4 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

4 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları 4 Temmuz 2013 Perşembe Burç Yorumları


4 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 4 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 4 Temmuz 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 4 Temmuz Burç Yorumları

Balık 04 Temmuz 2013 Perşembe
Sevgili Balıklar, bugün yıldız haritanızın tabanındaki Ay, büyük miktarda zihinsel enerjiyi uyandırıyor ve kafa karışıklığını tetikliyor. Kendinizi biraz geçmişe saplanıp kalmış gibi hissedebilirsiniz ve bu nostaljik duygulardan nasıl kurtulacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu duyguları yıkıcı değil, yapıcı bir biçimde kullanmaya çalışın canlarım.

Kova 04 Temmuz 2013 Perşembe
Bugün Ay romantizm kuşağınıza giriyor. İşi bir tarafa bırakıp aşka ve zevke odaklanmanızın vakti geldi. İpleri içinizdeki çocuğa verin ve onun ne istediğini dikkatle dinleyin. Mutluluğunuzu azaltabilecek suçluluk gibi duygulara sakın boyun eğmeyin.

Oğlak 04 Temmuz 2013 Perşembe
Konuşkan ve entelektüel Ay enerjisi bugün zihninizin tam gaz çalışmasını sağlayacak sevgili Oğlaklar. Bütün dikkatiniz işe yönelik olabilir ama geri plana ittiğiniz daha büyük projeleri hayata geçirmeye can atıyorsunuz. Önceliklerinize biraz zaman ayırabilirseniz, kendinizi harika hissedeceksiniz.

Yay 04 Temmuz 2013 Perşembe
Ay bugün ortaklık kuşağınızda, sevgili Yaylar. İletişim hala korkunç bir karmaşa halinde ama sevdiğiniz biriyle son zamanlarda yaşadığınız bir yanlış anlaşmayı çatışma büyümeden tamir etmek için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor. Zarar gören şeyleri hala fırsat varken tamir edin.

Akrep 04 Temmuz 2013 Perşembe
Bugün Ay seksüalite ve dönüşüm kuşağınıza giriyor. Hala sınırlarınızı zorlamaya ve düşüncelerinizin esnekliğini daha üst seviyelere çıkarmaya çağrılıyorsunuz. Hayatta en kızdığınız şey, biraz gevşemeniz gerektiğinin söylenmesi ama işin aslı, gücünüzü bir adım öteye götürmek için yapmanız gereken şey tam da bu.

Terazi 04 Temmuz 2013 Perşembe
Sosyal ve konuşkan Ay enerjisi, izini kaybettiğiniz dostlarınızla yeniden temasa geçmek, geçen kış kurmaya başladığınız ama her nasılsa takip etmediğiniz fikirleri ve planları yeniden canlandırmak açısından kusursuz bir etki sağlıyor. Diğerleriyle güç birliği yaptığınızda ilham alıyorsunuz. Ekip çalışması tam size göre sevgili Teraziler, bugün de iş birliği için mükemmel bir gün.

Başak 04 Temmuz 2013 Perşembe
Kariyer kuşağınızda bulunan bugünkü Ay, zihinsel enerjinizi üretici ve onarıcı bir biçimde kullanmanız için çok uygun. Devam eden Merkür’ün geriye doğru hareketi, ufak tefek aksaklıklarla ilgilenmek ve biraz düzeltilmesi gereken konuları ele almak için ideal. İnce ayar sanatının ustası olduğunuz için, bütün bunlar tam size göre.

Aslan 04 Temmuz 2013 Perşembe
Sevgili Aslanlar, bugün Ay sosyal kuşağınızda. Sohbetler büyüleyici ama eşit derecede yanlış yönlendirici olabilir. Bunun sebebi, şu anda Merkür’ün geriye gitmesi. Bu dönem boyunca, her şeye biraz şüpheli bakın. Herkes aşırı derecede hassas olduğu için insanlara iyi niyetle yaklaşmak ve en iyisinin olduğunu varsaymak en doğrusu olur.

Yengeç 04 Temmuz 2013 Perşembe
Bugünkü Merkür etkisi bir yandan canlılık verici ama Merkür’ün geriye gidişi dolayısıyla bir yandan da biraz çıldırtıcı. Zihniniz saatte bin kilometre hızla uçuyor ama duygularınız bambaşka bir yerde. Kaçınılmaz kafa karışıklığına boyun eğmeniz ve şu anda net cevapların olmadığını kabullenmeniz gerekebilir.

İkizler 04 Temmuz 2013 Perşembe
Ay bugün yıldız haritanıza giriyor ve sizi yönetici gezegeniniz Merkür’ün saf özelliklerine geri döndürüyor. Tek sorun, Merkür’ün hala geriye doğru hareket ederek kafa karışıklığına ve yanlış anlaşılmalara yol açması. Şu anda fazla zorlayıcı görevler üstlenmekten kaçının ve size gelen bütün bilgileri doğrulayın, doğrulayın, sonra bir defa daha doğrulayın.

Boğa 04 Temmuz 2013 Perşembe
Ay, burcunuzun yıldızlarından çıkarak para ve finans kaynakları evinize giriyor. Zihinsel enerjiniz, parayı nasıl harcayacağınıza değil, nasıl kazanacağınıza odaklanmış durumda. Merkür hala geriye doğru hareket ettiği için her şey göründüğü gibi olmayabilir, o nedenle uzun vadeli anlaşmalara girme konusunda dikkatli olun.

Koç 04 Temmuz 2013 Perşembe
Bugün enerji biraz dengesiz, bu da sizi biraz öfkelendirebilir. Merkür’ün geri gidişi iletişimi tıkamaya devam ediyor, o nedenle apar topar sonuçlar çıkarmadan önce biraz yavaşlamayı ve bütün verileri, bütün ayrıntıları ikişer defa kontrol etmeyi unutmayın. Bu etki altında pek çok iletişim kazası yaşanabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.