31 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

31 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 31 Ağustos 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 31 Ağustos Burç Yorumları

Balık 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Aşk hayatınız fırtınalı bir akışa kavuşmak üzere. Enerjiyi nasıl kullandığınıza bağlı olarak bu seksi ya da yıkıcı bir etki yaratabilir sevgili Balıklar. Seçim sizin. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmek inanılmaz bir irade gerektiriyor. Zihninizi berrak tutun ve kalbinizin sesini dinleyin, o zaman en iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

Kova 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün havada duygusal olarak patlamaya müsait bir enerji var sevgili Kovalar. Çoktan mazi olduğunu sandığınız üzüntüler aniden tekrar açığa çıkabilir, o nedenle dengesizlik yaratabilecek insanlardan, yerlerden ve şeylerden kaçının. Birisi sizi kavgaya kışkırtırsa, zarafetle çekilmek için elinizden geleni yapın.

Oğlak 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Şu anda Ay burcunuzun yıldızlarında Plüton’la çarpışıyor ve herkes üstünde bir gerilimle güç baskısı yaratıyor. En yakın sığınağa saklanıp herkesin didişmesinin bitmesini beklemeyi tercih edebilirsiniz ama sakin mizacınız dolayısıyla herkes sizi yanında isteyecek. Diğerleri sizden hayatta kalma ipuçları almaya ihtiyaç duyuyor.

Yay 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Ay ve Plüton güçlü bir gezegen savaşına tutuşmuş vaziyette, bu da özellikle para ve güvenlik konularında muazzam bir güç savaşı yaşanmasına neden oluyor. Nerede durmayı seçtiğinize bağlı olarak şiddetli bir muhalefetle karşılaşabilirsiniz, o nedenle çarpışmaya hazır olun sevgili Yaylar. Ayaklarınızı yere sağlam basarsanız her şey yolunda gidecek.

Akrep 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Havadaki yoğunluk size vız gelir, tırıs gider sevgili Akrepler. Böyle uç noktalar tam size göre. Etrafınızdaki herkes stres ve kafa karışıklığı dolayısıyla çılgına dönebilir ama siz tam formunuzdasınız. Zorlayıcı açılar altında çok iyi performans gösteriyorsunuz ve her zamankinden daha güçlü olarak ayağa kalkıyorsunuz.

Terazi 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Şu anda gezegenlerin tehdidi dolayısıyla kaçınılması neredeyse imkansız muazzam bir stres söz konusu. Evinizle kariyeriniz arasında kalmış durumdasınız, hem de büyük ihtimalle bayağı şiddetli bir şekilde. Hem siz, hem de sevdikleriniz her isteğinize kavuşabilseydiniz hayat çok tatlı olurdu ama ne yazık ki seçim yapılması gerekiyor.

Başak 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugünkü aşırı yoğun, dengesiz gezegen savaşının basit, hafife alınacak hiçbir tarafı yok. Bu gerilimi arkadaşlarınızla ve sevgilinizle hissedeceksiniz. Havadaki talepkar enerji çok güçlü, bu nedenle herkesi mutlu etmeye çalışmanın düşüncesi bile sizi yorabilir. Dikkatinizi dağıtmamaya çalışmanız en iyisi.

Aslan 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün gizli kapaklı işler çevirme dürtünüze karşı koyun sevgili Aslanlar, çünkü bunun doğracağı olumsuz sonuçlara kesinlikle değmez. Pozitif, hep pozitif olmaya odaklanın, bu sayede iyi niyetlerinizi ortadan kaldrımaya yönelik eğilimlerden kaçınabilirsiniz. Zaten her konuda açık olmayı tercih edersiniz, çünkü özünüz sözünüz birdir.

Yengeç 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Ay burcunuzun yıldızlarında ve gerçekleştirilmesi şart dönüşümlerin gezegeni Plüton’la sıkı bir savaş halinde. Duygular uçlarda geziniyor, sizin ruh haliniz de öyle. Fikir ne kadar çekici görünürse görünsün, bugün tartışmaya girmekten kaçının. Harcayacağınız yoğun enerjiye değmez.

İkizler 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Güç savaşlarının ortasında kalmamaya çalışın, özellikle de parasal meseleler söz konusuysa. İnsanlar sizi bugün kargaşanın içine çekmeye çalışacak; kendinizi bu bulanıklıktan kurtarmak için baş döndürücü cazibenize başvurmalısınız. Taraf tutmayı kabul etmeyin ve hiçbir şeye imza atmayın.

Boğa 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Şu anda Plüton’la Ay arasında şiddetli bir çarpışma var. Bunun etkilerini iletişim konularında hissedeceksiniz. Kelimeler inanılmaz güçlü olabilir, o nedenle ağzınızdan çıkan her şeye çok dikkat edin. Önemli bir meseleyi dile getirmeniz gerekiyorsa, şu anda mesajınızı karşı tarafa açıklıkla aktarabilirsiniz.

Koç 31 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay-Plüton savaşı dolayısıyla aşırı dengesiz bir enerji söz konusu. Evinizin ve kariyerinizin zorunlulukları arasında güçlü bir çekişme ve gerilim hissedeceksiniz. Çok nazik, ulaşılması çok zor bir denge bu ama başarabileceğinize hiç kuşku yok sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.