Nissan Nismo Watch Özellikleri ve Fiyatı

Reklamlar

Nissan Nismo Watch Saat Özellikleri ve Nissan Nismo Watch Fiyatı

BU akıllı saat uygulamaları abartılmayamı başladı nedir bu sefer de Nissan yardımcı pilot görevi görecek bir saat geliştirdi ve bu saati tanıttı.

nissan-nismo-watchSon dönemin en popüler icadı olarak gösterilen akıllı saat tasarımına Nissan da dahil oldu. Şirket Nismo Concept Watch adını verdiği akıllı saat ile aracın yakıt tüketimi, performansı gibi teknik bilgileri sürücüye aktarıyor.

7 GÜNLÜK PİL ÖMRÜ VAR
Bileğe tam oturan, bilezik tarzı bir tasarıma sahip olan cihaz, iki düğmeyle kontrol edilebilen basit bir arayüz barındırıyor. Nissan microUSB aracılığıyla şarj olan cihaz, 7 günlük bir pil ömrüne sahip.

Akıllı saati araca bağlamak için Bluetooth LE bağlantısı kullanılıyor. Nismo akıllı saat ile kullanıcılar kalp hızı, vücut sıcaklığı gibi kişisel sağlık durumlarının haricinde sosyal ağ üzerinden gelen mesajlara ve diğer bildirimlere de ulaşabilecek.

BU SADECE İLK ADIM
Nismo’yu giyilebilir teknolojilere ilk adım olarak değerlendiren şirket, gelecekte bu tarzda farklı ürünleri de Nissan kullanıcılarına sunmayı ve başka alanları da keşfetmek istediğini açıkladı. Nissan Avrupa’nın pazarlama iletişimi genel müdürü Gareth Dunsmore, giyilebilir teknolojinin geleceğin büyük olayı” olduğunu ve Nismo markasını daha bilinir kılmak için bu teknolojiden daha fazla faydalanmak istediklerini dile getirdi.

TWİTTER VE FACEBOOK DA YER ALIYOR
Akıllı saat, aracın hızının haricinde Twitter, Facebook ve Instagram’dan gelen bildirimlerle sosyal hızı da ölçebiliyor.

Tahmini Fiyatı 1000 TL civarında olması bekleniyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.