7 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

7 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 7 Şubat 2012 Burç Yorumları

7 Şubat 2012 Salı Günlük Burç Yorumları7 Şubat 2012 Salı Günlük Burç Yorumları7 Şubat 2012 Salı Günlük Burçlar – 7 Şubat 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Bugün, iş ortamlarınızda karşı cinsle olan ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz. Duygularınızı gerektiği gibi ifade edememeniz, iş ortamınızdaki mücadelelerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Kararsız olacağınız birtakım konular sizi boş yere uğraştırabilir.

BOĞA burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Özel hayatınızda ve sosyal ortamlarınızda sürtüşmelerden kaçınmalısınız. Bekârsanız, sosyal ortamlarda bir insan dikkatinizi çekebilir. Bir ilişkiye başlayacaksanız, çok anlam yüklemeden ilişkinin kendini ispat etmesini beklemelisiniz. Yaratıcılığınız çok yüksek.

İKİZLER burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Bugün, aile hayatınızı ve iş ilişkilerinizi dengelemeniz gerekebilir. Aile hayatınızdaki mücedeleleriniz, iş alanlarınızdaki ilişkileri olumsuz yönde etkileyebilir. Kadın-erkek ilişkilerinde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hayata olumsuz bakmamaya çalışmalısınız.

YENGEÇ burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Fikirsel olarak huzursuz olabilirsiniz. Yakın ve uzak çevrenizdeki kadın ve erkek çekişmelerine şahit olabilir veya kendinizi bu sürtüşmelerin içinde bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, bugün ön planda olacak.

ASLAN burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Kendi başınıza yapacağınız para harcamaları, ortaklaşa para konularında sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Alacak-verecek dengenizi kontrol edin. Tutkularınızla davranacağınız ve zaman zaman karşı cinsle anlaşmakta zorlanacağınız bir gün olacak.

BAŞAK burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Bugün, özel hayatınızda bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamanız mümkün. Kişisel hayatınıza yönelik atacağınız adımlar, sevdiğiniz insanın pek hoşuna gitmeyebilir. Bu yüzden bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Çekiciliğiniz giderek artıyor.

TERAZİ burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Beklenmedik olayların iş ilişkilerinizi zorladığına şahit olabilirsiniz. Yaşayacağınız olaylar karşısında soğukkkanlı davranmalı ve karşı cinsle olan ilişkilerinizde dengeyi tutturmalısınız. Genel olarak, vaktinizi çok farklı yerlerde geçireceğiniz bir gün olacak.

AKREP burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Arkadaş ortamlarınızda gözler üzerinizde olabilir. Çekiciliğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Bu durum, varolan ilişkinizde birtakım sorunlara neden olabilir. Para ödemeleriyle ve banka işlemleriyle uğraşmak öne çıkabilir.

YAY burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Ev ve aile hayatınızda veya dış ortamlarda karşı cinsle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. İş mücadeleleriniz, aile ilişkilerinizi sarsabilir ya da tam tersi olabilir. Özel ilişkilerinizdeyse, sevdiğiniz insanla hayata aynı açıdan bakacağınız bir gün olacak.

OĞLAK burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Bugün, fikirsel olarak gidip gelmeleriniz olabilir. Dış ortamlara harcayacağınız enerji, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde anlaşmazlıklara ve sürtüşmelere neden olabilir. İşkolikliğinizi bir kenara bırakmaya çalışmalı ve biraz hayatın tadını çıkarmalısınız.

KOVA burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Parasal konularda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle sevdiğiniz insanla para sürtüşmesine girmemeye özen gösterin. Hayat bu dönem size göz kırpmakta! Yapacağınız ufak tefek düzenlemelerle, her konuda şans sizden yana olabilir.

BALIK burcu 07 Şubat 2012 yorumu

Bugün, özel hayatınızdaki ilişkilerde sorunlar oluşabilir. Sevdiğiniz insanla sürtüşmeler içerisine girebilirsiniz. Yakın çevre alanınızda oluşan olaylardan fazlasıyla etkileniyorsunuz. Bu durum sizi yoruyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.