9 Mayıs 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları 9 Mayıs 2012 Çarşamba Burç Yorumları

9 Mayıs 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 9 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 9 Mayıs 2012 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Sosyal hayatınızda bugün bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız tarafından dışlandığınızı veya sizin haberiniz olmadan bazı işler çevrildiğini düşünebilirsiniz.Bu gibi şeylerin kafanızı işgal etmesi nedeniyle birçok şeyi gözden kaçırabilirsiniz. Olanları yakın zamanda öğrenecek ve bazı şeylere oldukça fazla kızacaksınız. Hatta bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek zorunda kalacaksınız.

Boğa burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Karşı cinse güvenmemeniz gereken bir gündesiniz. Onlardan bugün gelecek her türlü teklifi ihtiyatla karşılamanızda fayda var. İçinizi sıkan ve tereddütte kaldığınız bir konuda heyecan verici gelişmeler olabilir. Bugün her konuda yeni teşebbüslerden kaçınmanız gerekir Çok istediğiniz bir aktiviteye katılamamanız olasıdır. Bir ailevi sorun ya da duygusal ilişkilerinizdeki gelişmeler sizi engelleyebilir.

İkizler burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün üzerinizde genel bir isteksizlik ve uyuşukluk olabilir. Biraz gayretle bunu yenip, alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.Bazı kimseler ya da kimse duygusal ilişkilerinizi bile sarsmaya teşebbüs edebilirler. Onlara karşı tedbiri elden bırakmayın. İşinizde tamamlamadığınız konuları gözden geçirerek, unutulan birşeyin olup, olmadığına bakmalısınız.

Yengeç burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün sosyal ya da duygusal ilişkilerinizle ilgili önemli bir fırsatı değerlendiremeyebilirsiniz. Bir fırsatı değerlendirebilirseniz düşündüğünüzden de iyi duruma girmeniz mümkün olur. Karşınızdaki kimsenin ya da kimselerin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Eğer siz bir bayan yengeçseniz birlikte olduğunuz kişiye karşı haksız davranışlar içinde olabilirsiniz.

Aslan burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün aşırı maddesel veya fiziksel zevklerle ilgili yaklaşım ya da tekliflerle karşılaşabilirsiniz.Özellikle yeni bir ilişkiye başladıysanız bu tür yaklaşımlar çok fazla olabilir. Ancak ilgilendiğiniz ya da ilgilenmek zorunda kaldığınız konular sizi düşündüğünüzden çok daha fazla oyaladığı için yakın ilişkileri düşünme fırsatı bile bulamayabilirsiniz.

Başak burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Sevdiğiniz insanlardan ya da sevgilinizden uzakta kalmak şu anda sizi büyük ölçüde etkileyebilir.Kendinizi koyvermemeli ve sevginizin sıcaklığını korumak için gayret göstermelisiniz. Eşinizle birlikte birşeyler yapmak için harekete geçebilir ve bunun keyfini yaşayabilirsiniz. Bugün insanları boşuna işgal etmeye eğilimlisiniz. Uzun uzun konuşmanız fakat bir sonuca varamamanız olasıdır. Bu tutumunuzla da sadece başkalarının değil kendi zamanınızı da boşuna harcayabilirsiniz.

Terazi burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün için bazı planlarınız olabilir. Ancak bilmelisiniz ki, enerji seviyeniz oldukça düşük olabilir ve bu nedenle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.Bu yüzden özellikle fiziksel yorgunluk gerektiren planlarınızı bir daha gözden geçirmeniz yerinde olur. Aksi takdirde bugün size eğlence ya da yararlı birşeyler yapmaktan çok bezginlik getirebilir. Oraya buraya koşuşturmak yerine sabit bir yerde dostlarınızla birlikte olursanız daha mutlu olabilirsiniz.

Akrep burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Duygusal ilişkileriniz güçlü almasına rağmen kararsızlığınız yüzünden oldukça hareketsiz bir gün geçirebilirsiniz.Bugün sizin hakkınızda olumsuz kararlar verebilirler. Siz bir erkek akrepseniz sizden yaklaşım bekleyen bir bayanı uzun zamandan beri ihmal ediyor olabilirsiniz. Bunun için kendinize çeşitli bahaneler buluyorsunuz ancak asıl neden cesaretsizliğiniz. Hemen harekete geçmediğiniz takdirde o sizden ümit kesecek.

Yay burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün alabileceğiniz davet tekliflerini kabul ederken çok dikkatli olmanız gerekiyor.Çünkü davet edildiğiniz yerde, karşı cinsten birisiyle hiç de tahmin etmediğiniz nedenlerden dolayı tatsızlık yaşamanız olasıdır. Maddi açıdan varolan sorunların çözümlenmesi, sosyal etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır. İmkan bulursanız çevrenizden uzak olmanız sizi istemediğiniz kimselerle karşılaşmaktan kurtarabilir.

Oğlak burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün çevrenizdeki kimselerle aranızda bazı fikir ayrılıkları yaşayabilir hatta büyük bir tartışmaya girebilirsiniz.Konuşmalarınızda özellikle alaycı tavırlara girmemeye çalışmalısınız. Böyle bir durum, karşınızdakileri daha da kızdırarak konuları çıkmaza sokabilir. Tartıştığınız kişilerin fikirleri ne olursa olsun onlara saygı göstermek zorundasınız.

Kova burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün alış veriş yapmak isterseniz elinizdeki parayı sizin için çok gerekli birşeye yatırma imkanıyla karşılaşacaksınız.Bu fırsatın yaratılmasında bazı dostlarınızın katkısı olması muhtemeldir. Duygusal ilişkilerinizde bugün, eskiye dayanan herşeyi silip, yeni fırsatlar için hazırlıklı olmalısınız. Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir. Herkesten güçlü olduğunuza inanmanız lazım.

Balık burcu, 9 Mayıs 2012 için burç yorumu

Bugün alınganlığınız üzerinizde ve düşüncesiz sözler sarfetmeye eğilimlisiniz. Size yöneltilen her eleştiriyi yıkıcı olarak algılamayın.Çünkü, dostlarınızın, söylediklerine kulak vererek onlardan bazı dersler çıkartmanız gerekiyor. Unutmayın dost acı söyler. Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan her tür işinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca sakar ve kazalara açık durumdasınız. Bazı konularda anlama zorluğu da çekmeniz olasıdır. Bunlara dikkat ederseniz günü az hasarla atlatabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.