4 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

4 Nisan çarşamba 2012 Günlük Burç Yorumları 4 Nisan 2012 Burç Yorumları

4 Nisan 2012 çarşamba Günlük Burçlar – 4 Nisan 2012 çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Bugün, eviniz, ailenizle ilgili konular ön plana çıkacak. Daha fazla ailenizle olmayı isteyebilirsiniz. Ailevi konularda yetersizlikler akşam saatlerinde gününüze damgasını vurabilir.

BOĞA burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Kardeşlerinizle olan ilişkileriniz devreye girmeye başlayacak. İş alanlarınızda iletişime dayalı işlerinizde bazı güvensizlik ve yetersizlikleriniz oluşabilir, özel hayatınızdaki güzelliklere odaklanın.

İKİZLER burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Birkaç gün boyunca maddi konular ön plana çıkmaya başlıyor. Sahip olduklarınız konusunda veya sevdiğiniz insanlar için yapacağınız harcamalarda kendinizi yetersiz ve rahatsız hissetmeniz mümkün.

YENGEÇ burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Tamamen kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenize karşı sorumluluklarınızda duygusal yetersizlikler hissedebilirsiniz. Sanata dayalı işleriniz varsa olumlu etkiler altındasınız.

ASLAN burcu 04 Nisan 2012 yorumu

İnsanlardan uzak durma isteğiniz fazla olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla bazı duygusal sorunlar yaşamanız mümkün. Ailenize vakit ayırdığınızda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

BAŞAK burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Sosyal çevrenizdeki hareketlilik size de yansıyacak. Bugün sosyal ortamlarda parasal konularda bazı yetersizlikleriniz söz konusu olabilir. İşten elde edilen gelirleriniz sizi tatmin etmeyebilir.

TERAZİ burcu 04 Nisan 2012 yorumu

İş ve kariyer alanlarınıza odaklanabilirsiniz. İş ve kariyer alanlarınızda verilecek ve alınacak kararlar, oluşan olaylar size kendinizi yetersiz ve kötü hissettirebilir. Duygusal anlamda stresli olabilirsiniz.

AKREP burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Bugün seyahat, eğitim, hukuk ve daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendiniz için aldığınız kararların ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız.

YAY burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Birkaç gün boyunca ortaklaşa para konuları hayatınızda yer edebilir. Akşam saatlerinde ise, para konuları sizi moralsiz kılabilir. Gün içinde iç sesinizin ve duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz.

OĞLAK burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Özel hayatınızın detayları ön planda olacak. Şartlar pek size bağlı olmayabilir. Ortaklaşa işlerinizde veya özel hayatınızda tatmin olmanız kolay görünmüyor, bu alanlarda yetersizlikleriniz oluşabilir.

KOVA burcu 04 Nisan 2012 yorumu

İş ve hizmet alanlarınız veya sağlığınızla ilgili konular birkaç gün öncelikli olabilir. İş alanlarınızda bazı sorunlar sizi olumsuz etkileyebilir. Olumsuz düşünmemeye ve kendinizi aşağıya çekmemeye çalışın.

BALIK burcu 04 Nisan 2012 yorumu

Bugün aşk hayatınız öncelikli olacak. Evinize ve ailenize karşı yerine getirmek istediğiniz maddi sorumluluklar sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir. Enerjinizi düşük hissedebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.