LG GD910 Kol saatli telefonu Türkiye’de satışa sunuldu

Reklamlar

Cep telefonları sınır tanımıyor ama artık kol telefonlarıda yeni yeni piyasaya çıkmaya başladı ve gelen talebe göre dahada geliştirilecek. İşte Türkiyede satışa sunulan LG GD910 isimli kol telefonu.

LG GD910 saat telefon dünyayla aynı anda Türkiye’de sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda tüketiciye sunuluyor.

Yakın zamana kadar bilim kurgu olmaktan öteye gidemeyen görüntülü konuşma sağlayan kol saati şeklindeki telefon gerçek oldu. LG Electronics tarafından üretilen dünyanın ilk 3G dokunmatik ekranlı saat telefonu, Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell aracılığıyla teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor.

İlk kola takılabilir 3G telefonu olan LG GD910 saat telefon (watchphone), bluetooth kulaklığı ile birlikte satışa sunuluyor. Dokunmatik ekranlı arayüzü ve video görüşmeleri için yerleşik kamerayla birlikte sunulan saat telefon, görüntülü konuşmanın yanında bir cep telefonunun sahip olduğu tüm özellikleri içeriyor. 7.2 Mbps 3G HSDPA uyumluluğuyla donatılan ürün ile yüksek hızda veri aktarımı yapmak da mümkün olacak.

3G uyumlu LG GD910 saat telefon görüntülü konuşma dışında sesli arama, MP3 çalar, mesaj gönderme gibi cep telefonlarında bulunan tüm özelliklere de sahip. LG GD910 deri kayışı ve ince tasarımı ile şık bir aksesuar görünümünde.

Uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olan bu tasarım harikası saat telefon sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nden ve anlaşmalı zincir mağazalardan 1999 TL’ye ve Turkcell’den 1000 dakika/1000 kontör görüntülü görüşme hediyesiyle birlikte Türk tüketicilerinin beğenisine sunuluyor. Faturasız hat kullanıcıları 1 hafta kullanım süreli 1000 kontör hediye hakkına bir ay boyunca her 150 kontör yüklemeyle sahip oluyor. Turkcell müşterileri 3G yazıp 2323’e ücretsiz bir kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak 3G’ye geçebilecek ve 3G servislerini kullanmaya başlayacaklar.

Reklamlar

"LG GD910 Kol saatli telefonu Türkiye’de satışa sunuldu" için toplam 3 yorum yapmış

  1. mami   15 Ekim 2011 at 10:55

    ben aldım çok memmunum isteyenler varsa son bir tane var bilginize

  2. mami   15 Ekim 2011 at 10:54

    saat telefon beşiktaş meydanda bkm girişinde nizam saat var aynı zamanda turkcell bayi orda var

  3. sezgin   02 Eylül 2009 at 16:39

    valla ben her iki tasarımı da beğendim.fiyatı biraz pahalı ama düşünülünce bu para nerelere verilmiyor ki.hele ülkemizde gösteriş meraklısı bu kadar insan varken hayatta kaçırmaz alırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.