5 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

5 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 5 Ağustos 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 5 Ağustos Burç Yorumları

Balık 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Yeni Ay yaklaşıyor ama henüz tam anlamıyla gelmedi. Kendinizi muazzam bir şeyin eşiğinde hissedebilirsiniz ama bunun ne olduğunu tam olarak bilemiyorsunuz. Çok geçmeden bir sonraki adımı görebileceksiniz sevgili Balıklar, o arada sezgilerinizin dizginleri ele almasına izin verin.

Kova 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Kim olduğunuzu ve bir ilişkiniz varken bunun ne anlama geldiğini anlamakla uğraşıyorsunuz. Yalnız başınızayken kendiniz olma özgürlüğünüzle, başkalarının yanında ortaya koyduğunuz kişilik arasında büyük bir fark var. Kendinizin nerede bittiğini ve sevdiklerinizin nerede başladığını tespit edin.

Oğlak 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Bugün Yeni Ay’dan bir gün öncesi. Olasılıklarla ve sınırsız bir potansiyelle dolu bir gün. Yaz mevsiminden geriye yalnızca birkaç hafta kaldı ama yeteri kadar çaba harcarsanız hayalleriniz açısından sonsuz bir yaz başlatabilirsiniz.

Yay 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Yeni Ay yaklaştıkça siz de muhtemelen yerinizde duramıyorsunuz sevgili Yaylar. Seyahat tutkunuz kontrolden çıkmasına hiç şaşmamak lazım. Yarınki Aslan Yeni Ay’ı uzak mesafe seyahat evinizi etkiliyor, o nedenle bir sonraki kaçamağınızı planlamanız büyük önem taşıyor. Ne kadar egzotik bir yer seçerseniz, o kadar iyi.

Akrep 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Bütün yazın en iyi anlarından birindeyiz sevgili Akrepleri özellikle de kariyeriniz konusunda. Şu anda hayalini kurduğunuz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Ay yarın profesyonel kuşağınızda olacak ama enerji penceresi daha bugünden ardına kadar açıldı. Muhteşem bir şeyler gerçekleştirmek üzere harekete geçin.

Terazi 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Sevgili Teraziler, bu hafta arkadaşlarınıza doyamıyorsunuz, üstelik nereye gitseniz kolayca yeni arkadaşlar ediniyorsunuz. Bunun sebebi, yarın sosyal ağ kuşağınıza girecek olan ve bağlantınız olan kişilerle ilgili sınırsız bir potansiyel taşıyan parlak Yeni Ay. Bağlantıya geçin ve peşini bırakmayın, hem de hemen.

Başak 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Bugün yoğun bir yenilik ve olasılık hissi var sevgili Başaklar. Bu bir açıdan kesinlikle kutlamaya değer ama öbür taraftan pek ortalara çıkmamanız gerektiğini hissediyorsunuz. İçinizdeki sesi dinleyin ve harekete geçmeden önce stratejinizi planlamaya vakit ayırın. Tam anlamıyla hazır olmadan projelerinizi başkalarına sunmayın.

Aslan 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Bütün dünyanın potansiyelle dolup taştığına dair hissiniz boş bir umut değil. Yarın Aslan burcundaki Yeni Ay’ın etkisiyle, sizin için her şey mümkün. Kaynaklarınızı toparlayıp tohumlarınızı atmanın vakti geldi. Bütün hayalleriniz gerçek olabilir.

Yengeç 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Önümüzdeki birkaç gün boyunca biraz çaba harcamaya razı olursanız finansal bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz sevgili Yengeçler. Yarınki Yeni Ay gelir artışı konusunda inanılmaz fırsatlar getiriyor. Antenlerinizi açın ve birikimlerinizi çabucak artırmak için yeni yollar düşünmeye başlayın.

İkizler 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Önümüzdeki birkaç gün boyunca bol bol düşünecek, konuşacak ve yazışacaksınız sevgili İkizler. Her zaman yaptıklarınızdan pek farklı görünmeyebilir ama yarının muhteşem Yeni Ay’ının şanslı etkisi altında her şey büyülü ve değişken bir havaya bürünecek.

Boğa 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Bazen Yeni Ay’dan bir önceki gün, esas günden daha güçlü geçer. İşte bugün de öyle bir gün sevgili Boğalar. Önünüzdeki olasılıklarla bütün varlığınız nabız gibi atıyor. Yeniyi kucaklamanın ve bundan sonraki altı ay içinde neler başarmak istediğinizi düşünmenin vakti geldi.

Koç 05 Ağustos 2013 Pazartesi
Yeni Ay yakında bizimle olacak ama bu muhteşem ve özel an için sizin enerji pencereniz çoktan açıldı sevgili Koçlar. Geçen ayın hiperduygusal astrolojisinin ardından, potansiyelinizi somut bir biçimde ilerletme fırsatını sevinçle karşılayacaksınız. Yaratıcılığınız tavan yapmış durumda, bunu boşa harcamayın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.