Lazer Epilasyon Aletleri isimleri

Reklamlar

Lazer Epilasyon Aletleri isimleri

Lazer Epilasyon Aleti hakkında bilgi sahip olmak isteyenler için lazer epilasyon aletlerini adlarını yazarak ne işe yaradıklarını belirterek burada sizler için yayınlayacağız arkadaşlar.

O zaman fazla uzatmadan kısa bir giriş yaparak lazer epilasyon aletleri ile ilgili bilgileri verelim.

Tüyleri koyu renk olan herkese, 12 yaşında itibaren kadın ve erkeklere lazer epilasyon uygulanabilir. İstenmeyen ve bazen aşırı olabilen kıllanma için pek çok epilasyon yöntemi bulunmaktadır. Bunların içinde Lazer Epilasyon ağrısız kolay uygulanabilmesi ve etkili olması sebebiyle en çok tercih edilen yöntemdir.

Lazer teknolojisi ile kılların, kırışıklıkların, venlerin, güneş lekelerinin ve yara izlerinin başarıyla ortadan kaldırılması için, doğru cilt tipinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Ruby Lazer Epilasyon Cihazı

Tüm hastalar kılların büyümesindeki gecikmeyi fark edeceklerdir. Tedavi sonrasında bir kısım hastalarda kalıcı azalmalar görülür.

Bu lazer türü koyu renkli kıllar için daha etkilidir. Kumral ve gri tonlu kıllar koyu renkli kıllara kıyasla daha az dirence sahiptir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

Tüm hastalar kılların büyümesindeki gecikmeyi fark edeceklerdir. Tedavi sonrasında bir kısım hastalarda kalıcı azalmalar görülür.

Bu lazer türü koyu renkli kıllar için daha etkilidir. Kumral ve gri tonlu kıllar daha koyu renkli kıllara kıyasla az dirence sahiptir.

-Beyaz kıllar tedaviye cevap vermezler.

-İmkanlar dahilinde koyu bir ten için Ruby lazer türüne göre daha güvenlidir.

Pulsed Diode Lazer Epilasyon Cihazı

-Kalın veya kaba kıla sahip hastalarda kılların uzamasında gecikme görülür. Bazı hastalar kıl uzamasında kalıcı azalmalar fark eder.

– Koyu saçlar için etkilidir. İnce saçlar için etkili değildir

Intense Pulsed Light Source Lazer Epilasyon Cihazı

-İnce koyu renkli ve kalın koyu renkli kıllarda etkilidir.

-İmkanlar dahilinde koyu renkli tenler için kullanışlıdır.

Nd:YAG Lazer Epilasyon Cihazı

-Tamamen kıl giderimi kanıtlanmamıştır.

-İnce kılları geçici olarak giderebilir.

-İmkanlar dahilinde en az zarar veren tedavi yöntemidir. En az epidermal hasara neden olan yöntemdir.Belirli tedavilerde deriye karbon süspansiyonu uygulanabilir.

Reklamlar

"Lazer Epilasyon Aletleri isimleri" için yapılan yorumlar

  1. avni   12 Ocak 2013 at 00:05

    ben adana firmasından aldi kozmetikten diyot lazer aldım cihazın üstünde dione yaziyor cihazın ne oldugunu nerenin malı oldugunu ögrenmek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published.