4 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

4 Ekim 2013 Cuma Günlük Burçlar4 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 04 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü Yeni Ay sizin için önemli bir dönüşüm noktasını işaretliyor sevgili Balıklar. Seksüalite kuşağınız aydınlanmış durumda, bu da sizi arzularınızı ve gerçekten tatmin olup olmadığınızı yakından incelemeye yöneltiyor. Mutluluğu yakalamak için elinizden geldiğince tutkulu olun.

Kova 04 Ekim 2013 Cuma
Bugün uzak mesafe seyahat kuşağınızda bulunan Yeni Ay olağanüstü bir ilham kaynağı, sevgili Kovalar. Şu anda entelektüel ve felsefi sıçramalar yapmaya büyük özlem duyuyorsunuz. Tabii çoktan uçağa atlayıp egzotik bir yere doğru yola çıkmadıysanız. Kısacası, canınız macera istiyor.

Oğlak 04 Ekim 2013 Cuma
Güçlü ama hafifçe gergin Yeni Ay bugün kariyer kuşağınıza giriyor sevgili Oğlaklar. Biraz zorluğun size engel olmasına izin verecek bir karakteriniz yok. Hatta görev ne kadar zorlu olursa, o kadar çok çalışırsınız. Gereken çabayı harcamaya istekliyseniz, profesyonel hayatınız bir üst seviyeye çıkabilir.

Yay 04 Ekim 2013 Cuma
İnanılmaz derecede güçlü Yeni Ay bugün sosyal ağ kuşağınıza girerek enerjinizi hatırı sayılır derecede yükseltecek. Arkadaşlarınız, arkadaşlarınızın arkadaşları, hatta yalnızca Facebook’tan tanıdığınız arkadaşlarınız bile şu anda hayatınızda rol oynuyor. İşin sırrı, tanımanız gereken insanlarla bağlantı kurmanızda.

Akrep 04 Ekim 2013 Cuma
Bugün Yeni Ay bilinçaltı düşünceler evinize giriyor sevgili Akrepler. Son birkaç gündür hayal gücünüz fazla mesai mi yapıyor? İşte şimdi bunun sebebini öğrendiniz. Uyanık olduğunuzda kullanabileceğiniz güçlü malzemeler elde etmek için rüyalarınızı derinlemesine araştırmanızın vakti geldi. En iyi sonuçları elde etmek için hepsini yazın. İyi bir psikoterapi seansına girmiş olacaksınız.

Terazi 04 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü Yeni Ay, doğum günü pastanızın üstündeki krema gibi sevgili Teraziler. doğum gününüzü ne zaman kutlarsanız kutlayın, Yeni Ay’ın burcunuzda olması tam bir festivaldir. 1 Ekim’le 8 Ekim arasında doğduysanız bu muhteşem etkinin enerji dolu penceresinden daha da fazla faydalanacaksınız. Çekiciliğiniz sınır tanımıyor.

Başak 04 Ekim 2013 Cuma
Bugün tazeleyici bir Yeni Ay enerjisi var sevgili Başaklar ve bu enerji finansal durumunuzu iyileştirme gücü taşıyor. Gelirinizi artırmanız için yılın en iyi dönemlerinden birindeyiz. Zam istemenin ya da daha iyi maaşlı bir iş bulmanın tam zamanı. Tabii yepyeni cicileriniz olmasını da isteyebilirsiniz. Savurganlığa kalkışmadan banka hesabınızı dikkatle inceleyin.

Aslan 04 Ekim 2013 Cuma
Bugün iletişim kuşağınızı aydınlatan Yeni Ay’a hoş geldin demek için aklınızdan geçenleri söyleyin sevgili Aslanlar. Ne kadar atak ve sıradışı olsa da, görüşünüzü dile getirmekten çekinmenize hiç gerek yok. Yazmak, konuşmak, e-posta ve kısa mesaj göndermek için çok uygun bir zaman.

Yengeç 04 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü güzel ve güçlü Yeni Ay ev hanenizi aydınlatarak ev ve aile hayatınıza yeni bir başlangıç sözü veriyor. Son zamanlarda kavga ettiğiniz aile üyeleri varsa, barışmanın tam vakti. Aynı zamanda taşınmak, gayrimenkul alıp satmak veya dairenizi güzelleştirmek için de çok uygun bir dönem.

İkizler 04 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü güçlü Yeni Ay zevk, romantizm ve yaratıcılık evinizde. İster aşk arıyor, ister bir sonraki büyük projenizi bulmaya çalışıyor olun, harekete geçmenizin tam zamanı. Muhteşem bir projeye başlayabilirsiniz. Bunun için yeteri kadar hırsınız olmadığını düşünüyorsanız, dışarı çıkın ve eğlenin.

Boğa 04 Ekim 2013 Cuma
Bugün Yeni Ay çalışma ve sağlık kuşağınıza giriyor ve size hem yeni projeler yaratma, hem de sağlığınızı destekleme fırsatları sunuyor. Stres düzeyinizi gözden geçirin sevgili Boğalar. İş/özel yaşam dengenizi koruyor musunuz? Korumuyorsanız, programınızı yeniden düzenleyin ve haftalık yoga sınıfınızı da ihmal etmeyin.

Koç 04 Ekim 2013 Cuma
Yeni Ay bugün ortaklık kuşağınıza girerek size ilişkilere olan yaklaşımınızı tazeleme şansı sunuyor. Bütün bire bir ilişkilerinizi gözden geçirin ve diğer yarınıza olan bağlılığınızı onaylayın. Yalnızsanız ve sevgili arıyorsanız, sevgilinizde olmasını istediğiniz özelliklerin bir listesini yapın. Şu anda isteklerinizi gerçekleştirme açısından güçlüsünüz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.