8 Kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

8 Kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları


Balık 08 Kasım 2013 Cuma
Sevgili Balıklar, bugün arkadaşlarınız bir tür çılgın duygusal hız trenine binmiş gibi bir havaya bürünebilir ve aşırı tepkisel davranışlara girebilirler. Hayır, bunu siz hayal etmiyorsunuz, insanlar gerçekten de alışılmadık derecede huysuz. Mümkünse pek ortalığa çıkmayın ve duygusal fırtınaya kapılmaktan kaçının. Sağduyunuza sımsıkı sarılın.

Kova 08 Kasım 2013 Cuma
Duygusal olarak aşırı yoğun ve hassas bir gün, sevgili Kovalar. Koşarak kaçıp bir yerlere saklanmak istiyorsunuz. İnsanlar sebepsiz yere duygusallaşmaları ya da zayıf davranmaları sizi kızdırıyor, hatta çileden çıkarıyor. Mantığı ve sağduyuyu her zaman tercih edersiniz.

Oğlak 08 Kasım 2013 Cuma
Ay bugün burcunuzun yıldızlarında ama Jüpiter’le çekişme halinde. Kendinizi yatağın ters tarafından kalkmış gibi hissetmenizin sebebi bu işte. En hafif tabirle dile getirmek gerekirse duygusal olarak zorlayıcı bir gündeyiz ve herkesin huysuzluğu üzerinde.

Yay 08 Kasım 2013 Cuma
Yönetici gezegeniniz Jüpiter’le Ay bugün karşı karşıya geliyorlar. Bu da para kuşağınızda ciddi bir gerginlik yaratıyor. Har vurup harman savurma eğiliminiz tamamen kontrolden çıkabilir, dikkat edin. Almak istediğiniz şeye duyduğunuz arzunun daha derin bir duygusal kökeni olup olmadığını düşünün.

Akrep 08 Kasım 2013 Cuma
Bugün hem yaratıcı, hem de stresli bir duygusal kışkırtıcılık söz konusu. Her şey, enerjiyi nasıl yönlendireceğinize bağlı sevgili Akrepler. İletişim birkaç gün daha yanlış anlaşılmalar ve yanlı yorumlamalar nedeniyle kırılgan olmayı sürdürecek ama bu yüzden zihinsel keyiflerden kendinizi mahrum bırakmanıza gerek yok. Bakış açınızı değiştirin.

Terazi 08 Kasım 2013 Cuma
Kariyeriniz son zamanlarda gayet heyecan verici, bugün de bu durum özellikle vurgulanıyor. Tek sorun, ev yaşamınızın da aynı derecede talepkar olması sevgili Teraziler. Kafanızla kalbiniz ayrı tellerden çalıyorlar, o nedenle enerjinizi nereye yönlendireceğinize karar vermelisiniz. Daha kolay günlerde bile kararsızlık çekersiniz zaten.

Başak 08 Kasım 2013 Cuma
Romantik yaşamınız şu anda epey heyecan verici. Zevk söz konusu olduğunda aşırıya kaçmak çok cazip bir şey. Kendinizi alışkın olduğunuzdan (ya da rahat ettiğinizden) daha duygusal bir noktada bulabilirsiniz. Her zamanki sağduyulu özünüze dönmeye çalışın sevgili Başaklar.

Aslan 08 Kasım 2013 Cuma
Şu anda işiniz sizden alışılmadık derecede çok şey talep ediyor sevgili Aslanlar, oysa sizin tek istediğiniz evinize gidip herkesten saklanmak. Hayal kurmaya ve düşüncelere dalmaya fena halde ihtiyacınız var. Neden dünyayı bir süreliğine dışarıda bırakmıyorsunuz? Fişi çekip uğultudan uzaklaşın.

Yengeç 08 Kasım 2013 Cuma
Mevcut bir ilişki meselesi yüzünden iki arada bir derede kalabilirsiniz ama söz konusu mesele biraz abartılıyor. Her zamankinden daha tepkisel davranmanız işten bile değil sevgili Yengeçler, o nedenle patlamalardan kaçınmaya çalışın ve her şeyi enine boyuna düşünün. Bazı şeyleri net olarak göremeyebilirsiniz.

İkizler 08 Kasım 2013 Cuma
Sürüp giden parasal bir mücadele ya da finansal bir stres kaynağı patlayabilir ya da fazla abartılabilir. Sorunla sağduyulu ve tedbirli bir biçimde hemen yüzleşerek meselenin fazla büyümesine engel olmaya çalışın. Bu meseleyi tam bir felakete dönüştürmeyecek kadar akıllısınız, canlarım.

Boğa 08 Kasım 2013 Cuma
İletişim şu anda gerçekten çok zor sevgili Boğalar ama bu sizin suçunuz değil. Merkür hala gerileme döneminde. Bütün yükü istikrarlı ve sadık omuzlarınıza almamaya çalışın. İşler kötü gittiğinde aşırı sorumluluk yüklenmeye eğilimlisiniz, o nedenle kendinize sık sık hatırlatmalısınız: Her şey karşılıklı.

Koç 08 Kasım 2013 Cuma
Şu anda Ay ve Jüpiter karşı karşıya, bunun sonucu olarak kendinizi biraz arada kalmış hissedebilirsiniz. İş konusunda hırslısınız ama bugün yüreğiniz evinizde. Üzülmemek ve ikiye bölünmüş gibi hissetmemek için hayatınızın iki alanına da eşit derecede ilgi göstermelisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.