şekilli renkli aşk nickleri kısa msn şekilli aşk sözleri

Reklamstore Reklamları

Şekilli aşk nickleri renkli aşk nickleri kısa msn şekilli aşk sözleri sayfası – Hazır kısa şekilli ve renkli aşk nicklerini burada ayrı yer açarak sizlerle paylaşmak istedik. Bir çok kişinin hoşuna gidecek ve bu bölüm sizinde katkılarınız ile daha da güzelleşecektir.

вєиδєи σ қαδαя ИЄŦЯЄΤ єδічσяѕυи нαα ?! сσқтα υмяυмδα чααн тzz..

€N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N! ߀KL€M€KT!..!!

ßiz Ne yaLaNıZ Ne De DoLaNıZ ! Ne KraLiz Ne De SoyTaRı ! ALıN Şan ŞöhreT SiziN oLSuN ! ßiz SaDece FaLaN FiLaNıZ

Dayanamıyorum! ßu acıyı kaLdıramıyorum.. arTık durduramıyorum qözya$Larımı susturamıyorum kaLßimi

ραραтчα ƒαLιиδα ѕєvічσя сіқті ..δσġяυ..вєиі δєчіL вαşқαѕіиі .. =(

gÖtÜrÜn bEnİ yAğMuRa HaPsEdDiN…kElEpÇeLeYiN ElLeRiMi GöZ yAşLaRıMLa

sεиι sεvdιм dιчε ριsмαи dεчιLιм sεvqιsιzlιqιиε чαиdι чüяεqιм..

ßnn Hep mesquLüm Nedense…doLuyum heR Nedense…ßnn ßnii ßende Kaybettim…NoLuR ßuLan ßi habeR veRse..

[_"υηυтυLαη αѕкιη уαѕι тυтυLαмαz"_]

[_!н℮ρ кαLвiiмii кιяѕαηDα..нiiç αcιмαѕαηDα..в℮η н℮яzαмαη ѕ℮ηiiηL℮уiiм!_]

вiiя cαη iiѕтiiуσяѕαη в℮ηii göтüя αzяαiiL..в℮ηiiм ѕ℮νDiigiiм℮ Dσкυηмα =(

..ν℮ в℮ηD℮ giiDiiуσяυм..[«iiѕт℮м℮ѕ℮мD℮»]

нắуắLL℮яiiйii я℮ѕiiмL℮r℮ Döк℮м℮zѕiiй..

уắй..göηüL уắắй.. кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй. «’3

«ι|_вiiтм℮z D℮мiiѕDiiй_|ι»

(..ắgLắмắк уσк..ѕöz ν℮яDiiм тắйяιуắ..)

●!..güLмєуii υйυтαй ѕυ нắLiiмιz℮..Döй й℮ σLυя..вiiяD℮ υzắкDắй вắк..!●

Yarım kaLdı Ruhum nerdesinn ?! Cok özLediimm..

Sarho$ Ruhum ßak Tam A$k TadıNdaa.. (”,)

Sen yeTerki iste.. Cocuk kaLßim seninLee =)

qün qeLir pi$man oLursan kaLßimde seni buLamazsan,hatırLa.. Kimin yüzünden !

siLence Is A Scary Sound.. ! ( sessizLik korkunç ßir sesTiR )

ßize a$k Lazım.. AyrıLık deqiLL..

вєиδєи σ қαδαя ИЄŦЯЄΤ єδічσяѕυи нαα ?! сσқтα υмяυмδα чααн тzz..

€N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N! ߀KL€M€KT!..!!

ßiz Ne yaLaNıZ Ne De DoLaNıZ ! Ne KraLiz Ne De SoyTaRı ! ALıN Şan ŞöhreT SiziN oLSuN ! ßiz SaDece FaLaN FiLaNıZ

Dayanamıyorum! ßu acıyı kaLdıramıyorum.. arTık durduramıyorum qözya$Larımı susturamıyorum kaLßimi

ραραтчα ƒαLιиδα ѕєvічσя сіқті ..δσġяυ..вєиі δєчіL вαşқαѕіиі .. =

gÖtÜrÜn bEnİ yAğMuRa HaPsEdDiN…kElEpÇeLeYiN ElLeRiMi GöZ yAşLaRıMLa
sεиι sεvdιм dιчε ριsмαи dεчιLιм sεvqιsιzlιqιиε чαиdι чüяεqιм..

ßnn Hep mesquLüm Nedense…doLuyum heR Nedense…ßnn ßnii ßende Kaybettim…NoLuR ßuLan ßi habeR veRse..

нαкℓıу∂ıη нєρ ѕєη , α¢ıℓαя вє∂ανα , мє¢вυя∂υк нєρ υzαктαη вαкмαуα…

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

Son kibrit çöpüm gbi sakLadım Seni..Rüzgarsızdı hava..Tiryakiydim üsteLik…yakamadım seni.

PasLı ßir yaLnızLıktı avuçLarımda..Ardımda ßir yürak yükü rüzgar..Ne zaman Sevmeye koyuLsam..
doğruLup çoğaLdı ayrıLıkLar..

ßêdênîm kârânLîk’Lârâ, Rûh’ûm sânâ âît.

KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında

HayaLLerime teCevüz ettiLer ßakire DeiL güLüşLerim ..

.ılılı.SoFiSTiKe_YaŞAmıMı_KoZMoPoLİt_ŞeHrE_UyDURmA k_İçÜn_ÇaLIşTığıM_PoSTMoDERn_YaŞaMın_ZaHiRi_YAnSım aSıYım.ılılı.

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum…

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

Bu yazı forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir.

Tags: , , ,

97 Responses to “şekilli renkli aşk nickleri kısa msn şekilli aşk sözleri”

1. KanS Says:

S.a kardes link deişimi yapmak istersen görüselim a.e.o selametle. :)

2. fatma Says:

۩۩۩_̸ҳ|¢ДтℓДк_¢Д∂ıҳҲ̸Ҳ̸ҳ_|_۩۩۩

3. merve Says:

güzel nicklermiş
    :D

4. By SeMiH Says:

lıng ler cok guzel kardesım yha

5. tugay aci Says:

çok kötü nickler kendi yaptığım nickler bundan güzel

6. emre Says:

yaww bunlarda güzel ama benim bir istediğim başka vatr :((

7. furkan Says:

iğrenç nickler bunlar

8. aysenur Says:

yha qüsel deil fazla:(

9. Hukumdar Says:

manyak nıkler var

10. yoq..!! Says:

çok qsl çok beqendim bhende bi NicK yazmaK isTiyorum….En ßüyüK HatAM SENİ SEWMEKTİ..
    bi taNe daha yazmak istiyorum..!! :D SeN SeN oL ßir İnSaNa HaTTinDeN FasLa deqeR weRme..erqeR HaTTinDeN FasLa deqeR weRiRseN O İnSaNI ÇoK ÇabuCaK KayßedeRsiN..!!
    EN SEWDİGİM NİCKLERDEN Bİ TANESİYDİ SİZİNLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM :D xD

11. yoq..!! Says:

ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
    aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!

12. yoq..!! Says:

Bir gün sen de beni ararsın. Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden, gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.

13. yoq..!! Says:

Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!
    :D xD

14. yoq..!! Says:

Kaç öLüm vaRsa göze aLdım hayaTımı çöPe aTtım Tüm RüyaLaR KaBus Yine KoRkuyoruMmM..!

seni adam sandım deger verdim ama sen bu degere az geldin ben ne sen gibiyim nede adam bildiğin ADAMLARDANIM (kalpsiz)

Yeter ki sen sev! Yeter ki inan bana!

SERSERİLİK DEDİGİN KOLA JILET ATMAK DEGİL SEVDINI ADAM GIBI SEVMEKTIR (SERSERİ B.)

Aşkın mahpushane içinde ben mahkum.. Saçların parmaklık, gözlerin gardiyan..

15. yoq..!! Says:

$εñ$¡ζ qáŀĐı ßυ qöśłεr $εń$íζ qàłđı ßu εłłεr ßoşwεr ßε a$q^^Mm. .$εn$¡ζđε qεcεr ßu qünłεr.. <<
    :D:D

16. yoq..!! Says:

Beklesem ne olur ki zaman geçmeyince geri dönmeyeceğini bile bile…

17. yoq..!! Says:

aŞk > bana yapılmış kötü bir şaka..(L) :D

18. isimsiz Says:

ismini yoq yazmıss süperr nerden buldun yaa walla bayıldım hemde bi sürü yzmsıssın :D xD

19. tolga Says:

aşk bir tiyatro dediler banada bir rol verdiler en zor rol benimiş once sev sonra unut dediler nası nic ama

20. metin Says:

!’^^+%&Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.!’^+%&/(

21. metin Says:

BeNi UnUtTuRaN bAşKa BiRi mİ yOkSa KaLbİnDeKi SaHtE sEvGi mi????? ! §ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®

22. metin Says:

benim nicklere bakın arkadaşlar

23. yoq..!! Says:

teşekkür ederim canım…!!!

24. yoq..!! Says:

metin senin nicklerde süper çok beqendim :D

25. yoq..!! Says:

GözLeriNe ßakTıkça aqLasaDa qözLeriM aqLamaK içiNde oLsa qözLeriNi özLedim…!! :D

26. selçuk Says:

BeN $eNİ sEvdİmDe YaŞaMaYI gÖzE alDIm NeFeSiM..!

27. efe akarsu Says:

BiZDe KuRaL OLMaZ HerKeS KenDİNe YaKıSaNı YaPaR.!

28. bahar Says:

bence çok güzeller hem siz ne anlarsınız çünkü siz daha çocoksunuz:):):):):):

29. Rümeysa Says:

мυтℓυℓυкℓαя ѕєηιηℓє σℓѕυη. уαηℓızℓıкℓαя вєηιмℓє… gιт…αмα вιяgüη αкℓıηα gєℓє¢єğιм…!

30. 3liF Says:

ellerinize sağlik süperR herkes buRaya kaçıRmayın deRim

31. 3Sin Says:

ewet bnCede çok qüSeL niCkLeR waR beqenDim .. =)

32. 3Sin Says:

çoCukLaRın niCkLere kafaSı baSmazz =) bhr seni tanımıYorum ama sPr bi söZ ;)

33. EcEsS.. Says:

ÇhOk GüZeLmIsH tAtLıM.. SaOL…

34. ıssız Says:

$£Nİ $£VDİĞİM KA[)AR YA$A$AY[)!M ÖLÜM$ÜZLÜĞÜN A[)!N! A$K K0YAR[)!M

35. ıssız Says:

Seni Sewdiqim KadR YaşasayDım olumsuzluqun aDInı a$k koyarDıM …..xD

36. KeShA Says:

İRENÇ NİCLER KENDİM DAHA GÜZEL YAPIYORUM ARADIĞIMI BULAMADIM YAww….

37. betül Says:

bn bi tane için den buldum aşk le ilgili ama çok güzel oldu için msnemdeki nickime koydum:D:D:D çok güzel nickler bu sitede

38. betül Says:

aynen iğrenç nickler bn yapsam bunların 1000 katını yaparın baeberbat nickler

39. betül Says:

siz ne anlarsınız ki bunlar süper hemde çok güzel nickler bunları kim yaptıysa allerinee salık valla:) (:

40. fatih Says:

Çok güzel nickler

41. gözde Says:

ElLeRiNi BıRaK aVuÇlArImDa KaLsIn SEn OL yAnİmDa yıLlAr ömRüMü çALsIn ..!!:) işte nick bu dogru deilmiyim:)

42. Čáń altınkayaa Says:

sitenizi kutluyorum gerçekten çokk güzel ama birazdaha söz eklere bilirsiniz!! sevgilerimle facebook kurucusu veya yardımcısı

43. sevgi Says:

ehh işde güzel ama daha güzel olabilir daha etkili şeler koyarsanız cok mutlu olurum sayılarımla sevgi

44. serseri Says:

slm

45. SoNqÜL Says:

çok güzeller yaa

46. ilayda Says:

ben metin sayısı çocuqun nicni çok sevdim alkışlıyoRum :D:D:D:D:D

47. serserin Says:

SiĿэмїyояѕáη кáяáŁıyacáкѕιη yэğэη

48. manyaq jojuk Says:

M@nYaq $özL£€ér

49. tuba Says:

DüNyAdA İkİ KöR TaNıYoRuM
    1=BENİ GÖREMEYEN SEN
    2=senden başkasını göremeyen ben

50. tuba çil Says:

AşK SeVgİ;SeVgİ AyRıLıK;AyRıLıK İnSaNa ÖlÜm GeTiRiR ZaTeN BuNlArI YaŞaYaN ÖlMüŞ DEmEkTiR

51. berkcan Says:

bRaktın qittin xD çok küfüRler eTTin xD eLbet aklına gelceğim o zaman xD seni xD s…ğim buna nik denir XD bana ait ehhehe xD

52. cenk Says:

bunlar kılasık sözler

53. cenk Says:

yenisini eklein

54. FERİDE Says:

çok güzel degil aslında ama güzellerde var bnde bi tane verecem oykusu bn çıktım yol snn olsun zehiri bn içtim su snn olsun birini bulmussun hayırlı olsun bnde birini buldum haberin olsun bu bnm sevdigim bayrama gitsin

55. FERİDE Says:

bi tane daha : SENİ SEVMEK YANLIS İSE DOGRUYU İSTEMİYORUM !!

56. FERİDE Says:

NE BİR SARKI NE BİR SÖZ NEDE BİR GÖSTERİŞ OLAYIN ÖZÜ İKİ KELİMELİK Bİ SÖYLEYİŞ :SENİ SEVİYORUM

57. gülşen Says:

çok güzel sözler ama daha güzel sözler koyun yaa….hangi sayfaya girsem aynı sözler….

58. habibe Says:

BeN SoN sÖzÜmÜ SöLeRSEm EeR gERi dÖnüŞÜ yOktUr seNiN giBi phİcLeRE kAhpeLeR ÇhOKTuR! …
    єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм…
    уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!
    Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir.

59. SézéR Says:

Yha Çok GuzéL Aşk SozLéRı.

60. ۧru Says:

bhnm én swdqiM nicq bu:?”Son kibrit çöpüm gbi sakLadım Seni..Rüzgarsızdı hava..Tiryakiydim üsteLik…yakamadım seni<3 (PAYLAŞMANIZI DİLİYORUM ARKADAŞLAR EMİNİM SİZİNKİLERDE ÇOK GÜZELDİR HATTA BEN BU ARKADAŞIN NİCK PAYLAŞTIM FACEDE"۩۩۩_̸ҳ|¢ДтℓДк_¢Д∂ıҳҲ̸Ҳ̸ҳ_|_۩۩۩"PAYALAŞMAK GÜZELDİR:)

61. O BİLİR SEWDİGİ KİŞİYİ Says:

BURDAN ÇOK SEVDİGİM AŞKIM TÜNCAYIMA GİTSİN BÜTÜN AŞK NİCLERİ

62. iso Says:

berbat

63. veysi Says:

aralarında bi tane begendim oda bu ßiz Ne yaLaNıZ Ne De DoLaNıZ ! Ne KraLiz Ne De SoyTaRı ! ALıN Şan ŞöhreT SiziN oLSuN ! ßiz SaDece FaLaN FiLaNıZ

64. aŞq_qOlİk Says:

BlİoRm GeLmİcEn AmA aLdIğM hEr NeFeS sAhİdM oLsNkİ sNuNa qDaR bEqLiCeMmM

G

65. kadriye Says:

bakalım durum neyi gösteriyor bizim salak=))

66. bY qqÜl€ M€ Dİm Says:

hani bazı türküler warDIR HÜZünlü, HÜZÜNLÜ ANLARINDA DAHA DA
    hüzünlendirir seni ama mutlu anlarındA BİRden MUTLU bir TÜRKÜye döNER
    SENDE BENİM ÇİN öyleydin BE GÜlüm BİR KERE DİNLEDİM seni sadece bir
    kerE birDAHA dinlememek ÜZERE (^^by ÖZqÜN~~)

67. betül Says:

çok güzel

68. catlaq Says:

AACH DU SCHEISSE

69. iSmaiL iPeq Says:

ŞiMDiii HaYeLEriM köPrü ALtLArINDaa… KiMiNe qöRe qRALım qiMiNe qöRe YaLaNım RaHat oLsunNN HerqeZZ Ben ADAMıNa aa qöRE ADaMımm… !!!

70. celal salman Says:

ben birkaç tane yazıım hepsine bedel be bunlar:
    -ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz,büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz,herşey olurda şu kalbim birtek sensiz olamaz.

-seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum benim şimdi kaç yıldızım var biliyormusun benim şimdi bir gökyüzüm var.

-sensizliği buzlara yazdım güneşte erisin diye hasretini sahile yazdım dalgalar götürsün diye adını kalbime yazdım benimle gömülsün diye.

bakın şunlara yha hepsine bedellllllllllllllllllll. :)))))))))

71. celal salman Says:

ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti,ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek,ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar bitmeyecek

72. cemal Says:

SeW AMa ‘yÜrÈkTèN’ oLsUn .
    gÈL âMâ ‘èßÈdî’ oLSuN . GîdÈrSèN ßènîdÈ göTûR , gTTîğMîz YÈr “KáRäT0pRâK”

73. EgoSt Says:

GeL Hadi Basta SavasaLim, Hadi Yeni Bir Sayfa AcaLim Kendimize, Son Bir Sans Daha Bu Sefer FarkLi, Son Bir Kes Daha Yüreğim HakLi, Cici KaLbin Bana Küstümü Askim, Affedermisin Sana Muhtacim, BuğuLu CamLarda İsmin YaziLi, Odamın Heryerine Resmin Asili..

74. EgoSt Says:

Dünya Evine GirmeyeSin Hemi GelinLik OLsun O Mezar Kefenin, Hakettin İnan Sen Bu SözLeri Basina YikiLsin O Düğün Töreni, Nikahin OLurSa Cekinme Beni Ara Sahidin OLurum En Basta, Imzami Atar Güler Gecerim Benden BU Kadar EywaLLah, AL Sen Onu Bunu KoLLarina CikLetim Oldun Sen Ağzimda, Eşin Yaparken GözLeri SakLama Koyacan Beni Sen Hatirana..

75. sümeyye Says:

Gün gelecek “sevdin mi “diye,
    Soracaklar belki de.
    Korkma “seni sevdigimi” inkar etmeyecegim o zaman.
    Çok sevdim,bir gülüsüne,
    Bir ömür adadım diyecegim,
    …Utanmadan sıkılmadan.
    Ama gururla “degmezmiş” demeyi de unutmayacağım

76. Keça KüRd@..!! Says:

o qadarda güseL nicLer diiL yha hatta hiç diiL diyebiLirimde…:))))))))))..d.d

77. anqell Says:

ಱ ಯ ಮ ಭ ಬ لّـّـّّا ◊ ♥ ■ □ ۩ ۞ ๑ » « ¶ ஐ © † εïз ♪ ღ ♣ ♠ • ± җ ۝ ° •ิ. .• ஐ இ * × ○ ♦ • © ▲ ↔ ®

78. merve Says:

çoqq gsell nickler varr fotoğraflarımın altına yaptım harika bhence devam edn ayrıca yorum yapamlarda gsell bulmuşlarr onlrada tşk ederim.!.

79. merve Says:

SéVm!yOrSN qİT D!YorSaNn qİdeRM…ParDon SéNi SewDqİm İçN ÖzÜR D!LErMm <3

80. merve Says:

O qélmédén KaLdrMyN CenAzémi.ßırAkınN SoqusUn CeséDm.ßéN CaNıMdAn SevDİm BeLkİ Km ßiLr Oda SévMŞTr.ßıRkaNN ÖrtMyn YüZMü SoN Kéz qElSin qöRsüN ßeni DuymaSın PişManLık,ÜzlmésN SoqUk élLérMi AVuçLrNa AlSın.SustrMaYn AqLsN.Onn qÖz YaŞlrı DamLasIn Üzérimé KenDi ELLryLé KoySun ßén! MeZara Vé Son Défa fISılDsN KulaqImA Sén! SéV!YorUm BitaNém Né OlUr KaLk dié!.! ♥

81. @y$é(L) Says:

bunlar ne yhaa

82. S€RS€R! Says:

ehh işte ne iyi ne kötü:)

83. Nehir Says:

Iyy Hiç BeqenmeDim:S:d

84. BüŞrA Says:

Çok K0Tu 0Lmuş WaLLaHa UyDurMa 0LsA ßunDan qÜzéLL 0LuRrR….. .d.d

85. $üM€yR@ GüÇLü Says:

M@nY@q ß!$€y y@W…

86. $üM€yR@ GüÇLü Says:

Saat ♥ qεcε yarısı ♥ εLimDε kaLεmim akLımDa Sεn ♥ SεnSizLiğin ♥ Canımı yaktığı qεcεLεrDεn ßirinDεyim yiNε ♥ Sεni Dü$ünüp ♥ Sana oLan Sεvqimi kεLimεLεrε ♥ Dökmεyε ÇaLı$ıyoRum♥ aMa oLmuyor ßεcεRεmiyoRum.♥ Sana oLan a$kımı ♥ Sεvqimi kεLimεLεrε sığDıramıyoRum ♥ Hεr qεÇεn qün ßεnLiğinin♥ iÇinDε KayßoLup a$kınLa ♥ßürünüyoRum…♥ anLa i$tε ♥ SεvDiğim ♥ ßεn Sεni Çok SεviyoRum ♥ >> ♥

87. tolga Says:

bu nickler aşkı geri getirecek

88. kübra Says:

süpe bu gsl sözle beğendi çoq ben

89. Saygılarımla İsmail Güç Says:

ѕєνмєк ¢αу, ѕєνιℓмєк ѕєкєя вιzιм gιвι gαяιвαηℓαя ¢αуι ѕєкєяѕιz ι¢єя

90. Ali Haydar Says:

ραραтчα ƒαLιиδα ѕєvічσя сіқті ..δσġяυ..вєиі δєчіL вαşқαѕіиі .. =

91. hakan Says:

alın buda benden olsun : Ben Ayrılıgı Bile Bagrıma Bastım Usulca Senden Geldigi İcin.Estagfirullah Sitem de Neymis !… Yoklugunu da Seviyorum Tabi Ama Varlıgının da Hatrı Büyük Bende …

92. metehan doğlu Says:

benimle dans etmye çalişma yürümeye hasret kalırsın

93. asmin Says:

çok güzel nicklerrrrrrrrrrrrr kim yazmışsa elien sağlıkk gardaşşşşşşşşşşşşşşşş:D

94. asmin Says:

Yéni ßiR SaYfA AçTıM KeNdiMe içinDe SeN YoKsUn,KaLbim HaYvAnAT ßaHçEsi DeĞiL Ki içinDe KöPeKLeR OLsUn…

95. ramazan Says:

ağlamak isyansa her gün ağlıyorum, gülmek bir oyunsa o oyunu hiç bilmiyorum, sevmek suçsa beni affetme çünkü seni her şeyden çok seviyorum aşkımmm ,,,

96. Mehmet Emin Altunova Says:

ૠ -βєп sénİ sєwєяsєm öчŁє biя sєvєяim Ki .
    $єчтαп biŁє ,
    - βismiŁŁαhiяяαhmαпiяяαhim ‘ dєr . !

97. Mehmet Emin Altunova Says:

çσк вişi ∂єğiℓ
    şυ ραямαğıм∂α вєηi ѕαηα мüєввєт вαğℓı кıℓαη вiя αℓуαηѕ σℓѕυη .
    вiя∂є ѕєη σℓ уαηıм∂α ..
    ι̇şтє σ αη вєη∂єη мυтℓυѕυ σℓαмαz вυ ∂üηуα∂α ´´¯)

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun