Tüy dökücü krem nasıl kullanılır

Reklamlar

Tüy dökücü krem nasıl kullanılır Tüy dökücü kremler nasıl kullanılır

Tüy dökücü kremleri kullanırken nelere dikkat etmek gerekir.

Bitkisel Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem Planta Pura kullanımı

Planta Pura Crema Depilatoria Bitkisel Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem içeriğindeki bitki özleri ve ananas macunu ile vücuttaki tüyler üzerinde güvenle kullanılabilir.Bölgeyi sabun ve su ile temizledikten sonra özel spatulası ile bir tabaka halinde uygulandıktan sonra 6-7 dakika beklenir.(Bacaklarda 7-8 dakika)Sonrasında akan suyun altında spatulası ile kazınarak temizlenir.Bu süreçten sonra sabun kullanmayınız. Açık yaralı ,tahrişli deriye ve yüzünüze uygulamayınız.

2-Naturaderm Tüy Dökücü Krem

Naturaderm Piyasada Bulabileceğiniz en iyi kremdir hem fiyat hemde kalite olarak en iyisi olduğundan çok fazla satılmakta ve pazarın %60 elinde tutmaktadır.

Naturaderm Kullanımı

Kullanmadan önce cildiniz kuru olmalıdır,Kuru olduğuna emin olduktan sonra gerekli bölgelere sürünüz.5 dk bekletiniz.Tüyler dökülmeye başlayınca bol su ile yıkayınız

NaturaDerm’in tüyler üzerindeki etkisi nedir?

Tüy sayısında azalma, tüy çapında incelme ve tüy çıkışında gecikme sağlar. Uyguladıktan sonra cildinizi yıkamanız gerekmeyeceği gibi cildin günlük bakımın sağlayıp nemlendirir.

NaturaDerm, her cilt tipine uygunmudur?

NaturaDerm her cilt tipinde güvenle kullanılabilir.

NaturaDerm’i düzenli kullanmak şart mıdır?

Evet. Öngörülen sonuçlara ulaşabilmek için düzenli kullanım çok önemlidir. Bu şekilde NaturaDerm en iyi sonucu verecektir. Düzensiz kullanım sonuç alma sürecini uzatacaktır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.