Göbekteki kıllar nasıl gider

Reklamlar

Göbekteki kıllar nasıl giderGöbekteki tüyler nasıl alınır – Göbeğinizdeki kıllardan kurtulmak için ne yapılmalıdır ve Göbekteki kılların giderilmesi için neler yapılmalıdır nasıl gider.

Sizlerde göbek kıllarından müzdaripseniz, en azından bir zamanlar bulunan kıllardan kurtulma yolunu buldu iseniz, yazımıza yorum yaparak diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Aslında kullanacağınız yöntemler şunlar arkadaşlarım, cımbızla almak, bioder kullanmak, oksijenli su kullanmak vs vs ne yaparsanız yapın yinede çıkacağını göreceksiniz. Bu tür durumda kılları sarartmak en mantıklısı gibi geliyor banada. Sir ağdada kullanabilirsiniz. İğneli epilasyon için duyduğum kadarı ile daha iyi sonuçlar alınıyormuş. Yinede bu işi yapan epilasyon merkezlerinden daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.Bundanda sonuç alamam diye uğraşanlar için lazer epilasyon öneriyoruz. Eğer hormonal bir sorununuz yok sa ( ki testinizi yaptırıp doktora sorabilirsiniz ) en iyisi lazer epilasyondur arkadaşlarım.

Bu konu hakkında bilgisi olan ve birşeyler paylaşmak isteyen Melekler’imizin konuya yorumlarını yazmalarını rica ediyoruz .

Sağlıklı ve kılsız günler arkadaşlar

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.