8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

8 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları 8 Temmuz 2013 Pazartesi Burç Yorumları


8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 8 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 8 Temmuz 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 8 Temmuz Burç Yorumları

Balık 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Aşk ve romantizm kuşağınızdaki Yeni Ay, sevdiklerinizle yeni başlangıçlar yapmanız için tatlı ve duygulu bir enerji getiriyor. Çılgıncasına verimli ve yaratıcı bir döneme girmek üzeresiniz. Her tarafınız öyle yoğun bir güzellik ve zevkle dolu olacak ki, sırf bunu düşününce bile gözyaşlarına boğulabilirsiniz sevgili Balıklar. Gerçekten şaşırtıcı şeyler yaşayacaksınız.

Kova 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü Yeni Ay sizi yorabilir ve kendinizi hala biraz aksi hissedebilirsiniz. Kötü ruh halibe yenik düşmemeye çalışın ve potansiyeli işinizde ve günlük hayatınızda yeni başlangıçlar yapmaya yönlendirin. Şu anda çok az bir çaba harcayarak önümüzdeki altı ay için taptaze hedefler belirleyebilirsiniz.

Oğlak 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Yeni Ay, ortaklıklarınızı gözden geçirmenizi istiyor. Bütün önemli ilişkileriniz konusunda son derece hassas ve duygusal bir dönemden geçiyorsunuz. Geçmişe dönük aydınlanma ve bağışlama için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Derinden şifa bulmak ve aşka dair yeni tohumlar ekmek için büyük bir fırsat var elinizde.

Yay 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün Yengeç burcundaki Yeni Ay, seksüalite ve dönüşüm kuşağınıza tazeleyici bir yenilenme getiriyor, sevgili Yaylar. Bu enerjiyi, samimiyet ve kendi kendinizi sorgulama konularına yeni bir başlangıç yapmak için kullanın. Geçmişten ders alın ama orada takılıp kalmayın çünkü o zaman tutkularınızı ve coşkunuzu kaybedebilirsiniz.

Akrep 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü Yeni Ay, seyahat ve yüksek bilinç kuşağınıza taze bir enerji getiriyor. Nostaljik hava hala güçlü ama bir yandan da daha geniş ufuklara açılmaya çalışıyorsunuz. Geçmişin karşılıksız bir çek, geleceğinse vadeli bir tahvil olduğunu unutmayın ve günü yaşayın.

Terazi 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Sevgili Teraziler, bugün Yeni Ay kariyer kuşağınıza giriyor. Bu büyülü dönemden faydalanın ve özellikle önümüzdeki altı ay boyunca profesyonel hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz şeylerin tohumlarını atın. Hazır düzenleme sürecine girmişken de, güçlü yönlerinizi öne çıkarın ve zayıflıklarınızı kesip atın.

Başak 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün yepyeni ve vaatlerle dolu Yeni Ay sosyal kuşağınıza girerek sosyal ağınızı genişletme konusunda pek çok fırsatı da beraberinde getiriyor. Dostlarınızdan iş arkadaşlarınıza ve yeni tanıdıklarınıza kadar tanıdığınız herkesle bağlantıya geçin ama somut anlaşmaları ayın 20’sinde Merkür ileriye doğru harekete geçene kadar erteleyin.

Aslan 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün Yeni Ay bilinçaltı kuşağınıza girerek gizli arzularınızı ve hayallerinizi açığa çıkarıyor. Bastırdığınız ihtiyaç ya da istekleriniz varsa, bugün bütün güçleriyle kendilerini gösterebilirler. Benliğinizin genelde gözlerden uzak kısımlarıyla bağlantı kurmak için mükemmel bir zaman.

Yengeç 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünün önemli haberi, Yeni Ay’ın burcunuzun yıldızlarına girişi. Sizin için harika vaatlerle ve potansiyelle dolu bir dönem. Önümüzdeki altı ay boyunca gerçekleştirmek istediklerinizi düşünmeye vakit ayırın. Hem kişisel, hem de profesyonel hayatınızda her şey mümkün.

İkizler 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü Yeni Ay para kuşağınızı aydınlatıyor sevgili İkizler. Finansal geleceğinizi güvence altına alacak adımları atmanın tam zamanı. Son aylarda gözden kaçırmış olabileceğiniz ayrıntıları gözden geçirin ve banka hesabınıza olan yaklaşımınızı düzenleyin; yalnız büyük değişiklikler yapmak için ayın 20’sini, yani yöneticiniz Merkür’ün geriye gidişinin sona ermesini bekleyin.

Boğa 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü Yeni Ay, iletişim kuşağınıza büyük bir potansiyel getiriyor. Önümüzdeki üç gün, hedeflerinizi (özellikle de önümüzdeki altı ay boyunca gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeleri) not almak için ideal. Blogunuza yazmak ya da bundan sonraki iki hafta içinde birisine sunacağınız teklifin taslağını hazırlamak için kusursuz bir enerji var. Ayın 20’sinde Merkür’ün geri gidişi sona erene dek herhangi bir şeyi resmi olarak yürürlüğe sokmaktan kaçının.

Koç 08 Temmuz 2013 Pazartesi
Kozmosun güçlü bir günü, sevgili Koçlar. Yeni Ay, ev hanenizi aydınlatarak size derin bir şifa ve sevgi getiriyor. Aileyle, gayrimenkulle, taşınmayla ya da dekorasyonla ilgili planlar yapmanın tam zamanı. Merkür’ün geriye doğru gittiğini unutmayın ve sözleşme imzalamak gibi somut adımları ayın 20’sinden sonraya bırakın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.