9 Haziran 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Haziran Cumartesi Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2012 Cumartesi Burç Yorumları

9 Haziran 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 9 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 9 Haziran 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Bugün Ay’dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz.

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

İsteklerinizde oldukça inatçı davranıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman, daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz. Bugün, kendiniz çok dingin hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda, ertelediğiniz işleri artık biriktirmeyin. Birlikte iş yaptığınız kişilerle, istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Çözümü zor olan birçok olayı bir kararla sonuçlandırabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman, daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

İşlek zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Planladığınız çalışmaları yaşama geçirme konusunda hızlı hareket etmelisiniz. Başlatacağınız yeni işlerinize hiç kimseyi ortak etmemeli ve bireysel davranmalısınız.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Reklamlar

Uzun süredir beklentilerinizin karşılıksız kalması sabrınızı zorladığı için, artık bazı olaylara kesin çözüm getirmek istiyorsunuz. Duygularınızdaki eski coşkuyu aradığınız günler var. Bugün, olayları çok fazla abartmadan geçiştirmelisiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Durgunluktan nefret ettiğiniz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Kafanızda planladığınız küçük seyahatler için, gerekli donanıma henüz hazır değilsiniz. Bugün, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize bazı tavizler vermelisiniz. Araştırmacı tarafınız atağa kalkıyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Siz kendi doğrularınıza inandığınız zaman her şeyin çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Tenkit edilmek istemiyorsanız, fikirlerinizi kendinize saklayarak beklemelisiniz. Olaylar geliştikçe haklı olduğunuzu görecekler.

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Fırtınalarınızın altında yatan mantıklı yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine, çevresel olaylara, kendi iç bünyesinde koordinasyon bir bütünlük getirmelisiniz.Bugün, şansınızı zorlayacaksınız.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, evinizle ilgili bir takım köklü değişimler içindesiniz. Duygularınızı ifade ederken zorlanabilirsiniz. Ebeveynlerinizle bir takım sürtüşmeler söz konusu olabilir. Enerjinizi dışarıya yöneltmediğiniz müddetçe, olaylar karşısında bocalamanız kaçınılmaz olacaktır. Karşı tarafı suçlamadan önce düşünmelisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.