı hiç sevmem bu kızı

189. selin Says:

salak selmagil bize gelmişlerdi çünkü annelerimiz arkadaştı bizim bilgisayarda crazy taxiyi oynarken ilk ben oynamıştım bu oyunu daha önce hiç oynamamıştım neyse oyunu oynaım 3. levelde yandım sıra selmaya gelmişti tamı tamına 45. levele kadar geldi yaaa hiç inanamadım dedim ki sen bunu hep mi oynuyorsun dedim oda dedi kızım ben bu oyunun hastasıyım neden oynamayım dedi onların bilgisayarda 3d olanından var onu pek fazla oynamıyormuş çünkü internette yorum yapıyormuş. Bende dedim o zaman bende bu oyunu hep oynayayım

190. selin Says:

oynaya oynaya daha güzelleşmeye başlıyor çünkü ilk defa 8. levele geldim

191. selin Says:

kız aslında çok çok güzel ama acımasız hiç kimseyi sevmez

192. selin Says:

12. levele geldim ama 13. levele gelemedim

193. ikraloş Says:

kapak 50.levele geldim

194. Özqee Says:

Tam 10. Lewele geçicektim kırmızı taksiye çarptım.Sürem bitti. Kırmızı taksiden nefret ediyoruum :))

Ama çok süper bi oyun Herkese tavsiye ederim. :)

195. Esra Says:

ArkadasLar bu çok qsL bi oyun herkese tavsiye ediyorum ayrıca bu oyunda en yüksek skorum 69.875

196. ferhunde Z. Says:

bu oyun süper birşey bilgeseyarı açtımmı ilk oynadığım oyun bu oluyor.

197. sani Says:

bencede cok guzel bir oyun

198. senem Says:

ben 11. LeveLe kadar qeLdm orada bitti çkk qsL bir oyun bayıLdm ,)

199. ebru yılman Says:

merhama arkadaşlar ben 7 yaşındayım level 10 geçtim ben güzel oyunuyorum çok güzel oyun bayıldım

200. muhammed emin ürem Says:

arkadaşlar beni geçen var mı?ben seviye 94 oldum.beni geçen varsa lütfen yazsın.ama yalan söylemek yok.hahahahahahahahaha

201. muhammed emin ürem Says:

ben selini geçtim.hahahahahhahahhahahaha

202. muhammed emin ürem Says:

selma noldu.ben 11ci seviyeyi geçtim buda sana kapak olsun.

203. yusuf nergiz Says:

merhaba ben bu oyunu hiç sevmedim ama kardeşim furkan oynandı ve banada oyna dedi ve bende tamam dedim sonra oynadım çok hoş bir oyunmuş oynaya oynaya bu oyuna alıştım ve level 21 re gectim hadi hoşcakalın arkadaşlar ve bide unutmadan söyleyemki halime ve süleymana selamlarımı iletiyorum

204. dilan Says:

ben 29.oyuna kadar geldim çok eylenceli bir oyun bence bu oyunu herkez oynamalı oyna yan herkez büyük bir zevk alır

205. ayten Says:

cof guzelllllllllllllllllllllllllll bi oyun

206. selin Says:

Burdan atanlara seseleniyorum sizin gibi ezikler 300. levele gelebilirlermi hadi beni geçinde görim

207. reyyan Says:

veeeeee 21. levele geçtim.Süper oyun
    bu oyunun hilesi var bende xd

208. selin Says:

Bu oyunun hilesi yok bikere !! yalan söleme reyyan

209. Başak Boz Says:

Bu oyun aynı <>gibi.Ama sonuçta aynı oyun.Sadece bunda taxi Çılgın Jip’te jip var.Aradaki fark ooo arkadaşlar!!!

210. Başak Boz Says:

Arkadaşlar bu oyun çok güzel.Aynı Çılgın Jip gibi.Zaten aynı oyun ikiside.Sadece şu farkları var:
    Bunda taxi var
    Çılgın Jip’te de jip var anladınız mı arkadaşlar?Yani bu iki oyundan güzel oyun yok!!

211. Barış Gündoğmuş Says:

Evet Başak aynen öyle.Ben iki oyunu oynuyorum.Ya sen iki oyunuda oynuyor musun?

212. Başak Boz Says:

Evet Barış.Bende iki oyunu oynuyorum.Ama en çok hoşlandığım oyun CRAZY TAXİ idir.

213. Volkan Çapraz Says:

Yaa arkadaşlar bende şimdi oynamaya başladım çok güzel bir oyun yaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

214. Suna Süren Says:

Evett çocuklar ben büyük yaştayım ama bu oyunu çok sevdim

215. Burak Boz Says:

Bu oyun çok güzelmiş yaaa herkes buraya toplansın her çocuk burayaa!!!!!!!!!!

216. NİSA Says:

EZİK BEN 12 YE GELDİM

217. KFERUG Says:

BENCEDE HERKES BURAYA TTOPLANSA ÇOK İYİ OLACAK
    BÜYÜKLER KÜÇÜKLER YAŞLILAR ÇOCUKLAR HERKES BU OYUNU OYNASIN
    HEP BİRLİKTE ÇÖKERTELİM OYUNU NE DERSİNİZ???????

218. KRALİÇE ELIZABETH Says:

Yaaa bencede öyle yapalım
    Büyük küçük her yaştaki insanlar buraya toplansın
    Oyunu çökertelim!!!!!!!!!!!!

219. HAREM HÜRREM KANUNİ Says:

Ama tamamen çökertmeyelim BAŞAK idi değil mi senin ismin galiba öyledir
    tamamen çökertmeyelim
    yoksa bir daha oynayamayız

220. HÜRREM SULTAN Says:

EVET BENİM ADIM BAŞAK BENCEDE TAMAMEN ÇÖKERTMEYELİM:)

221. guguk kuşu Says:

çok iğrenç hemen bitiyor

222. Dilara Says:

Bu oyun mükemmel tek kelime ile harika….

223. nurullah Says:

arkadaşlarrrrrrrrrn bu oyunu 21 kadar

224. serhat Says:

slm arkadaslar

225. şükran Says:

64919 bin puan yaptım 14 ü levele tam giriodum bitti :D ama çok güzel bir oyun

226. AdA Says:

59932 yaptım skorumu. Evet evet! sonunda yaptım levele dikkat etmedim ama bu başarıya level gerekmez heralde kıh kıh kıh.! ben yaparım yaaa.. :))) bu arada şükrancım o puanla 14. level olamazz.. Aaa! inanmmıyorum taam mı? ama benm puanım inanılmıck gibi değil. ben yaparımda nasıl inanmazsınız… :D biliyorum şuan hepiniz bana imreniyorsunuz ama kimse benm gibi olamaz. ve sanırım bu yoruma prtam yıkılırrrrrrr!!! :D bu arada sevgilim ………’a burdan öpücük kocaman. seni seviyorum..! herkese bay siz bu arada bana yetişmeye çalışın kıh kıh kıh…. :D :* :* :KisS! ;) :D

227. berat Says:

çok bağımlılık yapan bir oyun insan yenilince tekrar tekrar oyunu oynamak istiyor.10.levele kadar gel
    dim.

228. nisa Says:

bir kız olarak bn 14. leveli bile bitirdim.

229. nisa Says:

bu arada ada kimsenin sana imrendii filan yok.sen kendini gözunde fazla büyütmüşsün.bide hava atmak istiosan başka bi yere git.çunku burda havayı atıyosun ama havalanamıyosun.

230. wertyu Says:

mall gibi oyun hiç sevmedim anca arabaların üzerinde atlıyr araba bunun neresini sevdiniz anlamadım iğrenç leş gibi bir oyun

231. nisa Says:

bnce süper bir oyun mal gibi falan da deil seni şikayet ederm haaa

232. nisa Says:

:D :D BN ciddiyim tanıdıklarım var ;) ona göre davranın ;)

233. erim Says:

benden iyisi varsa yorum yapsın da göreyim

234. Özge Says:

çok güzel bir oyun sürekli spacre tuşuna basın 8’inci levele geldim

235. elif nur Says:

11. leveli çoktan geçtim 13 de yandım

236. nisa Says:

ewt erim senden zaten herkes iyi bn seni kesin GEÇMİŞİMDİR
    :D

237. ilayda Says:

bence çok güzel süperrrrrrrrrrrr

238. ilayda Says:

bence çok güzel süper……………..

239. gözde Says:

yha o kadar güzel bi oyun ki resmen bagımlısı oldum 18 levele geldim 20 yapamadım ama yapcam cok manyak bi oyun cok beyendm :) :) :)

240. hayriye kaplan Says:

oyun çok güzel 22. lwle geldim bağımlı yaptı :D:D:D

241. Tuba Says:

Süper Ötesiii Yhaa herqnm ßu Sitede qeçio <3

242. sinem Says:

bu oyunu 50 kere oynadım

243. Oğuzhan Says:

gercekten oyun gözel gari

244. Ceylin Says:

Merhaba gercekten oyun güzel laaan

245. msjhdh Says:

lan bana bak benimle lanlı manlı konuşma yoksa gelip orada senin ağzını yüzünü dağıtırım

246. melisa Says:

benim skorum 16088

247. uuk_güzl Says:

ilk defa oynuyorum ve skorum 65.738

248. hilalnur Says:

ilk defa oynadım14 level yaptım en kötü yönü hep en baştan başlaması

249. edanur Says:

yaa hep level 10 da bilito o da yeni başladığım haldeee :):):)

250. hande Says:

oyun süper çok beğendim açamayanlar: kapayıp bir daha açsınlar ilk önce yukarıdekine sonrada tek 1 tane vardı zaten ona basın açılıyor ama süper bir oyun deneyin açmaya çalışanlar bir daha denesinler boşluk tuşuyla zıplıyor oklarla ilerliyor ve yön değiştiriyor.

251. ayda ışık Says:

ben 10. bölüme kadar geldim

252. efe Says:

bu oyun açılmıyor orada axel vardı ama yanlışt oyun bu

253. efe Says:

yanlışt oyun olduğunu biliom ama benim misafirimde vardı daha da çılgıındı

254. ayda ışık Says:

ben bugün tam 13. bölüme geçecektim bir arabaya çarptım

255. kadir Says:

ezooolar 84 lwl geldim

256. ada lüzum yok Says:

benim skorum arkadaşlar 8956

257. ada lüzum yok Says:

arkadaşlar inanın size inanıyorum ama bi arkadaşımız adına gerek yok 156203 skorunu yapmış ayrıca 84. levele gelmiş buna kim inanır Kadir İnanır bile inanmaz

258. BuRçiN Says:

SüpER BiR OyuN BayıLıyoRuM Bu OyuNa

AyRiyeTTeN aDa LüzuM yoK aRKaDaş ddoqRu söLüYo!!!!!

KiM iNaNıRR 156203 sKoRuNuuU YaPaBiLiRRRr …

vE 84. LeveLe qeÇeBiLiRRRr !!!!!!

;) :) :D

259. zorunlu değil Says:

çok güzel bi oyun tavsiye ederim ablanızla kardeşinizle oynuyabilirsiniz bu araba 10 lvl kadar geldim 10 lvl geçen varmı??

260. enter Says:

tam seksen levele geliyor dum arbayi çarp tim

261. esra Says:

güzel bir oyunmuş tavsiye edrm bn 13. levelde yandım :)

262. esra Says:

uydurmayın laan 80.levele nasıl geçtiniz xD

263. ahmet Says:

harbi uyduran uyduruyo 12. levele geçene kadar atla karayı seçiyoruz siz 80 den bahsediyosunuz

264. zehra Says:

ben bu oyunda 40. seviyeye geldim süper bi oyun ayrıca yorumlarınız berbat ötesi biraz heyecanlı yorum atın

265. irem Says:

çok güzel ama süre hemen bitiyo

266. NURAK Says:

500456 VARMI GECEN

267. nuri elmas Says:

35678 skor yaptım 8. level

268. deniz Says:

level 10 bebe işiydi :D çooooooooooook kolay

269. leyla Says:

gzll

270. yogggg yaaa Says:

ben hep 8. levelde kalıyom siz nasıl 80. levele geliyosunuz

271. buse Says:

ben bu oyunu açaamdım ya :/

272. Damla Says:

bence çok güzel bi oyun ve aynı zamanda da bağımlılık yapıyo ben hergün bu oyunu oyunuyorum en fazla 20. levele falan geledim yanlış hatırlamıyosam

273. selen Says:

çoq qüsel son lvl 39 dayımm çnküü hileli

274. samet Says:

13 . lwlde kaldim

275. ismail Says:

güzeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

276. bıla Says:

bn level 13 e geldimmm

277. haticenur çakmak Says:

10. levele geldim çok güzel bişi bu ya :)

278. schaa Says:

busitdebi sorun var lütfn siteyi normal yapın

279. begüm cömert Says:

arkadaşlar 15. levele kadar geliyorum 70.000 falan oluyor fakat sonrası hem çok fazla araba çıkıyor hem de süre azalıyor çok zorlaşıyor yaaa :(

280. wose Says:

57.777 rekorrr

281. bakoti Says:

süper bi oyun 8 e gelebildim daha denşcem :D

282. bakoti Says:

49658 skor ve 10. level OW YEAH :D:D:D

283. bakoti Says:

AdA sen kendini beğenmiş şımarık bir çocukmuşsun gibi geldi bana

284. ebru Says:

bence süper bir oyun en son 18. levele geldi ayrıca dilara atıyo

285. ayşenur Says:

bence iğrenç bi oyun çünkü herkez

286. alper Says:

100. levele geldim

287. buse Says:

güzel bi oyun ama biraz çok oynayınca yoruluyorummmmmmm

288. feyza Says:

33333333222 yaptım

289. aynen Says:

hiç güzel değil

290. aliarda Says:

bu oyun iğrençççççççççççççççççççççç hep çarpıyo araba

291. görkem yalım Says:

ben 8. levele kadar çıktım

292. sena Says:

ben 20. levele geldimmmm

293. aleyna Says:

ooo siz ne dionuz ben 34 bölüme geldim ..skorum162.764

294. selin Says:

çok güzel bi oyun ayrıca herkes birşey sallamış bizde yedik yani doğru dürüst yorum yapın lan

295. selin Says:

çok güzel bi oyun ayrıca herkes birşey sallamış bizde yedik yani doğru dürüst yorum yapın lan
    ………….

296. eNess Says:

Facebooktan Oynuyodum Artık Neymiş Crazy Cabbio :)

297. selena gomez Says:

muhteşem süper

298. adriana lima Says:

çok güzel bir oyun, bu ben çok beğendi. çok oynadım ben bu oyunu. muhteşem bir oyun

299. adriana lima Says:

çok güzel bir oyun, bu ben çok beğendi.

300. wannesa Says:

süper bir oyun gerçekten !

301. Beybi Gril Says:

Bayıldım!!! Süper diyemiyeciğeğim bir oyun Çünkü: Mükkemmel kötü laf konuşanlar onların hep kendisine girdiğini biliyormular? <3 <3 <3 <3 <3 <3 :) :) :( :( :) :) :( :( <3

302. ESRA Says:

çok güzel ama tam crayzy değil

303. hakan Says:

süper

304. istanbullu genç Says:

11. lwlden başkasını geçemiyorum :((((

305. bana bakın Says:

bak adamın tasını attırmayın yana ne 80 bölümü oyun sınırsı kardeşim deverim lan ben 1503. bölüme geldim ve 30. bölümden sonra süre yok yani atmayın ben 4787322112 puan kaandım ve 2 buçuk saat harcadım lan döverim sii ve zaten a z önce sinirdem dabulu tuşunu bozdum ve z ise ser basmayınca yazılmıyo

306. süper eda Says:

ben ada ya sesleniyorum be 64.987 yaptım yani sana imremmiyorum ve merak etme kimse sana imrenmiyo herkez o lafın yüüzünden senden nefret ediyo bu arada şükra sen ada ya bakma araba az çarparsa puan çok çok çarparsa puan az olur ve 1- lütfen kküfür etmeyin 2- bana bakın isimli kişi lütfen atmaaa atmaa atma dın dındı dırın dı atma yapıyorum ada ve bana bakın kişileri siz bi DEEELLİİİSSİİNNNİİİZZ üzgünüm ama SALAKSINIZ

307. ali Says:

irenç BEama 12 levele geçtim

308. ali Says:

kim beyendi beyenmediyse yasın

309. aleyna Says:

cok güzel oyun herkeze tavsıye edıyorum 18 leveli ceçtim

310. aleyna Says:

28. leveldeyim süper

311. aleyna Says:

cok guzel ama arabalar carpışıyo hıc sevmıyorum ben yaa!

312. justen Says:

OW YEA SİZ NASI DER HARİKA.

313. aleyna Says:

çok güzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ama arabalar carpışınca hıç hoş olmuyo o huyunu hıç sevmıyorum

314. Aleyna Says:

Oyun süper bu arada arabalar çarpınça çok kötü oluyo.

315. özgeeeee Says:

ben 20. levele geldım arkadaslar harıkaaa……………………..

316. seher Says:

skorum 62395 sizinki kaç :D

317. ebru Says:

bn tam 19.levele geldim süper bi oyun kamillerrrrrrrr

318. batuhan Says:

ben tam 15.leveele geldim :)

319. osman batuhan Says:

cok güzel tam99937618 puana geldim

320. selin sağmacılar Says:

85.389 ya sizin

321. selin sağmacılar Says:

her seferinde kaldığım bölümü geçmeye çalışıyorum ancak bir iki saniyeyle kaçırıyorumn

322. tuğba taşbasan Says:

harikaa bi oyun 9.levele geldim.

323. Gül Eylül Atalay Says:

harika bir şey ya ben 19. bölüme geliyorum ama 18 17 saniye kalıyor bayrakta çok uzakta herzaman o bölüme geldimmi dıt yanıyorum niye ya keşke 60 saniye olsa zorların dada hala 30 saniye ben herzaman bu oyunu oynarım hiiç başından kalkmam tabii ödevde yapacam

324. Gül Eylül Atalay Says:

siz buna bişeymi diyosunuz ben kaçıncı bölüme geldim bi bilseniz söylesem inanmazsınız 32. levele geldim hep onu geçmeye çalışıyorum olmuyo saniyesi çok az bayrakta çok uzaaaaaaaakta…..)

325. Aydan Says:

Kimse beni geçemez mk.

326. ozan baran Says:

manyak oyun valla

327. ozan baran Says:

ben bu oyunu çok sevdim:)

328. sus kız sanane Says:

abi sizin yeminediyorum hayatınız yalan ulan ben seviyeyi geçtim yaptıhgınız itliğie bakın lan ben varya o oyun için neler yaptım ama siz boşver be kanka devamını getirmiyim üzülmeyin derswem inanmayım haysiyetsizler ulan boru değil 50.00 oldum lan yazık değilmi bana haytımda ilk defa kırayzi taksi oynadım varya hadi susun lütfen iyi değil kötü günler bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

329. gamze Says:

oyun süper laaaağğğğğğğn bağımlılık yapıyoooo :D burdan herkese saygılar ve sevgiler gönderiyorum bütün aileme bir gün ünlü olmak istedim olamadım ama burda ünlü oldum :)

330. Aslı Says:

Bu oyunda 13. levele kadar geldim. 14. levelinin bayrağın tam yanında kaybettim.

331. aybuke Says:

arkadaşlar bu oyunu herkese öneriyorum
    ben 20.levele kadar geldim

332. samet Says:

19 lv le geldim 20 lv bayragında bitti

333. metin Says:

ben on altıncı lewele geldim siz de yparsınız kolay bişey

334. yasemin Says:

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 11. levele geldim bu oyun çok güzel

335. Furkan Pala Says:

olum manyak biş

336. irem Says:

çooooook güzel bir oyun 12.leveldeyim

337. kaan Says:

öfffffffffffff gidin laaaaaaaaaaaaaaan 25.leveldeym geçen waaaaaaarsa sölesin amk.

338. MEUSTAFA Says:

SALLAMAYIN OKADAR SKOR YAPAMAZSININIZ BİDE BUNDA LEVEL DİYE BİŞEY YOK

339. buket Says:

çok güzel bir oyun 15 levele kadar geldim

340. DERYA Says:

OYUN ÇOK GÜZEL SİZ OYNAYAMIYOSUNUZDUR ….. ÖLÜMÜNE FB

341. TAHA Says:

ben 100.000 yaptım

342. ALEX Says:

jogo muito bom

343. TAHA Says:

100.000 yaptım

344. taner Says:

15. lwle geldim

345. ece Says:

bn 14de geldim 1 ssanie kaldı tam bayrağı gçtm yetişemedim ya

346. taner Says:

şuanda 28. lwle geldim profesyonel oynuyorum.

347. melisaa Says:

süper bir oyun ya bağımlılık yapıyor. ben 12. levele kadar gelebiliyorum en fazla ordan sonrasını geçemiyorum :( birde süre tam bayrağın yanında bitiyor ya o beni bitiriyor :()

348. tugce Says:

9. level skorum 1348

349. berivwn Says:

çokkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllll

350. gizem yavavlı Says:

ya ben arkadaşım gilde oynadım ama eve geldim açmaya çalştım açamadım yardım ederseniz sevinirim lütfen

351. leyla Says:

çok güzel 97. bölüme geldim

352. leyla Says:

çok güzel 91. bölüme geldim rekor kırdım

353. leyla Says:

çok güzel

354. prenses Says:

13 levele kadar geldim puanım 54759

355. beyza Says:

skorum 56078 :)

356. helin Says:

sizeeee çokkk teşekürrrr ederimmm bu oyunu yaptığınız için <3 :D <3 :D <3 :D <3 :D <3 :D

357. beyza Says:

bölüm zor ya

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun