5 Haziran 2012 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

5 Haziran Salı Günlük Burç Yorumları 5 Haziran 2012 Salı Burç Yorumları

5 Haziran 2012 Salı Günlük Burçlar – 5 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 5 Haziran 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Yakın çevre ilişkilerinizde, akraba, komşu, kardeşlerinizle sorunlar olabilir. Yine satış, reklam veya pazarlamaya yönelik konularda problemler oluşabilir. 40 gün boyunca özel hayatınıza ve para alanlarınız da dikkat.

BOĞA burcu 05 Haziran 2012 yorumu
40 gün boyunca ticari işlerinizde, sahip olduğunuz mallar alanınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine hayatınıza dair konularda bazı sorunlar su üstüne çıkabilir. İş alanlarınızda takdir görmediğinizi hissedebilirsiniz.

İKİZLER burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Bu dönemde aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda fikir ayrılıkları olabilir. Venüs sizin burcunuzda gerilediğinden özel ilişkilerinizde saklanmış duygusal çelişkilerinizi iyi gözlemlemelisiniz.

YENGEÇ burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Venüs sizin kadersel evinizde gerileyecek. Sosyalliğiniz azabilir, duygularınızı ifade edemeyebilirsiniz. Yarım kalmış bir aşk ilişkiniz gündeme gelebilir. Özür dilemek, bazı şeyleri düzeltmek adına harekete geçebilirsiniz.

ASLAN burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Arkadaş ve sosyal ortamlarınızda gerileyen Venüs, eski arkadaşlarınızı yeniden hayatınıza sokabilir. Arkadaş ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yine organizasyona dayalı işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir.

BAŞAK burcu 05 Haziran 2012 yorumu
İş ve kariyer alanlarınızdaki ilişkilerinizde bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. İletişim, teknoloji, seyahat, eğitim alanlarınızda da, maddi konularda da 40 gün boyunca dikkatli adımlar atmalısınız.

TERAZİ burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Dış ortamlara dayalı işler, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda bazı sorun ve problemler yaşamaya meyilli olacaksınız. Venüs sizin burcunuzun yöneticisi olduğundan, hayatınızda birtakım aksiliklere açık olmalısınız.

AKREP burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Venüs sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerileyecek. Eşinizin veya sevgilinizin parasal durumunda da bazı geri çekilmeler veya sorunlar oluşabilir. Borç altına girmek için uygun olmayan bir 40 gün içinde olacaksınız.

YAY burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Venüs evlilik ve ikili ilişkiler evinizde gerilemeye başlayacak. İlişkilerinizi gerçek anlamda gözlemleyebileceksiniz. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz, iş alanlarınız, sağlığınız bu 40 günlük süreçte zorlanabilir.

OĞLAK burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Venüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek. 40 gün boyunca bu alanlarınızda sorunlar gündeme gelebilir. İş değiştirmek için uygun bir dönem değil. Kariyer ve iş alanlarınız, aşk veya çocuk alanlarınız etkilenecek.

KOVA burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Çocuklarınızla ilgili konular, yaratıcılığa dayalı işleriniz bu dönem zorlanabilir. Geçmişte âşık olduğunuz insanlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bu gerilemeden, aile hayatınız ve hukuk alanlarınız da etkilenecek.

BALIK burcu 05 Haziran 2012 yorumu
Venüs aile ve ev hayatınızda gerileyecek. Ailevi konularda sorunlar olabilir. Tadilat, dekorasyon, tamirat işleriniz varsa yapmamaya özen gösterin. Ayrıca yakın çevre ilişkileriniz, ortaklaşa para alanlarınızda sorunlar oluşabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.