En Doğal Cilt Temizleyicileri

Reklamlar

En Doğal Cilt Temizleyicileri doğal cilt temizleyiciler

Cildinizi temizlemek için hangi cilt temizleyicileri kullanıyorsunuz arkadaşlar. İşte sizler için hazırladığımız en doğal cilt temizleyicileri tarifleri

Doğal tonikleri evinizde nasıl hazırlıyabilirsiniz nasılmı buyrun tavsiyeler ve öneriler sizlerle

Ihlamur, papatya, adaçayı ve atkuyruğundan birer tutam (bir tepeleme dolu çorba kaşığı) kaynamış suya atın.. Üstünü kapatıp, 30 dakika demlenmesini bekleyin. Bu karışımın suyu cildinize parlaklık sağlayan, kırışıkları zamanla azaltan mükemmel bir doğal toniktir.

Adaçayı yaprağı ve ıhlamur çiçeklerinden birer tutam kaynatın, ve karışımı soğutun. Sabahları yüzünüzü ve boynunuzu bu su ile silerseniz zamanla kırışıklıklarınız azalır.

Kaynattığınız papatyanın suyu ile her sabah yüzünüzü silin. Ardından nemlendirici krem ile yüzünüzü nemlendirin. Bu uygulama ile zamanla cilt elastikiyetini artırır, kırışıklıklar görünümünü kaybeder.

Kıyılmış maydanozun kök ve saplarını 2 bardak suda kaynatın. Sabah ve akşam bu su ile yüz, boyun ve ellerinizi silin. Bu uygulama cildinizi kırışıklıklara karşı korur. Maydanoz suyu kuru ciltler için mükemmel bir doğal losyondur.

Karahindiba yaprakları üzerine (2 yemek kaşığı) 1 su bardağı su ilave edin. 15 dakika pişirin. Bu su soğuyunca pamukla cildinizi silin. (Normal ciltler için kullanılır.)

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.