Balık Burcu Kadını Özellikleri

Reklamlar

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını ile ilgili bilmedikleriniz ve balık burcu kadının özellikleri nelerdir bu yazımızda sizlerle olacak arkadaşlar. Balık burcu kadını nelerden hoşlanır nelere kızar ve sevdiği sevmediği şeyler nelerdir hep beraber öğrenelim.

balik-burcu-kadini-ozellikleriBalık burcu kadını hırslı, tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder. Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir.

Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar. İnce ruhludur ve sanata düşkündür. Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister.

İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama, bakımlı olmaya önem verir. Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. www.nazlim.net Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister.

Sevip, sevildiğine inandığı takdirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır. Aşk onun için her şeydir. İlişkisinde fazlasıyla fedakârdır. Balık burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır. Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.