Nasıl kaşmir gibi bir cilde sahip olunur?

Reklamlar

Nasıl kaşmir gibi bir cilde sahip olunur – Kaşmir gibi bir cilt için neler yapmak gerekir. Kaşmir gibi bir cilde sahip olmak için nelere dikkat etmeliyiz.

kasmir-ciltCildinizdeki kusurları gizleyecek ve çok yapay görünmeyecek bir makyaj arayışındaysanız, size bir kaç öneri verebiliriz. Podyumlarda bu görünüm çok popülerdi, elde etmesi biraz zor ama imkansız değil… Haberimizde cildinizi nasıl daha kusursuz gösterebileceğinizi açıklamaya çalıştık.

Adım 1: İşe en önemli adımla, makyaj için düzgün bir baz oluşturmakla başlayın. Makyajda yapılan en büyük hata, makyajın üstüne, altından daha fazla önem vermektir. İşe Sephora mağazalarında bulabileceğiniz Illamasqua Gleam Cream’i fondöten fırçasıyla sürerek başlayın ve üzerine aynı markanın Skin Base Foundation’ı nı uygulayın. Fondöteni elinizle uygulamanızı tavsiye etmiyoruz çünkü yüzünüzde el ya da parmak izleriniz kalabilir.

Adım 2: Yüzünüzdeki herhangi bir kırmızı leke ya da kusuru gizlemek için çok ince ve sert olmayan bir fırça yardımıyla consealor uygulayın. Göz altlarınızı aydınlatmak için illamasqua markasının Cream Pigment’ini kullanabilirsiniz. Daha sonra T bölgesini ve elmacık kemiklerini Gleam Cream ile aydınlatın. bu yüzünüzün tamamının aynı renk tonunda görünmesini engelleyecek ve derinlik katacak.

Adım 3: Makyajın son adımında ise şeftali rengi bir allığı bir allık fırçası yardımıyla elmacık kemiklerinizi hafifçe uygulayın. Kirpiklerinize maskara sürün; bunu yaparken çok belirgin ve koyu bir maskara seçmemeye özen gösterin. Unutmayın, hedefimiz doğal görünmek… Dudaklarınızı da şeffaf bir rujla parlatın. İşte hazırsınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.