2014 Dünya Kupası Ne Zaman Başlıyor

Reklamlar

Dünya Kupası Ne Zaman Başlıyor 2014

Spor olaylarından o kadar kopmuşum ki inanın bana dünya kupasının zaman başladığını bile unutmuşum ve bu sene olacağını dahi bilmiyordum. Haliyle Beşiktaş bizleri futboldan soğuttuğu için ve bir beşiktaşlı olarak futboldan soğudum için takip etmemeye başlamıştım.

2014-dunya-kupasiArkadaşlar 2014 dünya kupası 12 Haziran tarihinde başlayacak 13 Temmuz tarihinde ise bitecek. 2014 Fifa Dünya Kupasını hangi kanal yayınlayacak derseniz yine her zaman olduğu gibi TRT 1 kanalında yayınlanacak.

İşte 2014 Dünya Kupası Grupları

A GRUBU
-Brezilya
-Hırvatistan
-Meksika
-Kamerun

B GRUBU
-İspanya
-Hollanda
-Şili
-Avustralya

C GRUBU
-Kolombiya
-Fildişi Sahilleri
-Japonya
-Yunanistan

D GRUBU
-Uruguay
-Kostarika
-İngiltere
-İtalya

E GRUBU
-İsviçre
-Ekvator
-Fransa
-Honduras

F GRUBU
-Arjantin
-Bosna Hersek
-İran
-Nijerya

G GRUBU
-Almanya
-Portekiz
-Gana
-ABD

H GRUBU
-Belçika
-Cezayir
-Rusya
-Güney Kore

2014 Dünya Kupası’nda gruplarda oynanacak maçların başlama saatleri belli oldu.

A Grubu

12/06 23:00 Brezilya Hırvatistan Arena de São Paulo

13/06 19:00 Meksika Kamerun Estadio das Dunas

17/06 22:00 Brezilya Meksika Estádio Castelão

18/06 22:00 Kamerun Hırvatistan Arena da Amazônia

23/06 23:00 Kamerun Brezilya Estádio Nacional

– 23:00 Hırvatistan Meksika Arena Pernambuco

B Grubu

13/06 22:00 İspanya Hollanda Itaipava Arena Fonte Nova

14/06 01:00 Şili Avustralya Arena Pantanal

18/06 19:00 Avustralya Hollanda Estádio Beira-Rio

19/06 01:00 İspanya Şili Maracanã

23/06 19:00 Avustralya İspanya Arena da Baixada

– 19:00 Hollanda Şili Arena de São Paulo

C Grubu

14/06 19:00 Kolombiya Yunanistan Estádio Mineirão

15/06 01:00 Fildişi Sahili Japonya Arena Pernambuco

19/06 19:00 Kolombiya Fildişi Sahili Estádio Nacional

20/06 01:00 Japonya Yunanistan Estadio das Dunas

24/06 23:00 Japonya Kolombiya Arena Pantanal

– 23:00 Yunanistan Fildişi Sahili Estádio Castelão

D Grubu

14/06 22:00 Uruguay Kosta Rika Estádio Castelão

Reklamlar

15/06 04:00 İngiltere İtalya Arena da Amazônia

19/06 22:00 Uruguay İngiltere Arena de São Paulo

20/06 19:00 İtalya Kosta Rika Arena Pernambuco

24/06 19:00 İtalya Uruguay Estadio das Dunas

– 19:00 Kosta Rika İngiltere Estádio Mineirão

E Grubu

15/06 19:00 İsviçre Ekvador Estádio Nacional

– 22:00 Fransa Honduras Estádio Beira-Rio

20/06 22:00 İsviçre Fransa Itaipava Arena Fonte Nova

21/06 01:00 Honduras Ekvador Arena da Baixada

25/06 23:00 Honduras İsviçre Arena da Amazônia

– 23:00 Ekvador Fransa Maracanã

F Grubu

16/06 01:00 Arjantin Bosna-Hersek Maracanã

– 22:00 İran Nijerya Arena da Baixada

21/06 19:00 Arjantin İran Estádio Mineirão

22/06 01:00 Nijerya Bosna-Hersek Arena Pantanal

25/06 19:00 Nijerya Arjantin Estádio Beira-Rio

– 19:00 Bosna-Hersek İran Itaipava Arena Fonte Nova

G Grubu

16/06 19:00 Almanya Portekiz Itaipava Arena Fonte Nova

17/06 01:00 Gana ABD Estadio das Dunas

21/06 22:00 Almanya Gana Estádio Castelão

22/06 22:00 ABD Portekiz Arena da Amazônia

26/06 19:00 ABD Almanya Arena Pernambuco

– 19:00 Portekiz Gana Estádio Nacional

H Grubu

17/06 19:00 Belçika Cezayir Estádio Mineirão

18/06 01:00 Rusya Güney Kore Arena Pantanal

22/06 19:00 Güney Kore Cezayir Estádio Beira-Rio

23/06 01:00 Belçika Rusya Maracanã

26/06 23:00 Güney Kore Belçika Arena de São Paulo

– 23:00 Cezayir Rusya Arena da Baixada

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.