Yusuf Güney kimdir hayatı hikayesi biyografisi resimleri

Reklamstore Reklamları

Yusuf Güney ilk kasedini kısa zaman önce çıkardı ve genç kızları peşinden koşturmaya devam ediyor. Büyük bir hayran kitlesi olan genç şarkıcının hayat hikayesine ve biyografisine bir bakalım;

5 Haziran 1984 yılında Trabzon’da dünyaya gelen şarkıcı, ilk albümünü piyasaya sürmeden önce Londra’da yaşamaktaydı. Londra’da bir şirkette pazarlama müdürlüğü yapan Güney, 4 yıl önce Türk pop müzik sanatçısı Rafet El Roman’ın Londra’da verdiği bir konserinde sanatçıyla tanışmasıyla müzik dünyasına ilk adımlarını atmıştır. O günden beri beste çalışmalarını hızlandırmış ve en sonunda 2008 yılında ilk bestesi “Aşk-ı Virane” Rafet El Roman’ın 2008 tarihli albümü “Bir Roman Gibi”de kendine yer bulmuştur. Rafet El Roman ile bu şarkıda bir düete imza atan şarkıcı, bu parçaya çekilen video klipte de sanatçıya eşlik etmiştir. Şarkı oldukça başarılı olmuş ve Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde tam 17 hafta bir numarada kalmıştır. Ayrıca 2009 yılında düzenlenen geleneksel Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde de bu şarkı “Yılın Şarkısı” seçilmiştir.

Şarkıcı, bu başarıların neticesinde ilk albümünü Rafet El Roman’ın prodüktörlüğünde 12 Şubat 2009 tarihinde Hüseyin Emre’nin sahibi olduğu Emre Plak’tan çıkarmıştır. Albümün ilk video klibi sözü ve müziği Rafet El Roman imzası taşıyan “Heder Oldum Aşkına”ya çekilmiş, bu şarkı Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde en yüksek olarak 2 numaraya kadar yükselmiş, Avrupa Radyo Listesi’nde de 99 numarada yer almıştır. Mayıs ayında ise albümün ikinci video klibi olarak radyolarda çok sık çalınan parçalardan, sözü ve müziği şarkıcının kendisine ait olan “Aşkım Aşklarından Bulasın” seçilmiş ve bu şarkı da 25 Mayıs 2009 tarihinde en yüksek olarak 24 numaraya yükselmiştir.

Yusuf Güney, artık hayatını çok sevdiği müzik ile kazanmaya başlamıştır. Rafet El Roman’ın vokalistliğini yapan Güney, yakın bir zamanda çıkaracağı albüm heyecanı ile uzun ve yorucu bir yola girmiş ve başarı ile ilerlemektedir. Güney, önümüzdeki aylarda İstanbul’a yerleşeceğini de belirtmiştir.
Yusuf Güney resimleri için buyrun http://izle.nazlimcafe.com/2009/06/28/yusuf-guney-resimleri/

Bu yazımız forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir..

Tags: , , ,

171 Responses to “Yusuf Güney kimdir hayatı hikayesi biyografisi resimleri”

1. seda Says:

çok yakışıklı üniversitede herkes kandisiyle tanışmak istiyo(trabzon)

2. hatice Says:

Ben ADANADAN HATİCE ATEŞ senin büyük hayranınım.Bizim burada herkes senin büyük hayranınherkes seni çok seviyor.Rafet El Romanada bayılıyorlar.2nizinde hayranıyız.Ama siz hiç Adanaya gelmiyorsunuz ve bizi çok üzüyorsunuz.Ama gelseniz senin o yakışıklılığını birde yakından görsek ne güzel olur.Lütfen bize seni yakından görme fırsatı ver çünkü biz seni çok seviyoruz ve tabi ki Rafet El Romanı da ikinizede bayılıyoruz.Bütün kuzenlerim de sizi çok seviyor.ADANAYA BEKLİYORUZ…SİZİ HEPİMİZ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUZ…ANLATAMIYACAĞIMIZ KADAR ÇOK…SİZİ MUTLAKA ADANAYA BEKLİYORUZ…HOŞÇAKAL…KENDİNE İYİ BAK…TEKRAR HOŞÇAKAL…

3. şeyma Says:

yine ben seni neslihan ve ben çok seviyoruzzzzzzzz. lise1 e gidiyoruz her yerde seni konuşuyoruz seni sınıftaki herkes bizim sayemizde seviyoooooooooooo

4. GİZEM Says:

sen tüm ünlüler arasında çok yakışıklı ve çok sempatiksin senin şarkılarına ve o tatlı gülüşüne hayranım. seni çoook seviyorummmmmmmmmmm

5. merve Says:

sen çok sempatik ve tatlısınr ama çok fesatsın bu yüzden seni sevmiyorum kusuruma bakma lütfen şekerim:)

6. gizem Says:

merve denilen kız bizim sınıfta asıl kendisi fesattır sen yakışıklı ve sempatiksin ve ben seni çooooook seviyorummmmmmmmmmm……

7. burcu atabey Says:

slm yusuf seni çooooooooooooook seviyorum (ben filiz)

8. burcu atabey Says:

seni çoooooooooooooooooooooooook seviyorummmmmm ne olur manisaya gel öptüm(ben filiz)

9. burcu Says:

seni cokkkkkkkkkkk sevıyoruz bunu unutma

10. ELİF YANGIN Says:

şarkıların çoook güzel

11. elif oymak Says:

yusuf güneyi çook beğeniyorum ve şarkılarını

12. bahar Says:

çooooooooooook tatlısınnnnn hayatmda seninnnn kadar tatlı gormedm seni çoooook seviyorum benimle evlenirmisinnnn

13. ebrus Says:

seni çok seviyorum cicim aşkitom

14. gamze Says:

sizi çok seviorm yusuf güney <3<3

15. bahar Says:

seni sewiom yusuf ewlen enlen face de ekle

16. bahar Says:

sen çk şekersn yüsüf senden bir ricm var toka turhal a konsere gel nolurrrrrrrrrrrr

17. bahar Says:

aşkmsnnnn yaaaa

18. bahar Says:

seni bndn çolk seveni bulup dovucmmmmmm

19. bahar Says:

hadı by zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))) :D ;D

20. bahar Says:

yeter bu ilgi sana

21. başak Says:

haddinizi aşıp beni kızdırmayın

22. başak Says:

ben sivastan başak seni inanılmaz seviyorum seni sivasa bekliyoru
    öptümmmmmmmmmm

23. !! pisko-jusi !! Says:

Ne paranın delisi ne hayatın gölgesi, ne kızların bekçisi ne silahın tetıkçisi oldun SEN!!. Gönlümüzün efesi ortamların delisi, dostlarımızın kölesi oldun SEN!!

?? I LOVE YOU ??

24. başak Says:

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde,
    Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen,
    Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım…

I LOVE YOU

25. QARİZMA_BURAK Says:

YÜREĞİNİ YÜREĞİME,ADINI KALBİME YAZDIM

26. başak Says:

!! I LOVE YOU !!

27. QARİZMA_BURAK Says:

KARANLIĞIMDA SENİ,ŞİİRDE MISRALARDA HEP SENİ YAZDIM-QARİZMA-BURAK-BAŞAK

28. QARİZMA_BURAK Says:

SENSİZ HERGÜN ÖLÜNDÜR

29. BAŞAK Says:

Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır

I LOVO YOU

30. BAŞAK Says:

Sus söyleme birşey söyleme artık. Sus söyleme herşey gereksiz artık. Bana düşen dönüpte gitmek.Sonunda elimde kalan bir avuç hüzün ve keder.. Yeter yeter söyleme, söyleme artık. Kelimeler kanatır yarayı, gözlerin anlatıyor: QARİZMA_SERSERİ_BURAK.

31. büşra Says:

yusufum seni çoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk sewiyommm ( MUAAAAAAAA) :-)

32. başak Says:

yusufum felan ne oluyo

33. başak Says:

biraz mesafeli olun lütfen (herkes)

34. başak Says:

seni çok seviyorum herkesten herşeyden çok

35. bahar Says:

nan başak asl beni sn kzdrma sen kendini ne sanıon yusuf sanamı bakck yazdqın yorumlardn ne mal oldqn belli sieeeeeeee qoooooooo :(((

36. bahar Says:

bir daha bu siteye gırersen seni bulur …………… yapdırırım .s

37. bahar Says:

:S

38. bahar Says:

malınnnnnnnnn enüüüüğğğğüüüüüüüüüüü :)

39. tuğçe Says:

vayyyyyyyyy anam kapışmaya bak hadı bahar kim tutar seni

40. tuğçe Says:

lan başak akıllı ol kız manyak…..

41. meral Says:

slm yusuf güney seni cooook seviyorum.konuşman cok tatlı.şarkılarını bilmesemde seni cok tanıyorum.güle güle

42. başak Says:

lan çenenizi kesin

43. başak Says:

terbiyesizlik etmeyin

44. başak Says:

yusufun hayranı olabilirsiniz ama bana karşı biraz saygılı olun lütfen

45. qarizma_burak Says:

akşam olunca hep seni düşünüyorum,sabahları başkasını

46. elanur Says:

yusuf güneyi çok seviyorum kendisi gibi şarkıları da muhteşem en çokta ‘AŞKIM AŞKLARINDAN BULASIN’ şarkısını seviyorum:):):)xDxDxD

47. elanur Says:

ben elanur inegölde yaşıom birgün inegöle konsere gelmeni bekliom.Yusuf güneyi çok seviyorum kendisi gibi şarkıları da muhteşem en çokta ‘AŞKIM AŞKLARINDAN BULASIN’ şarkısını seviyorum:):):)xDxDxD

48. başak Says:

azınıza……………konuşturmayın beni
    yusufda size nahhh bakar
    bırakmam size………..

49. başak Says:

bahar kızdırmaya başqladın haddinizi aşmayın
    sizin seviyenize düşmek istemiyorum.

50. azraily Says:

dünyadaki bütün güzellikler senin yanında bir hiçtir yusufun sana kurban olurum inşallah istanbuldaki diğer konserlerinede gelirim eni çoooooooooooooook seviyorum HA BU ARADA BAHAR MIBIN NE B.KSAN ADAM OL SEN HİÇ KİMSENİN SEVİYİSİNE DÜŞEMEZSİN ASIL HADDİNİ AŞARSAN SANA HAYATI ZEHİR EDERİM BUDA SANA KAPAK OLSUN BİTARAFINA KOYSUN!!!

51. AZRAİLY Says:

yusuf güneyin bu yorumlara girip baqtığını mı sanıon BAHAR onun için burada fazla hawlamasan iyi edersin

52. AZRAİLY Says:

UNUT ONU KALBİM cevabını begliom bahar

53. başak Says:

malın enüüüüğü bahar

54. başak Says:

malın enüüüüğü bahar

55. başak Says:

yusuf bana bakmassa bilki güzelliğime kıyamadığımdandır

56. başak Says:

çarşı bahara karşı

57. başak Says:

tuğçe elinde aynaylamı dolanıyon

58. başak Says:

sana kemik atan olmadı tuğçe geri zekalı

59. başak Says:

baharı kimse tutmasın. şimdi görecek gününü

60. bahar Says:

bk başak senı uyarıyorum eğer şey daha br şe soylersen senın agzına ederım demıom eddırırm dıom

61. başak Says:

ben hem ederim hem eddiririm

62. defne Says:

arkadaşım hakkında düzgün konuş(başak)hakkında

63. defne Says:

ağzınızı yırtarım ayağınızı denk alın

64. başak Says:

ben hem senin ağzına ederim

65. başak Says:

ben hem senin ağzına ederim hem de eddirirm

66. defne Says:

mallllll baharr kankamı sinirlendirme önce seni oo gebertir sonrada bennn

67. defne Says:

eziiiiiikkkk malll

68. başak Says:

14 şubat sevgililer günün kutlu olsun AŞKIMMMM

69. pesSimiSt daviL Says:

kzlar hepniz yusuf yusuf DioSuNz ama yüznze bkmaz bahar kmsn la sn artz
    zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

70. pesSimiSt daviL Says:

Askm buRak sçs bebeim aksunu yeRm snin bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    bebeimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    askımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

71. merve Says:

merhaba ben yusuf güneyin
    en büyük hayranıyım

72. esma Says:

mrb ben yusuf güneyin ennnnnnn büyük hayranıyım ben

73. sevinç Says:

seni cook ama cook seviyorum senin hayranınım seni bir kızın yanında görsem kıskanırımmmm…sesin harika

74. serseri kız Says:

burak askımsçs unutma askmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

75. BuRak Says:

pesSimiSt davil askmmmmmmmmmm bnd sini çk seviorm bebeimmmmmmmmmmmm

76. Burakkk Says:

‘muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh boynundan’

77. Burakkk Says:

askm bnd sçs btanm bebeimmmmmmmmmmm

78. eda erkan Says:

seni çooooooook seviyorum aşkımsın canımsın seni öpüyorum

79. eda erkan Says:

çok yakışıklısın ve çok tatlısın bebemmmmmmmmm yaaaaa çok şekersin

80. deniz Says:

ya sen cok tatlısın ya bayılıyorum sana yaaa cok yakısıklısın :

81. emel Says:

seni seviyoruuuuuuuuuuuum yusuf güney canım

82. y. ile b. Says:

büyük aşkın en yakışıklısı yusuf seni seviyorum benim için beste yazmanı istiyo

83. bahar Says:

pessmst davl kim oldqnu biliormm afernn sna qerizekalı bn sn bnn hesabnı sndn sorcmm ama

84. bahar Says:

burakkk ?

85. bahar Says:

ikinzde şrefszsnz melike sn vryaa bnm içn bittn

86. tuqçe Says:

burak sn ne aqdi bi insanmşsn böle tanımdqn kıza yavşadn tam bi pçsn

87. leyla Says:

seni cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum çot yakısıklısın karizmatik birisin bebeğim meleğim ya her şeyimsin

88. zeynep Says:

seni çoookkkk seviyorummmm. çok ama çok yakışıklısın yakışıklılık konusunda senin üzerinde biri yok

89. burak Says:

seni sewiyorum bahar :) sana deli qibi aşqmmmmmmmmmmm sinem malı senin yerını alamaz

90. ceylan Says:

ben hayatını istedim siz bana özetini vermişsiniz

91. melis Says:

off ya çok şeeeekeeeer

92. bahar Says:

bak başak ve defne bu sayfayı iğrençliklerinizle bok ettiniz bunları yazıosnz ama yusufun gözünde tam
    bi eziksinz mallarrrr

93. kader Says:

sana bayılıyorum hastasıyım hep senin şarkını dinliyorum seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

94. merve Says:

seni çok seviyorum.şarkıların çok güzel

95. büşra eraslan Says:

seni çok seviyorum başarıların devamını dilerim

96. eylem Says:

yusuf başak adlı kadından daha çok sevm,iyorum çok çirkinsiz nefret ediyom yaniii .ama akadaş seni beğeniyor. askerlik nasıl,

97. cemre Says:

çok yakışklı seni seviyorum canım aşkım :))) :D

98. melike Says:

sana bayılıyorum yusufum ama ödewm için gerekli bilgiyi yerememişşin çok kızdm yha:)

99. yanlız prenses Says:

seni çk seviyorm senin için ölüyorum aşkım:)

100. betül Says:

ben burdaki yazan herkesden çok seviyorum resmin elimde adın kalbim de

101. beyzanur Says:

aşşşşkkkkkııııııııııııııımm seni çok sewiyorum
    senin için yanıp tutuşuyorum her gece rüyam da seni görüyorum sabahımı akşamıma katıp seni düşünüyorum senin delisiyim sana hastayım. sana aşığım yusuf ne olursun evlen benimle ne olursun aaşşşşşkkııııımmmm

102. gamze arzu Says:

yusuf güney i çoooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum tüm mersin seni çok sewiyor özellikle aydıncık ilçesindekiler sana bayılıyor…

103. gamze arzu Says:

şarkılarını, sesini ve kişiliğini çok beğeniyorum… kliplerin zaten başka bi güzellik… bide içinde sen olunca zaten tamam!! :D işalllah birgün mersin’E de gelirsin… ((=

104. ayşenur Says:

ben çok beyendim ve hayatı çok güzel miş. Eğer rafet ELROMANI bulmasaydı bel ki hiçççççççççççççççççççççç şarkı çıkaramayacaktı)(d

105. SÜLEYMAN KIYAR Says:

senden nefret ediyorum çünkü sevgilim seni çoook seviyor

106. cansel aysan Says:

Seni çok sewiyoum yusuf guney iskenderun hataya konsere geldin beni çok mutlu ettin hiç bu kadar mutlu olmamıştım seni benden çok kimse sewemezzzzzzz seneye yine geliyosun dunyada benden mutlu kimse yokkk

107. orqaniq şeqer Says:

sana aşıqımm bnmle ewlenirmisnn aşqım:DDDDD

108. melisa çelik Says:

yusuf güneyi çok seviyorum hayatımdda ilk o sanatçıyı sevdim YusuF GüneY diyorum başka demiyorum YUSUF GÜNEYYYY

109. diğşad Says:

bitanemmmmm senii çk sewiyormmm çk tatlısnnnn ;))))

110. esra gül Says:

seni seviyorum aşşkımsınnn yusuf

111. mine açar Says:

yusuf senin hayranıyız seni cok seviyorum

112. helin yagmur Says:

seni ben çok seviyorum unutma:D

113. seval Says:

SENİ ÇOKKKKK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM…

114. hilal Says:

BENDEN ÇOK SEVEN YOKTUR YUSUF GÜNEYİ DELİSİYİM BU ŞARKICININ

115. fuat yılmaz Says:

hmmm güzel biri

116. tugce_mavısım Says:

I LOVE YOU YUSUF GÜNEY

117. NEŞE Says:

YUSUF’ seni çok seviyorum ben hiç kimseye benzemem kimse ,yede laf yetiştiremem senin için her şey yaparım EZ TE ZEF HEZ DIKIM ALLAH İNSANI ÖZENE BEZENE YARATMIŞ DERLER YA İŞTE SEN DE ALLAHIN ÖZENE BEZENE YARATTIKLARINDANSIN SENİ ÇOKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMMMMMMMMM

118. NEŞE Says:

YUSUF SENİ ÇOK SEVİYORUM VE BİR KLİBİNDE OYNAMAK İSTERİM SENİ GÖRSEM YETER :):)

119. asya Says:

seni benden çok kimse sevemez

120. MAVİ GÖZLÜM Says:

yusuf güney ben sizin büyük bir hayranınızım sizi çok beğeniyorum şarkılarınn süperrrrrrr

121. MAVİ GÖZLÜM Says:

ben ahmet sizi ilk çıkardığınız şarkılardan beri çok seviyorummm
    saç sitilinize hayranım hadi öptümm kayasuyada konser vermeniz dileğimle hoşçakalın

122. asLı Says:

Ich Ließe DiCh yuSuF.. <3<3<3
    pesSimiST DaWiL.
    aSLı ,, Sema ,, EdA ßiTanmmM (iLKeRmM <3<3<3)

123. asLı Says:

sLm miLLeT nßRsnzZ ?? =) haYaT naSıL qiDiOR
    ???? =) <3<3

124. ece Says:

çok tatlısın ve çok yakışıklısın

125. tuğbaa Says:

Çok yakışıklı ve çok sempatik, Hayatımda vazgeçemediğim ve tek değerlim :)

YsfgnyFan

126. Melek Says:

Çok yakışıklı çok tatlı

YsfgnyFan

127. su perisi Says:

bir çok sanaçıdan daha yakışıklısın sana bayılıyorummmmm

128. asya Says:

seni çok seviyorum canım

129. yusuf_fan Says:

çooook yakısıklııııııııııııııııııı

130. yusuf_fan Says:

sana bayılıyorum

131. lodi moki Says:

çokkkkk tatlısın seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum

132. MERYEM Says:

YUSUF BEN SENİN HAYRANINIM VE SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMM

133. MERYEM Says:

YUSUFUM BEN ÖZLEM SENİ ÇOOOOOOOOOOK AMA ÇOK SEVİYORUM SENİN UĞRUNA CANIMI BİLİ VERMEYE HAZIRIM BEN SENİN DIŞINI DEİL İÇİNİ SEVİYORUM

134. MERYEM Says:

YUSUFUM BEN ÖZLEM SENİN İÇİNDE DIŞINDA EŞSİZ

135. MERYEM Says:

YUSUFUM SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM SANA HAYRANIM BEN ÖZLEM BİNGÖLDEN

136. büşra Says:

selam

137. özlem Says:

slm

138. özlem Says:

İNSAN SEVDİĞİ HEP YANINDA OLSUN İSTER ÖMÜRCÜĞÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM KEŞKE BİR DEFALIĞINADA OLSA SENİ GÖREBİLSEM EN BÜYÜK HAYALİM SENİ GÖRMEK

139. özlem Says:

İNSAN SEVDİĞİ HEP YANINDA OLSUN İSTER SENİ ÇOK SEVİYORUM KEŞKE BİR DEFALIĞINADA OLSA SENİ GÖREBİLSEM EN BÜYÜK HAYALİM SENİ GÖRMEK

140. özlem Says:

seni çooooooook seviyorum

141. özlem Says:

seni çoooooooooooook seviyorum

142. ece Says:

seni çok seviyorum aşkım seni konyaya bekliyoruz en yakın zamanda konyaya gel seni öpüyorum by by

143. ceren Says:

YUSUFUM AŞKİTOM SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZ KONYADAN CEREN VE ECE SENİN BÜYÜK BİR HAYRANINIZ SANA BAYILIYORUZ SENİ ÖPÜYORZ ÇOK TATLI VE YAKIŞIKLISIN BİR AN ÖNCE KONYAYA GELMENİ İSTİYORUZ SENİ ÇOK SEVİYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORUZZZZZZZ……….MUCK MUCK BYBYBYB

144. GÖZDE Says:

seni serçelerin gözyaşı kadar sevdim bilmezsin ki serçeler ağladığı zaman ölürler ………….
    aşkımmmmmm seni çok seviyorummmmm…….

145. tuğçe Says:

sana bayılıyorum sen tvye çıktığında evde resmen deliriyorum çıkar çıkmaz çığlık atıyorum

146. seyda Says:

yusuf güney en büyük hayranıyım seni çok seviyorum

147. buket Says:

ben sizin hayranınızım lütfen ığdır da bir konser verin inanın pişman olmazsınız… beliyorum… :)))

148. ece Says:

hiç boşuna sevinmeyin yusuf güney benim siz kalanlarla idare edin

149. hande Says:

Seviyorum ama kimi
    En güzel birisini
    Nasıl söylesem bilmem ki
    İlk harflerine baksana

150. tuğçe Says:

ben seni karakalemle deftere değil ben seni kırmızı kanımla kalbime yazdım bitaneeeeeeeeeemmmmm

151. aleyna Says:

çok ama çokkk tatlı :))

152. seda Says:

çok yakışıklı onun kadar yakışıklı bir kişi

153. seda Says:

seni seviyorum

154. seda Says:

aman allahım ALLAH nası yaratmış özene bözene yaratmış

155. seda Says:

KALBİM SENİNLE

156. seda Says:

CANIM, BİTANEM ,AŞKIM BÜTÜN SÖZLER SANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AŞKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

157. beste Says:

seni anlamıyorum çok tatlısın her yerlerde seni düşünüyorum senin için bir günlük ve senin issmini her tarafıma yazıyorum inşallah bir gün olupta karşılaşırız senin sevgilin beste önzehir sevgilerimle seni çok ama çok gönülden sevdim aşkım bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy(……..)

158. beste Says:

seni anlamıyorum o kadar tatlısın ki seni çokkkk seviyorum inşallah bir gün karşılaşırız senin için günlük ve koluma seni yazıyorum acım bu kadar büyük unutmuyor kalbim seni çok ama o kadar çok seviyor ki anlatamam baaaaaaaayyyyyyyyyyyyyy(….)

159. azra Says:

yusuf seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyoruz ne olur unutma yakışıklı ve tatlısın kim tutar seni en yakışıklı çocuk sensin konserlerini kaçırmıyorum duy sesimiiii…………………….SENSİZ HERGÜN ÖLÜmDÜR

160. azra Says:

yusuf seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyoruz ne olur unutma yakışıklı ve tatlısın kim tutar seni en yakışıklı çocuk sensin konserlerini kaçırmıyorum duy sesimiiii…………………….SENSİZ HERGÜN ÖLÜmDÜR canım herşeyim bitanem seni allah özene büzene yaratmış yakışıklı çocuksun çünkü aşkımmm

161. azra Says:

aman allahım ALLAH nası yaratmış özene bözene yaratmış o kadar tatlısın ki KALBİM SENİNLE seni seviyorum

162. gül Says:

seni seviyorummm yusuf seninle sevgili olmayı çokkkk seviom

163. esmer Says:

askim ben senin 1 numarali hayraninim

164. esmer Says:

askim sen de bana bayiliyorsun biliyorum ben de sana karsi bos diyilim

165. esmer Says:

Yusufum sana hayranim

166. emocan Says:

Seni seviyorum canım

167. hulya Says:

Yusuf sana bayiliyorum cookk yakisiklisin

168. cansu Says:

Yusuf muhteşem bir sese sahipsin bu aralar pek yoksun ortalarda.Kendini ve o güzel sesini özletme….

169. Irmak Says:

bn izmrden YUUSSUF SENİ ÇÇOOK SEVİYORUM BUGÜN KONSERİNDDEYDİM ÇOOKK SÜPERDİN HARİKA TEK KELİMEYLE HAYATINDA DAHA ÇOOK BAŞARILAR OLUR İNŞ. :))
    SEEENNİİİNN BÜÜYYYÜÜÜKK HAYRANINIM DEMEK AZ BİLE OLURR :D

170. şilan Says:

ben ıgdırdan şilan özdemir köyü de yaşıyorum yusuf abi size hayranım siziçoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum sizin bütun şarkıları çok güzel duy sesimi sensiz hergün ölümldü

171. ben Says:

seniiiiiiiiiiiii çoooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk sevimmmmmmmmmmmmmmmmmmm loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun