Chat girişinde sorunmu yaşıyorsunuz

loading...

NazlimCafe.com sitemizin chat sohbet odalarına bazı arkadaşlar giremiyoruz diye dert yanmışlar ve bu konuda açıklama yapmak gerektiğini düşündüm.

Nazlimcafe.com sitemiz üzerinde Chat girişiniz açılmıyorsa ya javanızda sorun var demektir yada sitemiz üzerindeki geçici bir problemden kaynaklanabilir. Böyle durumlarda dost sitelerimizden girişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar arasında tugbam.com sitesi bizsohbet.net sitesi ve bizsohbet.com siteleri vardır. Bunlardan herhangi birisiniz deneyerek sitemize hızlıca bağlanabilirsiniz.

Bazı internetcafelerde chat girişleri nedense açılmıyor. Genelde kullanıcılarımız ve internet cafe sahipleri sorunun bizden olduğunu söylüyorlar ama bütün olasılıkları denedik bizimle alakalı sorun yok gibi görünüyor. Sisteminizdeki yada kurduğunuz programlardan birisi hata verdiğinden böyle sorun yaşıyor olabilirsiniz.

69 Responses to “Chat girişinde sorunmu yaşıyorsunuz”

1. ATESBEY Says:

SLM BEN ATESBEY NİCKİMLE GİREMİYORUM BİR HAFTADIR KİMSE SALLAMIYO a.q bu ne yafff sinir oldummmmm

2. PURO Says:

sayın karacabey kanallara girilmiyor ilginizi rica edeyim ne mircle nede obur kanallardan girilmiyo slmlar

3. paşa Says:

kanel açılmıo KARACABEY ben paşa bey..

4. asuuu Says:

karacabey 2 gündür sitenize girilmiyor bir sayfanız yasaklandımı sizler farkında değilmisiniz kimse gelemiyor siteye

5. KARACABEY Says:

ASU sorun düzeltildi kısa süreli DNS ayarlarındaki değişmeler oldu ve değişmelerinde kullanıcıların pc lerine yansıması bazen uzun sürüyor. Bu yüzden oldu ama su anda sorun yok sanırım.

6. erCan__- Says:

KanaLa Giremiyoz Bari Burda Sohbet edeLim ..

7. gülhan Says:

beni duyan kimse yok mu

8. gülhan Says:

neyse ben de can sıkıntısından gelmiştm çıksam iyi olcak galiba kimse beni masimio

9. erCan__- Says:

sLm
    sopLardan Kimse varmı

10. BERNAA Says:

GİRİLMİOOOOOOOOOOOOO kanalaaaaaaaa

11. erCan__- Says:

MrcooL ZLİNE Mi Kaldır Hacı
    hızımı alamadımm
    Şuna Biraz daha söveyim
    serefsiz kapıma gelecekmiŞ
    o pzevenge söyLeyin
    biz ne samsunLular GÖRDÜKK
    BANA RTİSTLİK
    YAPMASINN
    İŞL GElİR kOCAELİYEDE
    ADAMM NASIL Dövülüyorr örensinLer..

12. love_is_love Says:

selam arkadaslar nasilsiniz ?

13. Gazell Says:

siteye neden giremiyoruz acaba yaa..bende mi bi sorunvar sitedemi:)

14. serkan Says:

Kavgundur cet yapmak istiyprum ama mafile giremoyorum napmaliyim

15. tuareg Says:

sayın karacabey
    çete giremiyorum
    galiba beni siteden attılar
    adam kayırmalarına laf dediğim için

16. eren Says:

Site iki gündür giremiyorum

17. SsSsSs Says:

karacabey banı neden uzun surelı kapatıyolar. ılgılenen yok ya ://

18. KENAN Says:

selamun aluyküm KARACABEY kardeşim 3 gündür sitenıze giremıyorum java da sorun mu neden olmuyor ilgilenırsınz sevinirm a.e.o kardeşim

19. Engin Karaca Says:

Ne gibi bir sorunla karşılaşıyorsunuz Kenan.

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun