30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

30 Nisan Salı Günlük Burç Yorumları 30 Nisan 2013 Salı Burç Yorumları


30 Nisan 2013 Salı Günlük Burçlar – 30 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 30 Nisan 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 30 Nisan Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Bugün farklı felsefeler ile ilgilenebilirsiniz veya seyahate gitmekle ilgili yoğun istekler duyabilirsiniz. Enerjinizin ve cinsel potansiyelinizin arttığı bir dönemdesiniz.
Büyük beklentileriniz olabilir ve buna bağlı olarak gerilim hissedebilirsiniz. Ancak bu gerilimi sevdiklerinize tavırlarla yansıtmaktan kaçının. Duygularınızı ve isteklerinizi ortaya koymaya çalışın ve ikili ilişkilerinizi zorlamaktan vazgeçin. Ayrıntıları daha fazla fark ettiğiniz bu dönemde sürpriz gelişmelerle ortaya çıkan fırsatları görebilirsiniz. Aynı zamanda ilginç aşk maceraları da yaşayabilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Bugün uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşebilir, iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve istekleriniz yükseliyor. İyimser ve olumlu olacağınız bugün etkileyici ve ikna edici olacaksınız.
Bugün sosyal konularda çeşitli faaliyetlerde bulunabilir, üst düzey ya da otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Moralinizin ve iyimser duygularınızın yüksek olduğu bugün sevdiğinizle keyifli bir akşam geçirmek üzere organizasyon yapabilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Güne kendinizi yenilenmiş ve zinde hissederek başlayacak ve tempolu bir gün geçireceksiniz. Yapmak istediğiniz işleri gerçekleştirmek için heyecanla harekete geçebilirsiniz.
İsteklerinizi ortaya koyabilir, enerjik ve kararlı davranabilirsiniz. İyimser ve olumlu bir tutum içinde etkileyici olacaksınız. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz konularda atılımlar yapabilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için güçlü istekler duyacaksınız ancak acele etmeden, tedbirli davranarak elinize geçen fırsatları kullanabilirsiniz.

Balık Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Gökyüzü bugün size iş hayatınızda ön planda olmanızın getireceği avantajlara işaret ediyor. Her türlü istek arzu ve talebiniz olumlu karşılanabilir ve zorlandığınız tüm konularda birlikte çalıştığınız insanların desteği ile rahatlayabilirsiniz. Bugün bekar Balık’lar için yeni bir ilişkiye adım atmak ya da duyguları kelimelere döküp ifade etmek ve olumlu yönde karşılık almak için oldukça uygundur. Gökyüzü sizi bu konuda da destekliyor karar sizin harekete geçin ve Aşk’a doğru yürüyün. Evli Balıklarda bugün eşinizin sevgisini her hali ile ifade etmesi ile şımarabilirsiniz

Akrep Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Israrcı ve inatçı bir tavır sergilediğiniz bu dönem yeni kazançlar sağlamak için araştırmalar yapabilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalar aslında istediğiniz gibi gelişiyor.
Ayrıca karşılaşacağınız kişilerden bazıları duygularınızı derinden etkileyebilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz Aslında sevdiklerinizin ilgisine ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu arzunuzu onlara daha açık bir şekilde anlatırsanız, onlarda size karşı daha anlayışlı hareket edebilirler. Yakınlarınızın desteğini alabilir, katılacağınız davetlerde ilginç kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Bugün duygularınızı denetlemeniz biraz zor olabilir. Duygusal geriliminiz yüzünden karşılaştığınız olayları karmaşa olarak algılayabilirsiniz. Bu haliniz olumsuz gibi görünse de bazı fırsatları içinde barındırıyor.
Olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz. Ancak yine de meydana gelen beklenmedik gelişmelerin üstesinden geldiğinizi görerek kendinize olan güveninizi korumalısınız. Geriliminizi sevdiklerinize ve iş arkadaşlarınıza yansıtmayın. Sizden büyük veya değer verdiğiniz kişilerin desteğini alarak özellikle bugün ihtiyacınız olan motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Keyifli bir gün geçirecek ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Kararlı ve ikna edici olacaksınız. Bugün meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.
Önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi yeni boyutlara ulaştırabilir ve ciddiye yönelik istekler içine girebilirsiniz. Birlikte yaşamak, evlilik ya da ortaklık benzeri konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve çevrenizi etkileyeceksiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Bugün daha iyimser davranarak keyif alacağınız organizasyonlar yapabilirsiniz. Endişeleriniz olsa bile kararlı ve dikkatli davranacağınız bir dönem. Arkadaşlarınızla görüşebilir, fikirlerinizi ve projelerinizi anlatabilirsiniz.
Bazı konularda yanılmış olduğunuzu düşünmek duygularınızın derinleştirebilir. Karamsar halinizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak: Enerjinizin ve cinsel potansiyelinizin arttığı bu dönem kendinizi gergin ve agresif hissedebilirsiniz. Enerji fazlanızı boşaltmak için açık havada yürüyüşler yapabilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Bugün içsel olarak huzursuzluk hissedebilirsiniz. Fakat iyi duygularınızın, yapıcı enerjinizin ve kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemde bulunmaktasınız.
Aslında yatırım yapmak, dostlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek ve sevdiğinizle geleceğe yönelik projeler yapmak için uygun bir zaman. Ancak çok aceleci kararlar almaktan kaçınmalısınız. Sorumluluklarınızın daha fazla farkına vararak tedbirli davranabilirsiniz. Aşk potansiyelinizin arttığı bu dönem katılacağınız davetlerde cazibenizle dikkat çekici olacaksınız.

İkizler Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Bugün orijinal fikirlerinizi ortaya koyabilir, heyecanlı ve enerjik tutumunuzla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Çünkü bugün meydana gelecek olan sürpriz gelişmeler yaratıcılığınızı olumlu yönde etkileyecek.
Bu sayede isteklerinizi gerçekleştirmek için hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak özellikle yatırım konularında çalışmalar ve yeni girişimler yaparken tedbirli davranın. Kuracağınız işbirliklerini iyi düşünerek harekete geçin. Sevdiğinizle veya arkadaşlarınızla birlikte seyahat programları yapabilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Kendinize olan güveninizin ve enerjinizin yükseldiği bir dönem. Bugün kendinizi son derece güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Yepyeni beklentiler içinde bulunduğunuz hareketli bir dönemdesiniz.
Fakat dikkatinizi belirli bir noktaya odaklamanız zor olabilir. Birbirinden farklı konularla ilgilenirken dağılabilirsiniz. Geleceğe yönelik yüksek hedeflerinizden kaynaklanan içsel gerilim hissetseniz bile olumlu ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Ani tepkilerden kaçınmalısınız. Aslında istediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. Fakat biraz sabırlı olmalı ve gelişmeleri beklemelisiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 30 Nisan 2013
Bazı konularda hemen harekete geçme eğiliminde olmanıza rağmen taşıdığınız sorumluluklar nedeniyle buna fırsat bulamayabilirsiniz. Duygu ve davranışlarınızı denetim altına almanız zor olabilir.
Önemli konulardaki sorunlar ile uğraşmak zorunda kalsanız da özellikle iletişim kurma konusundaki becerileriniz sayesinde hayatınızdaki sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Meydana gelen olaylar karşısında kontrollü davranmaya özen gösterin. Olayların sizi zorladığını düşünseniz de, fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.