30 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

30 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burçlar – 30 Ağustos 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 30 Ağustos Burç Yorumları

Balık 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay romantizm kuşağınıza giriyor ve yönetici gezegeninizle kusursuz bir açı yapıyor. Yaratıcı ve zevkli şeyler yapmak için elinizde mükemmel bir reçete var. Her taraf aşk dolu. Duygularınıza sonuna kadar güvenebilirsiniz sevgili Balıklar. Bugün sevgilinizle şahane bir uyum içindesiniz. Yalnızsanız, kolaylıkla sevgili bulabilirsiniz.

Kova 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugünkü Ay etkisi iş arkadaşlarınızın duygusal ihtiyaçlarıyla ilgilenmeniz için kusursuz sevgili Kovalar. Duyguları gereksiz ya da rahatsız edici şeyler olarak görüp bir tarafa itmeye eğilimlisiniz ama daha hassas meselelerle ilgilenmeniz bağ kurmanıza yardımcı olabilir. Meslektaşlarınızla daha iyi ilişkilerin yolu buradan geçiyor.

Oğlak 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay ilişki kuşağınıza giriyor sevgili Oğlaklar. Sevdiklerinizin ihtiyaçları ve hassasiyetleriyle o kadar ilgilisiniz ki, başka her şeye olan ilginizi kaybedebilirsiniz. Hatta diğerlerinin isteklerine cevap verme konusundaki yoğun arzunuz, onların duygularını telepatik olarak hissetmenizi sağlayabilir.

Yay 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay seyahat ve macera hanenizde ve sizi bir sonraki kaçışınızı gerçekleştirmeye, en azından planlamaya çağırıyor. Gezip görme merakınız bugünün yıldızlarının etkisiyle doruk noktasında, o nedenle sıkıcı gündelik yaşamdan kaçmak için bol bol fırsat yaratın. Biraz eğlenceye ihtiyacınız var, hem de hemen.

Akrep 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugünkü su grubu Ay etkisi, hassas doğanızla tam bir uyum içinde sevgili Akrepler. Ancak olumsuz duyguların sizi ele geçirmesine izin verirseniz, bu etki sizi sıkıntıya sokabilir. Olumlu şeylere odaklanın, bu sayede hem kendinizi harika hissedecek, hem de büyüleyici olacaksınız canlarım.

Terazi 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay yeniden yıldız haritanızın en üstüne çıkarak sizi kariyer hedeflerinizle temasa geçiriyor. Duygularınızın, şu andaki profesyonel konumuzda gerekli değişiklikleri yapma veya konumunuzu iyileştirme konusunda size ilham vermesini sağlayabilirsiniz. İçinizde hissetmediğiniz şeyleri yapmayın.

Başak 30 Ağustos 2013 Cuma
Aşırı duygusal Ay enerjisi, günü evde battaniyelerin altına saklanarak geçirmek istemenize yol açabilir. Oysa gündelik gereklilikler yakanızı bırakmıyor. Ne olursa olsun kendinizi pohpohlamaya vakit ayırın sevgili Başaklar. Pedikür ya da masaj için ayıracak bir yarım saatiniz mutlaka vardır.

Aslan 30 Ağustos 2013 Cuma
Karamsar ve hassas bir gün. İnsanlar en iyi niyetle söylenmiş şeylere bile alınganlık gösterebilir. Sevdiklerinizi yalnızca onların iyiliğini düşündüğünüze ikna etmeye çalışmaktan vazgeçin. Özür dilemeye başlamadan önce bırakın içlerindekileri söylesinler.

Yengeç 30 Ağustos 2013 Cuma
Sevgili Yengeçler, Ay bugün burcunuzun yıldızlarına girerek sizi kendinizle ve duygularınızla başbaşa bırakıyor. Şu anda alışılmadık derecede hassassınız, bu da nasıl kullandığınıza bağlı olarak lehinize ya da aleyhinize çalışabilir. Sezgilerinize güvenin ama her şeyi o kadar da kişisel almayın.

İkizler 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay burcunuzdan çıkarak para ve değerler hanenize giriyor sevgili İkizler. Gelirinizi artırmak için yeni yollar bulma konusunda adeta sihirbaz kesileceksiniz. Sezgilerinizin yeni bir nakit akışı sağlamasına izin verin. Hayalini kurduğunuz şeyleri paraya dönüştürebilirsiniz.

Boğa 30 Ağustos 2013 Cuma
Ay bugün iletişim kuşağınıza giriyor sevgili Boğalar. Mevcut yıldızların etkisi altında insanlar alınganlığa çok eğilimli, o nedenle büyük bir dikkat ve hassasiyetle konuşun. Kelimelerinizin arkasındaki enerjiye de özen gösterin, çünkü karşınızdakiler niyetinizi sezer. Cümlelerin arasındaki boşlukları sevgiyle doldurun.

Koç 30 Ağustos 2013 Cuma
Bugün evcimenliğiniz üzerinizde sevgili Koçlar. Gündelik hayhuyun içine girmektense, evde kalıp güzel bir kitapla koltuğa kıvrılmak isteyeceksiniz. Rahat yuvanızdan çıkmak zorunda kalırsanız, bir an evvel dönmek için elinizden geleni yapın. Dünya bekleyebilir, beklemeli de.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.