Aop yada soplarımızdan şikayetçimisiniz

loading...

NazlimCafe sitemizin kanalları üzerinde bulunan aop yada soplarımızdan şikayetçimisiniz. Lütfen şikayet ettiğiniz aopları yada sopları nick vererek burada bize şikayet sebebi ile birlikte yazın.

Chat kanallarımızda biliyorsunuz Aoplarımız yada soplarımızda hata yapabilirler. Ama hatalar devamlılık gösteriyorsa ve devamlı da sizin üzerinde gelişiyorsa burada bir yanlışlık var demektir. Buna ben yani KARACABEY sessiz kalamam.

Aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak şikayetlerinizi bana yazabilirsiniz.

264 Responses to “Aop yada soplarımızdan şikayetçimisiniz”

1. MELISA Says:

Ahmet ben seni tanimiyorum hakimda kimin ne düsündü umrumda degil kendini parcvala yirtin ))

yalniz igftiara etme yok fuhus yuvasina döndürmüsüm nazlimi.?? ben fuhus yaparken bezimi senmi tutuyordun ?? demeki kuyruk acin varki 1 sürü camir atiyorsun . cokmu dokundu kanaldan atilman )) it ürer kervan yürür derler .kari kilikli sey seni )) alkolik sensdin kesin geri zekali ) hem alkolik bile olsam sana ne ?? derdi senimi gerdi ??

2. ahmet Says:

MELISA

ne kadar seviyesiz basit biri olduğunu kanıtladın . Karacabey de okumuştur. Alkolik karı diyorlar sana haklılarmış. Bez derken neden bahsettiğini cözemedim ? Izah edersin herhalde bez konusunda bir hayli tecrübe sahibisin. Melisa sen Kadınmısın ! Kadın dediğin gururlu haysiyetli namuslu olur yazılarını oku Genelevde calışan kadınlar bile senden daha namus şeref sahibidir. Seni nasıl bir Anne büyüttü ve nerde büyüdün sen hangi evde ? Kocan seni niye boşamış anladık. Alkol probleminden gayri birde basit tavrın sana acıyorum almanyada sosyal yardımla geçinen ezikler oplugu bile basaramadın. Sen normalmisin alkol tedavisine hemen başla .Basit kışiliksiz küfürbaz uslubunla sen küfüre bile değmesin !!!!!!!!!!!!!!!!! Küfür edebilmem için Insan olman gerekir. Senle birlikte fuhuş yuvası yavaş yavaş temizlenmeye başladı.

3. by_suskun06 Says:

slm aleykummm eyy ahaliii noruyonuzzz millettt tanidinizmi benii nomu$ burayaa la mahkemeye donmu$ burasii

4. talya Says:

edilen kufurler görmezden gelinip o kufurlere tepkı gösterenler satılıyo bunu havın kanıtlamış oldu erkeklere yaranmak için çok berbat bı sıte

5. rasim Says:

Ya beni dj yapmuyorlar radyoda 🙁 birde cep telefonundan giremiyorum bu siteye…sürekli java yok yükle diyor yukledim o kadarjava ggiremedim nasip gurecem yardim edermisin karacabey birde beni dj yap thanks

6. rasim Says:

Cidden okuyonuzmu burayi 🙂

7. rasim Says:

Okunmuyormus yaw boşa yazmisim 🙂

8. rose Says:

ben burdan karacabeye deyil sana sesleniyorum damat ferit cunki bi turlu kanala giremiyorum son carem burasi

9. rose Says:

seni kirdigimi dusunuyorum gecde olsa ozur diliyorum

10. Karizma Says:

4 nisan Saat 22.15 civarı durduk yerde z-lined yedim. gerekli kişiyi siz biliyosunuzdur heralde. bir daha nazlıma uğramam. akıllı adamlarla çalışmıyorsunuz

11. Karizma Says:

Durduk yerde z-lined yedim. konuşmalarınızı okuyorlar , özelde bile. dikkatli olun derim.

12. Karizma Says:

ulan beni durduk yerde atan NEO o klavyeni götüne sok ulan beni durduk yerde atan NEO o klavyeni götüne sok

13. baggio Says:

9 yıldır burdayım. Hiç vicdan yok mu sizde. hadi op yapmıyonuz bari vop yazın insafızlar

14. baggio Says:

10 yıl oldu oha daha da bir şey demiyorum

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun