9 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2012 Burç Yorumları

9 Şubat 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları9 Şubat 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları9 Şubat 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 9 Şubat 2012 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Bugün oldukça aktif, yoğun ve hareketli bir gün olacak. Özellikle arkadaş ortamlarınızla yapacağınız planlar güne damgasını vurabilir. Yine organizasyona ve faaliyete dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Yalnız duygularınız biraz karışık gibi…

BOĞA burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olacak. Kariyerinize ve işinize yönelik hırslanacağınız ve harekete geçmek isteyeceğiniz birtakım olaylar yaşayabilirsiniz. İş ortamlarınızdaki karışıklar, aile hayatınızda da belirsizlikler yaşatabilir.

İKİZLER burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Aktif ve meraklı yapınızla yakın çevrenizle bir arada olmak isteyeceksiniz. Uzak yerlerden alacağınız haberler gün içinde kafanızın karışmasına neden olabilir. Gelecekle ilgili planlarınız adına harekete geçmek ve bir şeyler yapmak isteğiyle dolusunuz.

YENGEÇ burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Sahip olduklarınız konusunda güçlü olmak sizin için çok önemli, yalnız ortaklaşa para mevzularınızda tam olarak önünüzü görememeniz sizi zorluyor. Şahsi hırslarınız acele kararlar almanıza neden olabilir.

ASLAN burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Bugün kendinize yönelik bir gün geçirme isteğiniz yoğun olacak. Sevdiklerinizle bir arada olmak, alışveriş yapmak, gezmek, dolaşmak sizi rahatlatabilir. Sevdiğiniz insanın yaşamındaki belirsizlikler, sizin gözünüzü de korkutuyor.

BAŞAK burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Geçmiş konu ve meseleler kafanızı daha fazla meşgul edebilir. İş ve sağlık alanlarınızda bir yoğunluk olmasına rağmen, sizdeki kafa karışıklığı kendinizi işinize vermenize engel olabilir.

TERAZİ burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Bugün sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yetersizlikler yaşayabilir veya olayları gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Birçok konuda bir yandan harekete geçmek, diğer yandan tembellik yapmaya niyetlisiniz.

AKREP burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Ailenize yönelmek, enerjinizi bu alanlarda harcamak isterken, alacağınız bir teklifle iş alanlarınıza yönelmek söz konusu olabilir. Ayrıntılara fazla takılmamalı, kendinize çok yüklenmemelisiniz.

YAY burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Uzak çevreniz ve kendinizi eğiteceğiniz alanlar daha fazla ön planda olacak. Parasal konularda hırslı taraflarınızı ön plana çıkaracaksınız ama aklınız bazı konularda karışık ve net olmadığından ne yapacağınızı bilmekte zorlanabilirsiniz.

OĞLAK burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Bugün ortaya çıkacak ortaklaşa para konularında kendinizi yeterli hissetmeyebilirsiniz. Özellikle ödemeleriniz varsa dikkatli olmakta fayda var. Sevdiğiniz insanla eviniz için yapacağınız konuşmalarda, anlayışınız ve esnekliğiniz yüksek olacak.

KOVA burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Hayat sorumluluklarınıza karşı bir an önce harekete geçmek istediğiniz bir dönem içindesiniz. Yine de kafa karmaşıklığı ve enerjinizi tam olarak yansıtamamak sizde baskı yaratabilir. Özel yaşantınızda karşı tarafın istekleri ön planda olacak.

BALIK burcu 09 Şubat 2012 yorumu
Birçok konuda baskı hissediyorsunuz. Yine de iş alanlarınızda bazı kararları uygularken, bugün kafanız çok net olmayacak. Ortaklaşa para konuları ve iş alanlarınızı gözden geçireceksiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.