6 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Nisan Cuma 2012 Günlük Burç Yorumları 6 Nisan 2012 Burç Yorumları

6 Nisan 2012 Cuma Günlük Burçlar – 6 Nisan 2012 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Bugün, kalabalık ortamlarda bir arada olacağınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sizi az tanıyan insanlara karşı agresif davranabilirsiniz. Seyahatlerde tansiyonlu durumlara dikkat!

BOĞA burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Geçmiş konu ve olaylar daha fazla ilginiz dahilinde olacak. Vaktinizi daha çok ortaklaşa para konularınızda düzenlemeler yaparak geçirebilirsiniz. İş alanlarınızdaki hoşnutsuzluklarınızı kafanıza takmayın.

İKİZLER burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Sosyal çevreniz ve arkadaş alanlarınızdaki konularla haftaya giriş yapıyorsunuz. Özel hayatınızdaki zorlanmaları hesaba katmazsanız bugün çevrenizdeki konuşmalardan iyi anlamda etkileneceksiniz.

YENGEÇ burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Haftaya iş alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. Henüz yılbaşı etkisinden kurtulamamış olmanız, haftaya adapte olmanızı zorlaştırabilir. Yapılacak işlerinize konsantre olmaya çalışın.

ASLAN burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Bugün, aktif olan dış ortamlarınızda, işinizdeki etkin taraflarınızı rahat göstereceksiniz. İş alanlarınızda önemli gelişmelere gebesiniz ve bunun heyecanını üzerinizde hissediyorsunuz.

BAŞAK burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Haftaya ortaklaşa para alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız. Ödemeler ve harcamalarınızın gözden geçirilmesi vaktinizin çoğunu alabilir. Enerjinizi işinize ve kişisel alanlarınıza dengeli harcayın.

TERAZİ burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Bugün, özel hayatınız ve sevdiğiniz insanın hayatının detayları daha fazla gündeminizde olacak. Sorumlulukların sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. Böylelikle enerjinizi daha rahat kullanacaksınız.

AKREP burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Bugün iş alanlarınız aktif olacak. Yakın çevrenizle kuracağınız güçlü bağlar ve iletişim bu hafta genel olarak işinize yarayacak. İş alanlarınızda zorlukları üzerinize çekiyor gibisiniz.

YAY burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Haftaya aşk hayatınızın detaylarıyla başlayabilirsiniz. Aşka bakış açınız huzursuz olmamalı, sosyal çevrenizden alacağınız tepkilere göre aşk hayatınızı yönlendirmemelisiniz.

OĞLAK burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Bugün, özgürlük duygunuz yüksek olacağından risk isteyen işler, cesaret ve atılım gerektiren konuların üzerine eğilebilirsiniz. Daha çok ailevi konular üzerine yoğunlaşacaksınız.

KOVA burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Bugün iletişim konuları daha fazla vaktinizi alabilir. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle iyi organize olacak, gün içinde sizi harekete geçirecek planlarda bulunacaksınız.

BALIK burcu 06 Nisan 2012 yorumu

Haftaya para konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Ortaklaşa para alanlarınızda zorlanmalarınız olabilir. Birkaç gün yapılacak görüşmeler size para olarak geri dönebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.