7 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

7 Nisan Cumartesi 2012 Günlük Burç Yorumları 7 Nisan 2012 Burç Yorumları

7 Nisan 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 7 Nisan 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Balık

Eğer dün bazı görüşme ya da işlerinizi ertelemek zorunda kalmışsanız bugün onları tamamlayabilir, yapmak istediğiniz bir yolculuk varsa ona çıkabilirsiniz. Çok rahat bir durumda olmanıza rağmen üzerinizde süregelen gerilimden gelen bir bitkinlik ve zihinsel yorgunluk bulunabilir. Bu yüzden bugün zihinsel aktivite isteyen işlerden ve fiziksel yorgunluklardan uzak durmalısınız. Aslında en iyisi günün tamamını dinlenmeye ayırabilmenizdir. Bir çok açıdan şansınız açık. Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır.

KOVA

Bugün yumuşak açılar size duygusal zenginlik veriyor. Bu duygusal zenginliğiniz duygusal ilişkilerinizi de kapsamakla beraber, hemen hemen her alana yayılıyor. Bugün şiir, müzik ya da değişik sanat olayları size daha çekici gelebilir ve sinema, tiyatro, konser gibi bir sanat faaliyetinde bulunabilirsiniz. Eğer bunu yapabilirseniz büyük bir tatmin duyacağınızdan da şüpheniz olmamalıdır. Duygusal ilişkilerinizde de yumuşak ve mutlu etkiler altındasınız. Sizi sıkan ve yardıma gerek duyduğunuz şeyler varsa onlardan kurtulmanıza ya beraber olduğunuz kimse ya da aileniz beklenmedik şekilde yardımcı olabilirler. Bu durum sizi son derece rahatlatacak.

OĞLAK

Bugün eğer mümkünse alış verişlerinizi günün ilk yarısında bitirmeniz daha verimli olabilir. Bunu yapamadığınız takdirde alışverişe çıkarken yanınıza dikkatli bir arkadaşınızı alabilirsiniz. Duygusal olarak kötümser bir yapıya girmeniz ve herşeyi olumsuz yanından ele almanız, çevrenize küsmeniz ve içinize kapanmanız da olasıdır. Bu gibi duygulara kapılırsanız, bununla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. İçine kapanıklık sadece can sıkıntınızı arttırmaktan başka birşeye yaramaz.

YAY

Gökcisimlerinin burcunuzla yumuşak açılar meydana getirecek şekildeki hareketlenmeleri, sizi, bir süredir üzerinizde olan, karşınıza çıkan olumsuzluklardan kurtulmanıza imkan verecek etkiler altında bırakacak. Herşeyden önce, uygun bir zeminde bulunursanız, süregelen bir beraberliğiniz bile olsa, karşı cinsten bazı kimseler size yaklaşabilirler ve biraz cesaret verirseniz yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. İnsanlarla daha iyi anlaşabilecek durumdasınız. Akşam saatlerinde, daha önceleri canınızı sıkmış olan birisine gereken cevabı verme imkanını bulacaksınız ve bu durum da sizi oldukça rahatlatacak.

AKREP

Gökcisimlerinin burcunuzla yumuşak açılar meydana getirecek şekildeki hareketlenmeleri, sizi, bir süredir üzerinizde olan, karşınıza çıkan olumsuzluklardan kurtulmanıza imkan verecek etkiler altında bırakacak. Herşeyden önce, uygun bir zeminde bulunursanız, süregelen bir beraberliğiniz bile olsa, karşı cinsten bazı kimseler size yaklaşabilirler ve biraz cesaret verirseniz yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. İnsanlarla daha iyi anlaşabilecek durumdasınız. Akşam saatlerinde, daha önceleri canınızı sıkmış olan birisine gereken cevabı verme imkanını bulacaksınız ve bu durum da sizi oldukça rahatlatacak.

BAŞAK

Bugün astrolojik hareketlerden oldukça güzel etkiler almanız kaçınılmazdır. Konuşma ve ikna edebilme gücünüz oldukça yüksektir. Bugün haksız olduğunuz durumlarda bile güzel ve akıcı konşmanızla durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Bazı kimselerle yapacağınız görüşmelerde onları gafil avlayarak hakkınızdaki bazı dedikoduların detaylarını ve kaynaklarını da öğrenmeniz olasıdır. Parayla ilgili bazı yeni imkanların varlığından da haberdar olabilir ve bu doğrultuda bazı planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Daha derin istekleri belli etmeniz ters tepebilir.

ASLAN

Bugün, eğer dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmaya gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya uygunsunuz. Duygusal olarak oldukça hassas yapıdasınız. Çevrenizdeki olaylar sizi fazlasıyla duygulandırabilir. İnsanların acılarına karşı hassassınız. Bir süredir üzerinizde etkili olan duygularınızdaki artış ve aktiviteniz bugün de sürmektedir fakat bugün çok daha dengeli durumdasınız ve eğer yalnızsanız olumlu beraberlikler kurabilmek için gereken şansa sahipsiniz.

YENGEÇ

Bugün özellikle sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü, başarısızlığınızı isteyen kimseler aleyhinizdeki faaliyetlerini yoğunlaştırabilirler. Çevrenizde bulunan bazı gizli düşmanlarınız da harekete geçebilir. Bu dönemde yani önümüzdeki yaklaşık dört-beş günlük süre içinde yapabileceğiniz en iyi şey açık ya da gizli saldırılar karşısında savunmada kalmaktır. Canınızı sıkan kimselere ya da sizi kızdırabilecek konuşmalar yapan kimselere gerekli cevapları vermeyi daha sonraya bırakmanızda fayda var

İKİZLER

Maddi sorunlar için yeni çözümler bulabilir ve harcamalarınızı, kendi isteklerinizden kısıtlama yapmadan dengeleyebileceksiniz. Bugün ayrıca alış veriş yapmaya uygunsunuz. Hem eviniz, hem kendiniz için bazı şeyler almanız olasıdır. Bu arada çoktandır istediğiniz fakat almakta tereddüt ettiğiniz birşeyi de dayanamayıp alabilirsiniz. Uzakta bulunan bir dostunuzu ziyarete gitmeniz ya da onun size gelmesi veya haberleşmeniz de olasıdır. Bu gibi durumlar size ayrıca moral verecektir.

BOĞA

Bugün bazı toplantılara katılmanız, bir kutlamada bulunmanız ya da sevdiğiniz bir kimseyle, belki de karşı cinsten birisi ile başbaşa bir yerlere gitmeniz olasıdır. Eğer bazı şeyleri kendinize dert etmez de günü yaşamaya gayret ederseniz son derece hoş vakit geçirebilirsiniz. Bunun yerine kafanızı taktığınız konuları düşünür ve kendinizi kuruntulara kaptırırsanız günü ziyan etmiş olursunuz. Haraketsizlikten kaynaklanan bir uyuşukluk içinde olmanız da mümkündür. Spor yaparak veya hareketli bir aktiviteyle bunu üzerinizden atın.

KOÇ

Bugün astrolojik hareketlenmeler size sebepsiz can sıkıntısı ve duygusal bıkkınlıklar getirebilir. Üzerinizde herşeye karşı isteksizlik olabilir. Bu duyguyu üzerinizden atmak için sizi motive edebilecek şeyler bulmanız gerekmektedir. Evde yapmak istediğiniz şeylere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan kurtararak daha farklı şeylerle ilgilenmenize neden olabilirler. Eğer yalnız yaşayan bir insansanız karşı cinsten birisinden bir davet almanız olasıdır. Bunu bir bahane ile reddetmek yerine ilgilenirseniz önceden göremediğiniz bazı şeyleri farkedebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.