6 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Eylül 2013 Cuma Günlük Burçlar6 Eylül Günlük Burç Yorumları


Balık 06 Eylül 2013 Cuma
Ay bugün ortaklık kuşağınıza geçerek iletişim gezegeniyle buluşuyor. Aklınızdaki “ilişki sohbetini” gerçekleştirmek için kusursuz bir gün sevgili Balıklar. Diplomatik sezgileriniz iş başında olduğundan, her şeyi karşınızdakinin gözüyle görebilirsiniz.

Kova 06 Eylül 2013 Cuma
Bugün Ay’la Merkür dönüşüm evinizde buluşuyor. Değişmek istemenize rağmen artık yıpranmış zihinsel kalıplara çaresizce saplanıp kalmış durumdaysanız, bugün olumlu düşünmenin gücünü yeniden ele geçirmenin vakti. Zihninizi değiştirdiğinizde hayatınızı da değiştirirsiniz sevgili Kovalar, o nedenle mümkün olan en kısa sürede bunu yapın.

Oğlak 06 Eylül 2013 Cuma
Bugün seyaht ve felsefe kuşağınız Merkür ve Ay’ın ikili güzel etkisi altında. Çok üretken bir toplantı yapabilirsiniz. Markanızı elden geçirmeyi veya başka projelerle ilgilenmeyi bir düşünün. Astrolojik güçler kesinlikle yanınızda ve her şeyi güzel, moral düzeltici ve ilham verici bir hale getiriyorlar.

Yay 06 Eylül 2013 Cuma
Bugün Ay’la Merkür’ün bir ikramı olarak kariyer kuşağınız çok canlı ve hareketli. Bu iki gezegen el ele çalışarak hararetli sohbetleri ve uyandırıcı bilgi alışverişlerini mümkün kılıyorlar. Kendinizi ortaklarınızla tam bir uyum içinde hissediyorsunuz ve planlama da kusursuzca yürüyor. Tek sorun, aşırı analiz etme eğilimi.

Akrep 06 Eylül 2013 Cuma
Bugün Ay’la Merkür sosyalleşne ve uzun vadeli hedefler kuşağınızda buluşuyor. Belki bunu fark edemeyecek kadar meşgulsünüz ama zihniniz fazla mesaide. Son zamanlarda çözümsüz bir sorunla uğraşıyorsanız, çözümü bu gece rüyalarınızda görmeyi dileyin sevgili Akrepler.

Terazi 06 Eylül 2013 Cuma
Bugün Ay ve Merkür rüyalar kuşağınızda buluşuyor. Entelektüel ışıltınızı ve diplomasideki ustalığınızı vurgulamak için mükemmel bir etki. Bütün zorluklara ve size karşı çıkan güçlere rağmen her durumda güzel bir orta yol bulabilirsiniz. Bu, incelik isteyen bir sanat ve siz de çok başarılısınız canlarım.

Başak 06 Eylül 2013 Cuma
Bugünkü güçlü iletişim etkisinden faydalanın. Aklınız dengeli bir şekilde çalışıyor, bunu hayatınıza çeki düzen vermek için kullanın. Ay’la Merkür burcunuzun yıldızlarında güçlü bir buluşma yaşıyor ve bütün ayrıntıları toparlıyorlar. Her zamanki gibi temel konulara odaklanın sevgili Başaklar.

Aslan 06 Eylül 2013 Cuma
Ay’la Merkür para kuşağınızda buluşarak sizi usta bir müzakereci haline getiriyorlar. Bugün herkesi her konuda uzlaşmaya varmaya ikna edebilirsiniz. Diplomatik ikna gücünüzü sürüp giden anlaşmazlıkları ya da yanlış anlaşılmaları düzeltmek için kullanın. İşleri yeniden yoluna koymanız için mükemmel bir zaman.

Yengeç 06 Eylül 2013 Cuma
Son zamanlarda aile üyeleriniz sinirinize dokunuyorsa, biraz huzur bulacağınız ve bir çeşit ateşkese varacağınız gün nihayet geldi. Bunu yapmak doğanıza tamamen aykırı olsa da, bırakın geçmiş geçmişte kalsın sevgili Yengeçler. Kendi dengenizi ve ahenginizi sağlamanın yolu bu.

İkizler 06 Eylül 2013 Cuma
Yönetici gezegeniniz bugün ev kuşağınızda Ay’la buluşuyor sevgili İkizler. Aile meselelerini konuşmaya hazır olun. Geçmişinizden gelen sevdiğiniz insanlarla çok nostaljik bağlar kurmakla meşgul olacaksınız. Ayrıntılara aşırı derecede takılmamaya çalışın canlarım.

Boğa 06 Eylül 2013 Cuma
Bugünkü Ay etkisi herkesle iyi geçinmek ve tarafsız davranmak için mükemmel. Son derece uyumlu ve huzurlu bir gündeyiz, o nedenle herhangi biriyle sürüp giden bir anlaşmazlığınız varsa, çözüm bulmanın ve anlayışlı davranmanın vaktidir. İnsanlar ayarlama yapmaya, uyum sağlamaya ve alışmaya eğilimli.

Koç 06 Eylül 2013 Cuma
Bugün iş arkadaşlarınızla görüşmeler yürütmek için kusursuz bir gün. Daha önce umutsuz bir şekilde zıt düştüğünüzü hissettiğiniz çeşitli meseleler ve projeler hakkında gayet güzel işleyecek bir uzlaşmaya varmak her zamankinden daha kolay. Evet, mevcut yıldızların altında herkesin kazanacağı bir anlaşmaya çok az çaba harcayarak ulaşmanız mümkün. Bir düşünsenize

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.