5 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

5 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları 5 Temmuz 2013 Cuma Burç Yorumları


5 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burçlar – 5 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 5 Temmuz 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 5 Temmuz Burç Yorumları

TERAZİ

Psikolojinizin çok karmaşık ve gergin olduğu bir dönemde bulunmaktasınız. Bu yüzden mantığınızı ön planda tutup sakin olmalısınız. çevrenizle olan ilişkilerinizde ne kadar esnek olursanız süreci o kadar iyi atlatacaksınız. Yorgun bir halde olmanız partnerinizle olan ilişkinizi de olumsuz etkileyebilir dikkatli olun

AKREP

Aşk yaşamınızda bazı ruhsal heyecanlar yaşamaya eğilimli olacaksınız ve çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişimleriniz son derece canlı olacaktır ve beklemediğiniz bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Olaylara ani tepkiler verebilirsiniz ve bu durum sevdiğiniz kişiyle aranızda bazı gerginliklerin ortaya çıkmasına yol açabilecektir.

YAY

Bir kaç kişi ile yapacağınız konuşmalar bazı planlarınızda değişikliklere neden olabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ailenizden bir kişi ile yapacağınız bir konumsa sonrasında maddi acıdan önemli adımlar atacaksınız ve bu sızı oldukça keyiflendirecek.

OĞLAK

Yakın çevrenizin etkisi ile maddi harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Bu durumun nedenlerinden biri de iş hayatında ki olumlu gelişmeler. Bu durum iş hayatınızdaki farklı bakış açınızın etkisi. Kısa zamanda iyi sonuçlar alacağınız projeler söz konusu ama maddi olarak kısa vadeli buyuk harcamalar mantıklı görünmemekte.

KOVA

Sevdiğiniz kişiyle aranızda tartışmalar çıkabilir. Ondan beklentilerinizin yüksek olması karşınızdaki insanın canını sıkıyor olabilir. Bu sorunları aşmak adına hoşgörülü olmaya çalışmalısınız. aile çevrenizle ilişkilerinizde iyileşme görünüyor.

BALIK

Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün, partnerinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmanız mümkün. çevrenizden aldığınız destekle cesaretiniz artabilir, fakat egemenlik kurma isteğinizin ilişkilerinizde bocalamalar yaratabileceği görülüyor. Yakında iş yerinizin size bir sürprizi olabilir.

KOÇ

Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.

BOĞA

Kafanızı karıştıran olaylardan biraz uzaklaşmayı denemelisiz. Daha sağlıklı hissedip mantıklı davranacaksınız. Arkadaşlarınızla veya ailenizle görüşüp başka konulara odaklanmak size iyi gelecektir. Bugünlerde maddi harcamalarınıza da dikkat edin.

İKİZLER

Sosyal çevrenizden destek bekliyorsunuz. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor. ,

YENGEÇ

Özel hayatınızda beklenmedik bir olayın ardından duygularınızın sizi çok yıprattığını düşünebilir ve pişmanlık karmaşası yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.

ASLAN

Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken çevrenizden destek görebilirsiniz.

BAŞAK

Beraberliğinizde ki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz İş konusunda bir insanın size teklif edeceği bir projede temkinli olmaya dikkat etmelisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.