Karım benimle sevişirken zevk almıyor ama başkalarıyla alıyor

Reklamstore Reklamları

Haydar Dümene sorulan ilginç sorular birisi ve Haydar dümen’in verdiği ilginç cevaplardan birisi. Enteresan sorular ve enteresan cevaplarla haydar dümen sizlerle.

Soru : Merhaba Haydar Bey. Ben 25 yaşında bir delikanlıyım. Karım bana cinsel konularda çok soğuk davranıyordu. Beni aldattığını fark ettim. Hem de en yakın arkadaşımla. Onları izledim, hiç de isteksiz değildi. Karımı kaybetmek istemiyorum. Karımın beni yeniden istemesini nasıl sağlayabilirim?

Cevap:Sevgili okurum, “Karımı kaybetmek istemiyorum” diyorsun ama karın kaybolmuş zaten. Ancak bana “Karımı yeniden nasıl ve nerede bulabilirim?” gibilerden soru sorarsan ona yanıt verebilirim. Çünkü kadının da duygulan, bir ruhu, tercihleri, nefreti her şeyi var. Sen bu olayı görerek yaşamış bir erkek olarak bunu içine sindirebiliyorsan karar senindir. Ancak eşinin bu yaptıklarına son
vereceğine ve bundan böyle de o kişi ya da başkalarıyla hayat boyu böyle bir şey yapmayacağına inanman gerek. İnanıyor ve eşinle konuştuğunda o da bu yolu doğru olarak kabul ediyorsa, sen de karını kaybetmek istemiyorsan tabii ki affedebilirsin. Ama bu yollar zor yollardır, risklidir. Kuş kafesten uçmuş, bırak gitsin. Sen de kendine yeni bir kuş al. Kafese koy, ona iyi bak. Yemini, suyunu zamanında ver. Ama hayat boyu da onu kafeste sıkma. Arada açık havaya çıkart, bahçelerde gezdir, onunla ilgilen. ‘Bu kuş beyinlidir’ anlamaz diyerek konuşmamazlık etme. Kuşunla konuş. Kuşunu okşa. Ve zaten doğru yolda gidersen bir süre sonra o kuş da tabii ki senin yüreğindeki kuşun sembolünü okşayacaktır.

Bu yazımız forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir ve CinselSorunlar tarafından yazılmıştır.

Tags: , ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun