6 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Temmuz Cumartesi Günlük Burç Yorumları 6 Temmuz 2013 Cumartesi Burç Yorumları


6 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 6 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 6 Temmuz 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 6 Temmuz Burç Yorumları

Balık 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars’ın yıldız haritanızın tabanında (konuşkan burç İkizler’de) buluşmasıyla zihinsel güç akışı devam ediyor. Bol bol bağlantı noktası bularak zihninizi hem besleyin, hem de yönlenditin. Çılgın bir kararsızlık ya da endişe saldırısından korunmanızın tek yolu bu olabilir.

Kova 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Sevgili Kovalar, bugün havada yine ciddi bir zihinsel bir dalgalanma var ama bu enerjiyi saf dehaya dönüştürebilecek biri varsa, o da sizsiniz. Sonu gelmeyen dikkat dağıtıcı unsurlara veya kararsızlığa kapılarak tekerleklerinizi boşa çevirmekten kaçının, yeter. Aklınız sizi çılgın bir geziye çıkarmadan önce zihinsel güçlerinize dizgin vurmanız önemli.

Oğlak 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars yeniden buluşuyor ve zihinsel karışıklık ve kararsızlığa yol açıyorlar. Tek bir şeyi seçmek yerine seçeneklerinizi birleştirecek bir yol bulabilirseniz, aklınızı korumanız mümkün. Şu anda tek bir seçeneğe mahkum kalmak, imkansız gibi ve çıldırtıcı görünebilir.

Yay 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars ortaklık kuşağınızda yeniden bir araya gelerek dikkatleri ilişkilerinizdeki iletişim meselelerine çekiyorlar. Merkür’ün geriye gidişi ciddi yanlış anlaşılmalara yol açmayı sürdürse de, işleri yepyeni bir yolla çözme şansı da var, tabii hem siz, hem de karşınızdakiler sabırlı davranırsanız.

Akrep 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay-Mars buluşması, çılgın bir zihinsel enerjiyi açığa çıkarabilir. Sürekli gevezelik etme dürtünüze karşı koymanız ya da iç sesinizi susturmanız pek kolay olmayacak, o nedenle biraz yürüyüşle meditasyon yapmaya çalışın. Kulaklıklarınızı takın ya da aklınızı gürültülerden uzak tutacak başka bir yol bulun. Negatifliğe yem olmayın.

Terazi 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars zihinsel sohbetin burcunda bir araya geliyorlar. Aklınızı durdurmanız ya da konuşmadan önce düşünüp taşınmanız neredeyse imkansız, o nedenle dedikodudan ya da takıntılı eğilimlerden kaçınmak için bu enerjiyi aktaracak sağlıklı kanallar bulmanız şart. Her şeyi gereğinden fazla düşünmemeye çalışın.

Başak 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Sevgili Başaklar, bugün kariyer kuşağınızda güçlü bir enerji söz konusu, bundan elinizden geldiğince faydalanın. Saf zihinsel parlaklık için inanılmaz bir potansiyel var, işin sırrı bu enerjiyi nasıl kullanacağınızda yatıyor. Bol bol liste hazırlayın ve işe yarayacak kısa dönemli stratejiler bulun. Esnekliğinizi koruduğunuz takdirde her şey sizin.

Aslan 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün, aklınızın deliler gibi çalışmasını sağlayacak ve ayaklarınızı yerden kesecek bir zihinsel maraton söz konusu. Hız, tutunduğunuz yerde kalmanızı olanaksız hale getirebilir, o nedenle hayat yarın yavaşlayana dek kendinizi akışa bırakın gitsin. Bu güçlü çılgınlığı bir şeyler üretmek için kullanın.

Yengeç 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Ay ve Mars bütün gün boyunca karasızlık yaşamanıza ve durmadan yön değiştirmenize sebep olabilirler. Çılgın akışa kendinizi kaptırıp enerjinizi ziyan etmemeye çalışın. Ayaklarınızı basacak bir yer bulun ve zihninizin çalışma hızını düşürmek için elinizden geleni yapın. Gerçekten önemli olan şeylere bu sayede odaklanabilirsiniz.

İkizler 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars burcunuzun yıldızlarında dans ederek zihninizi en yüksek vitese çıkartıyorlar. Sağlıklı kaçış noktaları bulabilirseniz, fazla çalışan beyninizin başınızı döndürmesine engel olabilirsiniz. Karasrsızlığa düşerek, sürekli fikir değiştirerek kendi kendinizi çileden çıkartmayın. Tarafsız kalın ve ilerlemeyi sürdürün.

Boğa 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Sevgili Boğalar, bugün aklınızı doğrudan, hatta yüzleşmeci bir şekilde çalıştırmak için epey bir teşvik söz konusu. Dün başladığınız yazışmaları ya da işleri bitirmeye bakın, yoksa onlarla bir süre ilgilenemeyebilirsiniz. Sizi bitiş çizgisine götüren güçlü bir itiş var.

Koç 06 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün güçlü zihinsel enerji devam ediyor ama Mars, Ay’a yakınlaşırken, mevcut enerjiye savaşçı bir ton da karışıyor. Bazı ateşli tartışmaların fitilini ateşleme konusunda kendinize engel olamayacaksınız çünkü bunun vereceği heyecan hoşunuza gidiyor. Sırf tartışmak için tartışamk sizin için çok baştan çıkarıcı olabilir ama şu anda böyle şeyler yapmak sorun yaratabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.