8 Ekim 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

8 Ekim 2013 Salı Günlük Burçlar8 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 08 Ekim 2013 Salı
Bugün yaşam felsefeniz sınavdan geçiyor ve açıklığa kavuşuyor sevgili Balıklar. Belki de bütün hayatınız boyunca inandığınızı zannettiğiniz bir şey değişiyor. Size öğretilenlere odaklanarak meselenin özüne inin. İnandığınız şey şu amda kim ve ne olduğunuzu gerçekten yansıtıyor mu?

Kova 08 Ekim 2013 Salı
İletişim gezegeni Merkür bugün Satürn’le yakınlaşıyor, siz de kariyerle ilgili bir konuda kendinizi ifade etmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Sessiz sedasız, yalnızca kendinizin duyacağı bir açıklama yapabilirsiniz ama profesyonel hayatınızda gerçek bir berraklık ve yön elde etmek için harika bir fırsat var elinizde. Gerçekten ne istediğinizi henüz bulamadıysanız, o noktaya hızla yaklaşıyorsunuz.

Oğlak 08 Ekim 2013 Salı
Bugün arkadaşlıklarınızdan biri ciddi bir sınav geçirebilir sevgili Oğlaklar ama kartlarınızı doğru oynarsanız sonuç ikiniz için de iyi olacak. Yöneticiniz Satürn, iletişim gezegeni Merkür’le bir araya gelerek bütün ilişkilerde dürüstlüğü ve açıklığı teşvik ediyor. Gerçeği söyleyin ve size gerçeğin söylenmesini isteyin.

Yay 08 Ekim 2013 Salı
Bugün duygularınızı üretken bir biçimde dile getirebilmeniz için sağlıklı bir fırsatınız var sevgili Yaylar. Bu durum özellikle bastırdığınız ya da sakladığınız duygular için geçerli. Hissettiklerinizi günlüğünüze yazabilir, ailenizden birine ya da yakın bir arkadaşınıza içinizi dökebilirsiniz. İstediğinizi seçin ama her şeyi içinize atmaktan vazgeçin.

Akrep 08 Ekim 2013 Salı
Bugün iletişim gezegeni, şu anda burcunuzda olan Satürn’le bir araya geliyor. Son günlerde gerçekten zorlu sınavlardan geçiyorsunuz sevgili Akrepler ama şu anda hepsini yıldızlı pekiyi alarak ardınızda bırakabilirsiniz. İşin sırrı bütün ayrıntıları dikkatle incelemenizde ve özgüveninize her şeyden çok öncelik tanımanızda.

Terazi 08 Ekim 2013 Salı
Bugün finansal ayrıntılara yakından bakmak için mükemmel bir gün sevgili Teraziler. Ortaya çıkan bir mesele yüzünden muhasebe defterlerinizi incelemek zorunda kalabilirsiniz. Cesaretinizi toplayıp konuyu iyice dikkatle ele aldığınızda, sorunun gayet basit olduğunu göreceksiniz. Meseleyi çözmekle kalmayıp ondan faydalanarak ilerlemeniz bile mümkün.

Başak 08 Ekim 2013 Salı
Yapı gezegeni, bugün yöneticiniz Merkür’le bir araya gelerek iletişimi yepyeni bir berraklık seviyesine taşıyor. Bu etkiden faydalanın ve son zamanlarda hem işte, hem de kişisel ilişkilerinizde kafanızı karıştıran meseleleri açığa kavuşturun. Her türlü bilginizi yedeklemeniz için de ideal bir gün. Ayın 21’inde gerileme yeniden başlıyor.

Aslan 08 Ekim 2013 Salı
Bugün ev ya da aileyle ilgili bir mesele konusunda çok ciddi hislere kapılabilirsiniz sevgili Aslanlar ama uygun biçimde iletişim kurduğunuz takdirde harika bir atılım gerçekleştireceksiniz. Kimseyi suçlamadan ve öfkeye kapılmadan duygularınızı dürüstçe ifade etmeniz yeterli. Kendinize sadık olmakla sakinliğinizi korumak arasındaki dengeyi bulun.

Yengeç 08 Ekim 2013 Salı
Bugün eleştirel düşünceler geliştirmek ve kendinizi ifade etmek için ayın en uygun günlerinden biri. İşiniz fazla yazı yazmanızı gerektirmese de, şu anda sözel ve yazınsal yetenekleriniz çok üst düzeyde olduğundan onlardan mutlaka faydalanmalısınız. Yapacak yaratıcı bir iş bulamazsanız, hiç olmazsa günlük tutun ve hislerinizi kağıda dökün.

İkizler 08 Ekim 2013 Salı
Bugün yöneticiniz Merkür, yapıların ve kuralların gezegeni Satürn’le samimi bir buluşma yaşıyor. Uygun şekilde kullanırsanız bu enerji son derece faydalı olabilir sevgili İkizler. Bu sayede kendi kendinizin patronu olun ve projelerinizi ilerletin. Enerjiyi kaçırırsanız, üstlerinizden birinin tepeden inme talimatlarına göre hareket etmek zorunda kalabilirsiniz.

Boğa 08 Ekim 2013 Salı
Bugün bire bir ilişkilerinizle ilgili önemli bir bilginin peşindesiniz sevgili Boğalar. Şu anda açığa çıkıp çok daha doğrudan bir şekilde ele alınabilecek bir mesele söz konusu. Sır saklıyorsanız, içinizi dökmenizin tam vakti. Gerçek nasıl olsa ortaya çıkacak, bunu kendi bildiğiniz yola yapmazsanız sonuçlar pek hoşunuza gitmeyebilir.

Koç 08 Ekim 2013 Salı
Bugün borçlarınızla, özellikle de mevcut ya da eski bir ortağınızla paylaştığınız bir borçla ilgili bir mesele açığa çıkabilir. Bütün bilgileri ortaya koymak, saklı hiçbir şey bırakmamak büyük önem taşıyor. Bazen mesele para gibi görünse de aslında çok daha derinlere iner. Bu derin suları araştırmaya çalışın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.