Ozon Yağı Sivilce izleri

Reklamlar

Ozon Yağı Sivilce izleri Ozon yağının sivilcelere faydaları

Ozon yağı ile sivilce izleri yok edilebilir mi diyorsanız bence bu yazıyı okumanızda fayda var arkadaşlar. Ozon yağı sivilce lekeleri için faydalımıdır yada ozon yağının sivilcelere faydası ile ilgili bilgiler için buyurun.

Ozon Yağı Kozmetik etkileri olarak, cilde sürüldüğünde cilt hücrelerinin oksijen ihtiyacını karşılar, cilt hücrelerinin doğal yakıtı olan oksijen hücrelerin yenilenmesini saglar, güneş ışınlarına karşı dünyamızı korudugu gibi cildimizi de korur bu nedenle, güneşten oluşan, cilt lekelerini yok eder, güneşin cildi yaşlandırmasına engel olur, hücre bölünmesini arttırması nedeniyle kırışıklıkları azaltır ve uzun süreli kullanımda yok eder.

Cilt hastalıkları: Güneş yanıkları, cilt lekeleri, sivilce izleri, kırışıklıklar, cilt sarkmaları, sedef hastalığı, ürtiker, melenin yapı bozukluğu, ciltte renk farklılıkları ve cildin yenilenmesine ihtiyaç duyan her tip cilt hastalıklarında kullanılabilir…

Her ne kadar internet üzerinden alının bilgiler olması sebebiyle siz yinede bir uzmana başvurarak daha detaylı bilgi alıp öyle kullanmalısınız bence.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.