3 Haziran 2012 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

3 Haziran Pazar Günlük Burç Yorumları 3 Haziran 2012 Pazar Burç Yorumları

3 Haziran 2012 Pazar Günlük Burçlar – 3 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 3 Haziran 2012 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Bazı fikirler, parasal olarak size dönebilir. Yalnız iş alanlarınızda sorunlara açık olabilirsiniz. İş alanlarınızda baskı hissettiğiniz zaman ne yapacağınız pek belli olmuyor.

BOĞA burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Bugün, eski bir arkadaşınızla görüşmek sizi keyiflendirebilir. Dış ortamlardaki işlerinizde, beklenmedik etkilere açık olacaksınız. Üzerinizdeki baskıyı kontrol etmeniz gerekebilir.

İKİZLER burcu 03 Haziran 2012 yorumu
İş alanlarınızda konuşulan bir konu üzerinde durabilir ve alacağınız yardımlarla etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda alacağınız desteklere dikkat.

YENGEÇ burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Özel hayatınızda birtakım zorlanmalar ortaya çıkabilir. Özellikle göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanın sizin üzerinizde uygulayacağı baskı hoşunuza gitmeyebilir.

ASLAN burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Özel hayatınızda birtakım zorlanmalar ortaya çıkabilir. Özellikle göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanın sizin üzerinizde uygulayacağı baskı hoşunuza gitmeyebilir.

BAŞAK burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Dış ortamlara dayalı işlerinizde, ortaklaşa çalışmalarınız artabilir veya özel hayatınızda güzel etkiler altında olabilirsiniz. Aşk hayatınızda hissedeceğiniz baskılar, sizi huzursuz edebilir.

TERAZİ burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Bugün, iş alanlarınızda daha önceden gündeme gelmiş konular, size ortaklaşa para konularında güzel kapılar açabilir. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

AKREP burcu 03 Haziran 2012 yorumu
İletişime dayalı iş alanlarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. İşlerinizde yolunda gitmeyen konuların öne çıktığına şahit olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla olan ilişkileriniz olumlu.

YAY burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Bugün, eğlenceye yönelik alanlarınız için harcamalarınız sizi zorlayabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olun. Bugün ev ve aileyle ilgili güzel ilişkiler içinde olacaksınız.

OĞLAK burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Aile hayatınızda sorunlar ortaya çıkabilir. Bozuk bir ilişkiniz varsa, bu perşembeye dikkat etmelisiniz. Evde bir eşyanız bozulabilir. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde şanslı etkiler söz konusu.

KOVA burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Bugün, evinize yönelik para konularında veya anlaşmalarında şanslı etkiler altında olacaksınız. Diğer yandan, iletişime dayalı işlerinizde beklenmedik kopuş ve sorunlar görülebilir.

BALIK burcu 03 Haziran 2012 yorumu
Sosyal ortamlardaki para meselelerinde zorluklar çıkabilir. Arkadaşlarınızla paraya dayalı işleriniz varsa dikkatli adım atmalısınız. Yakın çevrenizden desteğiniz yüksek olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.