Pembe dudaklar için maske tarifi

Reklamlar

Pembe dudaklar için maske tarifi

Ne kadarda güzel görünüyor değil mi herkes doğal pembe dudaklar için araştırma yapıyordur neler yapmalıyım acaba diyordur.

Çok çeşitli yöntemler ve tarifler verilmiş ama sizlere bunlardan bir kaçını seçerek yayınlayacağız arkadaşlar.

pembe-dudaklarZeytinyağı ve şeker ile taneli bir hamur yapın. Dudaklarınıza bu karışımı yuvarlak hareketlerle sürün ve ovalayın. Bu, dudaklarınızın doğal bir parlaklık kazanmasını sağlar.

Dudaklarınızı yıkadıktan sonra ev yapımı tereyağı sürün. Tereyağı ayrıca zengin bir E vitamini kaynağıdır. Bu uygulama, dudakları yumuşatmak ve onlara tazelik vermek için birebirdir.

Dudakları koyulaştıran kahve ve içkilerden uzak durun. Eğer sigara içme alışkanlığınız varsa dudaklarınız daha erken kararacaktır. Sadece pembe dudaklar için değil, iyi bir sağlık için sigarayı bırakmanızı öneririz.

Bol meyve yiyin ve bir günde sekiz bardak su içiniz.

Yatağa gitmeden önce ev yapımı tereyağı uygulayın. Tereyağı kullanamıyorsanız, süt kremi uygulayabilirsiniz.

Dudaklarınızın rengini hafifletmek için, onlara her gün limon suyu uygulayabilirsiniz.

Dudaklar için başka bir ipucu ise şudur. Bir gece suda kuru üzüm bekleterek suyu emmesini sağlayın. Ve her sabah ilk olarak bir şey yemeden bunu yiyin. Bu, pembe dudaklara sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Dudaklarınıza günlük badem yağı uygulayın. Ayrıca sütlü kreminize ​​badem yağıkarıştırarak farklı bir uygulama da yapabilirsiniz. Bu karışımla dudaklarınızı günlük olarak ovalayın. Çok iyi bir dudak bakım tekniğidir.

Dudaklarınızı aydınlatmak yada parlaklık kazandırmak istiyorsanız, onlara zeytin yağı veya badem yağı uygulayınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.