9 Temmuz 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Temmuz 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi farklı boyuttan bakarak değerlendirme yapmanıza neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Hayatı artık daha farklı ele almak isteyebilir; karşılıklı farkındalık getirecek konuşmalar yapabilirsiniz. Yolculuklar, medya ve ticari anlaşmalarla öneri ve teklifler size gelebilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Bugüne kadar belki farkında olmadığınız veya kullanmadığınız yeteneklerinizden kazanç elde etme şansınız var. Ancak riskleri iyi hesaplayarak harekete geçmelisiniz. İş hayatında yurtdışı, eğitim ve ticari konularda tek başınıza karar alma isteği ağır basabilir. Gerekli bilgileri edindikten sonra atağa geçmeli; işin maddi tarafını göz ardı etmeyin

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Burcunuzda halen ilerleyen Ay; sizi dinamik ve iletişimci kılmaya devam ediyor. Çocuklarınız, sevdiğiniz kişi, bir yolculuk planı veya yetenekli olduğunuz alanlardaki çalışmalar size heyecan katmakta ve keyif verecek fırsatlar getirmekte. Ancak beklentilerinizi yüksek tutmak akşam saatlerinde ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

İleriye yönelik beklentileriniz bilinçaltı kaygılarına neden olabilir. Ayrıca iş ve özel hayatınızla ilgili varmak istediğiniz hedeflerinizin geri planda ön hazırlıklarını yapabilir; alacağınız riskleri ve elde edeceklerinizin hesabını yapabilirsiniz. Eve, yerleşime ve aileye ait konulardan farkındalık yaratacak durumlar gündeme gelebilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Gruplar içinde aktif ve katılımcı olacağınız süreçler devam ediyor. Yabancılar, eğitim ve medyayı ilgilendiren konularda kendinizi geliştireceğiniz fırsatları iyi değerlendirmeye bakmalı; heyecanla hareket etmek yerine kararlarınızı bu size ufuk açacak şekilde vermelisiniz. Fazlasıyla irtibatta olmak istenmeyen konuşmaların yapılmasına neden olabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

İş ve sosyal hayatınızda yoğun geçecek günler içindesiniz. Yurtdışı, eğitim, yolculuklarla ilgili yeni durumlar ve deneyimler yaşayabilirsiniz. Maddi olarak size fırsat getirecek gelişmelerin yanı sıra yeteneklerinizi kullanmanıza olanak sağlayacak öneri ve teklifler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise evde hareketlilik söz konusu. Aile içindeki iletişim artabilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Güne hevesle başladığınız işlerde hiç ummadığınız yön değişikliği olabilir. Vizyonunuzu geliştirecek olaylarla karşılaşma olanağına sahip olmanız farklı girişimlerde bulunmanıza neden olabilir. Beklentilerinizi yüksek tutabilir adeta pembe gözlüklerle bakabilirsiniz. İlişkilerinizi ve para durumunuzu ilgilendiren alanlarda günün ilerleyen saatlerinde dikkatli olmalısınız.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Ortak olduğunuz gelirler, eşin parası veya komisyon gibi finansal kazançlarınız bugün de ilgi alanınız içinde. Alıştığınız ve düzenleriniz dışına çıkaracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz; iyi değerlendirmeye bakın. Beklentileri yüksek tutmadan temkinli ilerlemenizde yarar var. Akşam saatlerinde heyecan veren girişimler risk almanıza neden olabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugünlerde karşınızdakilerle gireceğiniz dialaoglardan öğreneceğiniz pek çok şey olabilir. Eşiniz, ortağınız veya danışmanlık aldığınız kişiler yaşantınıza vizyon getirmenin yanı sıra sizi farkındalığa iten önerilerde bulunabilirler. Eğitim, yurtdışı ve ticareti içine alan girişimlerde bulunabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde düşünce karmaşası yaşamanıza neden olan durumlar söz konusu.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Bugün işinizle ilgili konularda yaratıcı ve vizyoner bir bakış açısında olabilir; ele aldığınız görevleri geliştirebilirsiniz. Birçok işi aynı anda yapabileceğiniz enerjiye de sahip olmanız çok çalışma getirebilir. Yurtdışı, eğitim ve medyayı içine alan konulardaki çalışmalarınız geleceğiniz adına pozitif olacak gelişmeler getirebilir.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Yaratıcılığınızın atması gerek özel gerek sosyal hayatınızı olumlu etkiliyor. Hayatın keyiflerine yöneleceğiniz gibi yeteneklerinizi geliştireceğiniz; farklılıklarla donatacağınız çalışmalar yapabilirsiniz. Spekülatif kazançlar adına şanslısınız ancak risklerin de olduğunu unutmadan hareket etmeli; birçok olasılığı tahmin ederek girişimlerinizi yönetmelisiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Eviniz, aileniz veya yerleşimle ilgili konular bugünlerde sizin için fazlasıyla meşgul edebilir. Yeni düzen kurmak adına bazı girişimler içinde olabilirsiniz. İşin finansal boyutunu halletmek adına bugün karşınıza değişik fırsatlar çıkabileceği gibi abartılı harcamalarda bulunmanızı gerektiren gelişmeler yaşanabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.