Kadınların ilişki sırasında en çok zevk aldığı duyarlı bölgeleri

loading...

Kadınların ilişki sırasında en çok zevk aldığı duyarlı bölgeleri – Kadınlar seks sırasında en çok zevk aldığı bölgeyi açıklamaya çalışacağız bu yazımızda. Kadınlar ilişki sırasında kendilerini rahat hissederlerse ve kasmazlarsa sex onlar için daha zevkli bir hal alacaktır. İşte kadınların duyarlı bölgeleri;

Kadınların çoğunda genital bölgenin en duyarlı kısmı klitoristir ve en güçlü orgazmlar bu bölgenin uyarılmasıyla ortaya çıkar. Kadının diğer duyarlı bölgeleri memeler, meme uçları, labiumlar ve vajinadır. G noktası ise (Graefenberg tarafından 1944 yılında tarif edilen bir bölgedir ve vajina ön duvarının ortalarında yer almaktadır) derin basınca duyarlı olarak kabul edilmekle beraber orgazm oluşumunda birincil önem taşıyan bir bölge değildir.

Orgazmda bazen aynen erkekteki ejakulasyona (boşalmaya) benzer bir sıvı geldiği saptanmış olmakla beraber bu sıvının aslında idrar olduğu ve kadındaki “ejakulasyon” yani “boşalma” olarak tarif edilen olayın muhtemelen orgazm esnasında idrar kaçağı olduğu sonradan anlaşılmıştır. Gerçekten de hiçbir idrar kaçırma şikayeti olmayan bayanlarda güçlü bir orgazmda istemsiz idrar kaçağı olabilmektedir.

Bu yazımız forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir ve CinselSorunlar tarafından yazılmıştır.

Tags: ,

2 Responses to “Kadınların ilişki sırasında en çok zevk aldığı duyarlı bölgeleri”

  1. mehmet Says:

    eşimın hiç ama hiç sevki gelmiyor hocam neyapmam gerekiyor ne yapdımsa ilaçlar kullandım gene sevkı gelmıyor

  2. mehmet Says:

    yorum ve cevaplarınızı beklıyorum

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun