8 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

8 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 8 Ağustos 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 8 Ağustos Burç Yorumları

Balık 08 Ağustos 2013 Perşembe
İletişim tanrısı bugün burç değiştiriyor ve size alışılmadık derecede uzun gelmiş olabilecek bir dönemin ardından nihayet zevk kuşağınızdan çıkıyor. Artık gündelik rutininize, sağlı ve işle ilgili projelerinize odaklanabilirsiniz. Yaratıcılık yüksek. Son birkaç haftanın bütün eğlenceleri üretici bir biçimde kanalize edilebilir.

Kova 08 Ağustos 2013 Perşembe
İletişim gezegeni, sağlık ve iş kuşağınızda alışılmadık derecede uzun bir süre geçirdikten sonra bugün burç değiştiriyor. Odak noktanız gündelik işlerden hayat arkadaşlarınızla ilişkilerinize kayıyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendinizi cesur ve özgüvenli bir biçimde, içtenlikle ifade edebilirsiniz.

Oğlak 08 Ağustos 2013 Perşembe
İletişim gezegeninin bugün nihayet ilişki kuşağınızdan çıkması, zihinsel enerjide büyük bir kaymayı da beraberinde getiriyor. Son haftalarda sevgilinizle iletişim becerilerinizi geliştirmek için harcadığınız bütün çabalar meyve vermek üzere. Daha derin mahremiyet seviyelerine inmeye ya da yeni bir sevgiliyle muhteşem bir seks deneyimi yaşamaya hazır olun.

Yay 08 Ağustos 2013 Perşembe
Seks ve dönüşüm evinizde alışılmadık derecede uzun bir süre kalan haberci gezegen, nihayet konum değiştiriyor ve en sevdiğiniz bölgeye, yanis eyahat kuşağınıza geçiyor. Önümüzdeki birkaç hafta sizin için çok yoğun geçecek. Bir egzotik yerden ötekine uçabilirsiniz.

Akrep 08 Ağustos 2013 Perşembe
Her türlü iletişim, mesajlaşma ve çılgınlığı kontrol eden gezegen, sonsuzluk gibi gelen bir süre boyunca seyahat kuşağınızda kaldıktan sonra burç değiştiriyor. Sonunda ayaklarınızı yere basableceksiniz sevgili Akrepler. Aklınız seyahat programlarından kariyer planlarına kayacak. Kendinizi çok ciddi şekilde tanıtmanızın vakti geldi.

Terazi 08 Ağustos 2013 Perşembe
Haberci gezegen son birkaç haftayı profesyonel imajınız üstünde çalışarak geçirdikten sonra kariyer kuşağınızı terk ediyor. Bundan sonra sosyal ağ evinizi düzenleyecek ve sizi doğru insanlarla, doğru mekanlar ve doğru şeylerle temasa geçirecek. Şu andan itibaren Eylül başına kadar kendinizi gösterin sevgili Teraziler.

Başak 08 Ağustos 2013 Perşembe
İletişimi, sohbetleri ve kitle iletişim araçlarını kontrol eden gezegen, sosyal kuşağınızdan çıkarak uyku ve gerileme kuşağınıza giriyor. Inanılmaz derecede içinize kapanık olduğunuz ama yine de ilham dolu bir dönem söz konusu. Bir sürü yeni fikir ve proje filizleniyor, bunlardan faydalanabilmek için hepsini not edin.

Aslan 08 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün iletişim gezegeni burcunuzun yıldızlarına giriyor sevgili Aslanlar. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca yaratıcılığınız roket gibi göklere fırlayacak. Yazmaya, okumaya, öğretmeye, seyahat etmeye ve zihninizi binbir değişik şekilde kullanmaya hazırlanın. Muhteşem zekanızı ortaya koymanız için mükemmel bir zaman.

Yengeç 08 Ağustos 2013 Perşembe
İletişim gezegeni, zorlu bir gerileme dönemi de dahil olmak üzere çıldırtıcı derecede uzun bir süre yıldızlarınızda kaldıktan sonra, nihayet konum değiştiriyor. Zihinsel yoğunluğunuzu bir süreliğine aile meselelerinden ve nostaljiden başka bir yere yöneltebilirsiniz. Para, yaratıcılık, özgüven ve kendinizi daha iyi ifade etme konularında düşünmenizin vakti geldi. Bu dönemi sanatsal alevinizi kıvılcımlandırmak için kullanın.

İkizler 08 Ağustos 2013 Perşembe
Yönetici gezegeniniz nihayet Yengeç burcunun karamsar sularından çıkarak birkaç hafta boyunca kalmak üzere Aslan burcunun coşkulu ve kendini ifade etme konusunda becerikli yıldızlarına giriyor. Zihinsel yoğunluğunuz para kazanmaktan yazı yazma projelerine, yazışmalara ve kısa seyahatlere kayıyor. Yüksek bir yaratıcılık ve özgüvenle dolu bir döneme hazır olun.

Boğa 08 Ağustos 2013 Perşembe
Son birkaç ayın aşırı derecede duygusal ve nostaljik iletişim ortamından sonra, haberci gezegen Aslan burcunun ateşli yıldızlarına giriyor. Kendinizi korkusuzca ve dramatik bir biçimde ifade etmenizin vakti geldi. Merkür önümüzdeki birkaç hafta boyunca ev kuşağınızı aydınlatacak, yani benliğinizle ilgili keşifler için de çok uygun bir dönem.

Koç 08 Ağustos 2013 Perşembe
İletişim gezegeni haftalar boyuınca aile meseleleri yarattıktan sonra nihayet ev kuşağınızdan çıkıyor. Yeni dönemde zihinsel enerjiniz aşka, yaratıcılığa ve kalple ilgili şeylere yönelik. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca sanatsal fikirlerinizi mutlaka ifade edin, sevgili Koçlar. Cüretkar olun.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.