9 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları 9 Temmuz 2013 Salı Burç Yorumları


9 Temmuz 2013 Salı Günlük Burçlar – 9 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 9 Temmuz 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 9 Temmuz Burç Yorumları

Balık 09 Temmuz 2013 Salı
Bugün, şu anda su elementinin hakimiyeti altında bulunan astrolojik havaya, çok ihtiyaç duyulan ateşi getiriyor. Son günlerde kendinizi akıntıya karşı yüzüyormuş gibi hissettiyseniz, işleri yoluna koymak için dinamik enerjiden faydalanın. Merkür’ün geri gidişi bir hafta kadar daha sürecek ama bu yüzden hayatınızın tamamen durmasına gerek yok.

Kova 09 Temmuz 2013 Salı
Ay şu anda zıt burcunuzda, bu nedenle kendinizi biraz daha az iddialı ve daha içe dönük hissedebilirsiniz. İlişkilerin gerektirdiği karşılıklı alma ve verme rutinine sağlıklı bir mola bu. Bir süreliğine kendinize yönelin ve sonra ihtiyaçlarınızla beklentilerinize yönelik daha derin görüşlerle ortaya çıkın.

Oğlak 09 Temmuz 2013 Salı
Ortaklık meseleleri bugün de ön planda olmayı sürdürüyor ama duygusal niteliklerinden biraz sıyrılıp daha entelektüel bir tını kazanabilirler. İlişkilerinizin daha fonksiyonel bir biçimde yürümesi için atmanız gereken adımları birdenbire öğrenmiş gibisiniz. Bazen sorunlarla doğrudan yüzleşmektense, güvensizliklerinizi ve yansıttığınız duyguları temizlemek daha sağlıklı.

Yay 09 Temmuz 2013 Salı
Sevgili Yaylar, değişme arzusu sizi tamamen ele geçirebilir. Güneş ve Merkür, yıldız haritanızın derin değişimleri yöneten kısmında bir arada olmasıyla, bir sonraki büyük çıkışınızı nasıl yapacağınızı düşünmeye dalabilirsiniz. Gereğinden hızlı sıçramamaya dikkat edin ve bütün ayrıntıları özenle gözden geçirin.

Akrep 09 Temmuz 2013 Salı
Şu anda seyahat, macera ve iş fırsatları tek bir paket halinde sunuluyor, sevgili Akrepler. İçinde bulunduğunuz koşullardan kaçma arzusuna kapılırsanız, sezgilerinizi dinleyin ve belli bir yere neden gitmek istediğinizi keşfedin. Seyahat özleminiz sizi yepyeni bir kariyere yöneltebilir.

Terazi 09 Temmuz 2013 Salı
Sevgili Teraziler, bugün kariyeriniz ve sosyal yaşamınız akla gelebilecek en kazançlı biçimde iç içe geçebilir. Bir dostunuz müthiş bir iş bağlantısı sağlayabilir ya da bir iş arkadaşınız tam size uygun bekar bir arkadaşı olduğunu açıklayabilir. Fırsatları gözden kaçırmamak için kulaklarınızı dört açın ve bütün ipuçlarının peşine düşün.

Başak 09 Temmuz 2013 Salı
Bugün ikiye bölünmüş durumdasınız sevgili Başaklar. Bir tarafınız müthiş bir sosyallik istiyor ve her türlü etkinliğe hazır. Öte yandan, başka bir yönünüz de içinize dönmeyi ve yalnız kalmayı arzuluyor. Bunların biri uğruna diğerini görmezden gelmeyin; hem kendinize vakit ayırın, hem de arkadaşlarınızla eğlenmeye.

Aslan 09 Temmuz 2013 Salı
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarına giriyor ve Temmuz ayı boyunca devam edecek olan yüksek enerji döneminizi başlatıyor. Bundan sonuna kadar faydalanın sevgili Aslanlar, ışıl ışıl parlama vaktiniz geldi. Ayın ilerleyen günlerinde Güneş de burcunuza girecek ama şu anda, kendinize güveninizin zirveye ulaşacağı özel bir görkem anı.

Yengeç 09 Temmuz 2013 Salı
Güneş ve Merkür burcunuzun yıldızlarında güçlerini birleştirirken, zihinsel berraklığınız ve bir amaca yönelik olma hissiniz zirveye ulaşabilir. Dün yaptığınızı sürdürerek, fikirlerinizi ve planlarınızı kağıda dökmek için mükemmel bir gün. Finansal meseleler de güçlü bir biçimde vurgulanıyor, o nedenle bütçenize dikkat edin.

İkizler 09 Temmuz 2013 Salı
Yöneticiniz Merkür, bugün kudretli Güneş’le buluşuyor ama hala geriye gittiği için bu buluşma biraz tuhaf bir etki yaratabilir. Bir taraftan her zaman olduğu gibi iletişim kurmak isteyeceksiniz, zaten zihinsel olarak daima herkesten bir adım önde olursunuz. Öte yandan, daha derin bir seviyede kendi kafanızın içine hapsolduğunuzu düşünebilirsiniz. Sakin bir zamanda düşüncelere dalmak, fikirlerinizi düzene koymak açısından çok faydalı olacaktır.

Boğa 09 Temmuz 2013 Salı
Güneş ve geriye giden Merkür bugün buluşuyor ve hem ruhunuzu besleme ihtiyacınızı, hem de sağduyulu düşünme yeteneğinizi uyandırıyorlar. Sevdiklerinize sunduğunuz pratik yardımlar şu anda herkes için çok faydalı, sevgili Boğalar. Başka insanların ayaklarını yere basmalarına yardımcı olma konusundaki doğal yeteneğinizi kullanın.

Koç 09 Temmuz 2013 Salı
Bugün dört bir yan yeni başlangıçlarla dolu, yaratıcı fikirleriniz de bu durumdan nasibini iki katıyla alıyor. Yıldızlar, yeteneklerinizi akla gelebilecek en sanatkar biçimde parlatıyor. Kendinizi gerçek bir sanatçı olarak görmeyebilirsiniz ama bugün işinizde yaptığınız her şey özel bir zarafet taşıyacak sevgili Koçlar. Şaheserinizi yaratın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.