8 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

8 Nisan Pazar 2012 Günlük Burç Yorumları 8 Nisan 2012 Burç Yorumları

8 Nisan 2012 Pazar Günlük Burçlar – 8 Nisan 2012 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç burcu yorumu
Bugün parasal konulardaki gelişmelere odaklı kalabilirsin. İş hayatındaki fırsatları ve imkanları güzel bir biçimde değerlendirebilirsin. Sevgi dünyanda, kararlarında adil ve makul olmaya özen gösterebilirsin bugün.

Boğa burcu yorumu
Boğa burcundaki Ay bugün seni heyecanlı ve sabırsız kılabilir, olayların etkisinde kalabilirsin. Amaçladığın şeylere ulaşman, planların doğrultusunda ilerlemen kolay olabilir. İş hayatında aldığın kararlara dikkat edebilirsin.

İkizler burcu yorumu
Bugün işle bağlantılı kararları alırken kendini biraz gergin hissedebilirsin. Ama yardımlaşmalar yüklerini hafifletebilir, hem maddi hem de manevi açıdan insanlarla işbirliği içersinde hareket edebilirsin. Geçmişe yönelik olay ve insanlara önem verebilirsin.

Yengeç burcu
Bugün arkadaşlarına ve sosyal hayatına zaman ayırmak seni keyiflendirebilir. İnsanlarla iyi anlaşabilirsin, duygularınla uyumlu ilerleyebilirsin. Bazı insanlardan yardım, destek alırken adil olunmasının üzerinde durabilirsin.

Aslan burcu yorumu
Bugün rahat ve verimli bir gün olabilir senin için. İşler ve yapılması gerekenler, kalabalık ortamlar seni yoğun tutabilir. Aşk hayatında ise özel bir insanla ilgili adil ve doğru bir karar verebilirsin, ayrıntılara takılı kalmayalım.

Başak burcu yorumu
Bugün ev, aile ve partnerinle ilişkinde kendini gergin hissedebilirsin. Bazı engelleri aşman gerekebilir. Yaratıcı alanlarda ise iyimser kalabilirsin. Duygu ve düşüncelerini rahat bir biçimde sevdiğin kişilere iletebilirsin.

Terazi burcu yorumu
Ev ve aile içindeki gelişmeler seni keyifli, huzurlu yapabilir, insanlarla dayanışma içersinde kalabilirsin. Aşkta ise kararlarını verirken özenli davranabilirsin adil olmak adına. İletişim açısından ise konuşmalar biraz sabır gerektirebilir.

Akrep burcu yorumu
Bugün insan trafiğin yoğun olabilir, konuşmalar ve paylaşımlar seni mutlu edebilir. İnsanlarla iyi anlaşabilir, ortak noktada buluşabilirsin. Duygusal açıdan adanmışlık hissin güçlenebilir. Parasal konularda ise ayrıntıların içinde kaybolmayalım.

Yay burcu yorumu
Bugün işler ve ayrıntılar seni biraz yorabilir ama sonuçlar oldukça güzel ve kazançlı olabilir. İmkanları çok çok iyi değerlendirebilirsin. İletişim açısından ise kendini biraz tutuk ve gergin hissedebilirsin, küçük şeyleri büyütmeyelim.

Oğlak burcu yorumu
Bugün kendi istek ve beklentilerine göre gününü şekillendirebilirsin, bu da seni oldukça keyiflendirebilir. Duygularınla barışık kalabilirsin. Olayları ve insanları güzel idare edebilirsin. İç dünyanda ise geçmişe yönelik bazı meseleler zihnini yorabilir.

Kova burcu yorumu
Bugün aşk hayatında, sevdiğin bir insanla alakalı adil bir karar alabilirsin. Ev ve aile içindeki gelişmeler seni hareketli tutabilir, iç dünyanda huzurlu olabilirsin kavradığın gerçekler eşliğinde. Parasal konularda ve arkadaşlarınla ilişkilerinde ayrıntılar seni gereksiz yere duraksatmasın.

Balık burcu yorumu
Bugün iletişim kanalların açık olabilir, bu da sosyal ilişkilerine olumlu etki edebilir, güzel paylaşımlar açığa çıkabilir. Yakınlarınla bir arada olmak seni mutlu edebilir. İç dünyanda, sevdiğin bir insanla alakalı adil bir yargıya varabilirsin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.