8 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

8 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 8 Şubat 2012 Burç Yorumları

8 Şubat 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları8 Şubat 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları8 Şubat 2012 çarşamba Günlük Burçlar – 8 Şubat 2012 çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 08 Şubat 2012 yorumu
İş konularında kafanıza takılan konular size yeni kararlar aldırtabilir. İçsel sıkıntılarınızın ve gözünüzde büyüttüklerinizin sizi etkilemesine izin vermeyin. Bugün, öğle saatlerinden sonra enerjiksiniz.

BOĞA burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Bugün yaptığınız işlerde ve kuracağınız temaslarda enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Enerjinizin düşük olmasından kaynaklı olarak vaktinizi kendi istediğiniz konulara ayırarak, gerginliğinizi atabilirsiniz.

İKİZLER burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Hayatınızda radikal değişiklikler yapma isteğinde olacağınız bir gün olacak. Üzerinizdeki bu değişim isteği çevre ve arkadaşlık ilişkilerinize de yansıyabilir. Parasal konularda şanslı bir gün olacak.

YENGEÇ burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Kendinize olan aşırı güveninizden kaynaklı olarak özel hayatınızda işler istediğiniz gibi şekillenmeyebilir. Beraber olduğunuz insanla bir sürtüşme veya yarış içine girmeniz mümkün.

ASLAN burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Uzun zamandır beklediğiniz ve üstüne düştüğünüz işlerde durumu güçlendirmek ve teknik konuları halletmek için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra hareketliliğiniz epeyce artacak.

BAŞAK burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Aşk hayatınızda tutkularınız sizi bugün fazlasıyla yönlendirebilir. Yolunda gitmeyen şeyleri çabuk fark edecek, bu konularda değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Olumsuz düşünmemeye çalışın.

TERAZİ burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Ailenizle özel hayatınız arasında bocaladığınız ve değişim isteğiyle hareket etmek istediğiniz bir zaman içindesiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından desteklendiğinizi anlayacaksınız.

AKREP burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Yakın çevre ilişkilerinizde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Kendinizi rahat bırakırsanız problemleriniz rahatlıkla çözülecek. Bugün işiniz her şeyden önce gelecek.

YAY burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Maddi konularda bazı koşulların bozulduğunu fark edeceksiniz. Alacağınız önlemler uzun vadede işinize yarayacak. Sosyalliğiniz ve yaratıcılığınız bu aralar artacak.

OĞLAK burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Hayatınızdaki değişimlerin aile yaşantınızı etkilediği bir gün yaşayacaksınız. Mutlaka içsel streslerinizi bir kenara bırakmalı, her şeyi sorgulamaktan vazgeçmelisiniz.

KOVA burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Bugün yakın çevrenizde beklenmedik değişiklikler meydana gelebilir. Bu değişiklikler özel hayatınıza da olumlu yansıyacak. Sabah saatlerinde şanslı etkiler altındasınız.

BALIK burcu 08 Şubat 2012 yorumu
Sosyal çevrelerde veya grupsal aktivitelerde parayla ilgili konularda üzerinizde baskı hissetmeniz mümkün, ancak iş alanlarınızda bugün güzel haberler alacaksınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.