Tırnak Güçlendirici Ürünler

Reklamlar

Tırnaklarınızı güçlendirmek için hangi ürünleri kullanmalısınız bu yazımızda bunu sizlere açıklamaya çalışacağız arkadaşlar.

tirnak-guclendiren-urunlerTırnaklarınız güçsüzse ve tırnaklarınızın sağlık ve güçlü olmasını istiyorsanız birde bu ürünleri deneyiniz.

Tırnak Güçlendirici Ürünler

Tırnak bakımında kullanılan ürünler

1. Tırnak ojeleri: Tırnak ojesini önce tırnağın ortasına sonra iki kenarına uygulayarak sürün. Böylece sürme işlemini üç aşamada tamamlayın. Oje rengi konusunda oldukça fazla seçeneğiniz var. En ideal renk ise rujunuza uyan renktir. Kırmızı pembe ve beyaz tonları daha çok kullanılmasına rağmen lacivert mor yeşil bordo gibi alışılmamış renkler de kullanılmaktadır. Aceleniz varsa oje sürmek için mümkün olduğu kadar açık renkleri tercih edin. Çünkü koyu renkler sürülme hatalarını daha çok gösterir. Tırnak kenarlarına taşan ojeyi yok etmek için kulak temizleyicisini asetona batırın. Ve tırnak kenarlarını temizleyin.
geldik

2. Oje parlatıcılar: Oje parlatıcılar ojenin üzerine uygulanırlar. Bunlar hem ojenin ömrünü uzatırlar hem de ojenin sürüş kusurlarını kapatarak homojen görüm oluştururlar. Daha fazla parlaklık için oje parlatıcıyı her gün yenileyebilirsiniz.

3. Tırnak besleyicileri: Bu ürünler ojelerin altına sürülür. Tırnak kırılmasının azalması tırnak uzamasının artması gibi amaçlarla kullanılırlar.

4. Oje çıkarıcılar: Aseton tırnaklardaki ojeleri çıkarmak için yakın zamana kadar sık kullanılan ve yaygın bir yöntemdi. Günümüzde asetonun tırnakları ve tırnak köklerini etkileyerek tırnak kırılmalarına yol açtığı bilinmektedir. Bu amaçla yeni çıkan bir takım oje çıkarıcılar asetondan daha zararsız ve tırnakları koruyucu etki göstermektedirler.

Reklamlar

"Tırnak Güçlendirici Ürünler" için yapılan yorumlar

  1. Edanur   04 Aralık 2011 at 11:19

    çokk hoşlar 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.