Siyah Maske Nasıl Yapılır

Reklamlar

Siyah Maske Nasıl Yapılır

Maskelerden biriside siyah maskedir ve siyah maskenin yapılışı siyah maske nedir gibi konuları bu yazımızda işleyeceğiz arkadaşlar.

Siyah Maske Kozlab firması, cilt bakımı için Dephyto Siyah Maske ’yi üretti. Cildi yenileyip zehirlerden arındıran ürün kırışıklık ları gideriyor.

Cilt bakım süresini kısaltan maske değerli mineraller ihtiva ediyor. Zengin selenyum, molibden, çinko, kalsiyum ve potasyumun yanında doğal su, suda eriyebilen tuzlar, silisyumlu kil kütlesi, eriyebilen organik bileşenler, vitaminler, mineraller polifenoller, polikarboksil gruplar kükürt ile biyolojik aktif maddeler içeriyor.

Siyah Maske; sivilcelere karşı cildin ihtiyacı olan molibden, kalsiyum, magnezyum, çinko gibi önemli mineralleri temin etmek ve kırışıklık larla mücadeleye yardımcı olmak için kullanılıyor, ayrıca cildin doğal renk tonunu almasına yardımcı oluyor. Maske bilinen en iyi temizleyici olup, kan dolaşımını arttırdığından kir ve makyaj gibi yabancı maddeleri ciltten uzaklaştırıyor.

Cilt bakımında polifenollerin; hem antibakteriyel hem antimikrobiyel özelliklerinin yanı sıra kollajen sentezini uyarması ile hasarlı dokunun onarılarak cildin yenilenmesi, sonuç olarak da siyah nokta, sivilce, kırışıklık gibi cilt sorunlarının daha süratli ve sıhhatli bir şekilde bakımı yapılıyor.

Dephyto Siyah Maske ’nin faydaları şöyle:
Soğuk su paketlerinden daha uzun süre nem tutar.
Soğuk nem derinin gözeneklerini serbest bırakır, kanı yüzeye çeker.
Sivilce (akne) ve siyah nokta oluşumunu önler, onarır.
Uygun cilt PH’ına imkan tanır.
İçindeki polifenoller sayesinde doğal hormon dengesini kurar.
İltihap ve ödem gidermeye yardımcıdır.
Yaşlılık görünümünü giderir (anti-aging etki).
Cildi yeniler.
Cilt yüzeyindeki zehirli maddeleri yok eder (detox etki).
Cildin normal rengini verir(toning etki).
Cildin daha hafif hissedilmesini mümkün kılar.
Temizleme özelliği, . ölü hücreleri cilt yüzeyinden uzaklaştırır ve cildi sıklaştırır.
Doğal olarak kullanılır, herhangi bir zararı yoktur.
40 kilogram civarı bitki ve meyve özünden elde edilebilecek polifenol oranları maske de tek bir pakette konsantre olarak sunuluyor. Bunun sonucu olarak sıradan maske lerde onlarca uygulamada elde edilebilecek sonuçlar ilk kullanımdan itibaren cilde yumuşatıcı etki, parlaklık, gözeneklerde açılma, orjinal cilt rengi, elastikiyet, siyah noktalarda kaybolma gibi sonuçlar gözleniyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.