3 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

3 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 3 Ağustos 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 3 Ağustos Burç Yorumları

Balık 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay burcunuzun elementinde, bu da yaratıcılığınızı yeni ve şaşırtıcı doruklara taşıyor. Molalarınızı en son fikirlerinizi keşfetmek için kullanın. Aklınıza gelenleri günlüğünüze yazın ya da güvendiğiniz bir aile üyesi veya dostla paylaşın. Havada romantizm de var, o nedenle sanatı ve aşkı aynı şiddetle kucaklayın.

Kova 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Ay hafta sonu boyunca sağlık ve esenlik kuşağınızda, o nedenle yoga minderinizi açın ve kendinize bir bardak yeşil sebze suyu doldurun, sevgili Kovalar. Hem psikolojik, hem de fiziksel olarak yeni ve daha iyi bir siz ortaya çıkmayı bekliyor. Programınıza sağlıklı aktiviteler ekleyerek hem vücudunuza, hem de ruhunuza iyi davranın.

Oğlak 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün enerji ortaklık kuşağınıza giriyor, bu da dikkatinizi ilişkilere yöneltmenize neden oluyor. Hafta sonu boyunca duygusal açıdan muazzam iniş ve çıkışlar yaşayabilir, derin bir aşktan kıskançlığa ve hayal kırıklığına dek pek çok şey hissedebilirsiniz sevgili Oğlaklar, o nedenle yanınızdakileri dikkatli seçin.

Yay 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün seksüalite kuşağınızdaki Ay-Jüpiter buluşması, ateşli bir romantizm için ideal atmosfer oluşturuyor. Yalnızsanız, gerçekten bağlanabileceğiniz bir sevgili bulmanız bu etki altında çok kolay olacak. Sevgiliniz varsa, kendinizi ona çok yakın ve aşk dolu hissedeceksiniz.

Akrep 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay’ın yaydığı su enerjisi kendinizi tam formunda hissetmenizi sağlıyor, sevgili Akrepler. Hafta sonu hep gitmek istediğiniz bir yere yapacağınız seyahatin hayallerini kurmak için ideal. Hatta belki gerçekten yola çıkabilirsiniz. Nehre, göle ya da okyanusa ne kadar yakın olursanız, kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz.

Terazi 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bu hafta sonu havadaki sımsıcak Ay enerjisine rağmen, her nasılsa hala kariyer konularına kafa yoruyorsunuz. İki arada bir derede kalabilirsiniz sevgili Teraziler. Bir tarafınız hala ofiste, profesyonel meselelere kafayı takmış durumda, bir tarafınızsa dostlar ve aileyle birlikte. Unutmayın, sevdikleriniz aklınızın başka yerde olduğunu fark eder.

Başak 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bu hafta sonu eski ve yeni arkadaşlara ait, sevgili Başaklar. Samimi bir ortamda, güzel bir sofranın başında sevdiğiniz dostlarınızla oturduğunuzu düşünün. Hayat bundan daha güzel olabilir mi? İnsanlar duygusallaşabilir ama bu da hep birlikte olmanız için bir başka sebep. Böylece birbirinizi destekleyebilirsiniz.

Aslan 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Ay önümüzdeki birkaç gün boyunca sırlar evinizde saklanacağı için, kendi zihninizin mahremiyetinize gömülerek gevşemenizin tam vakti. Bu hafta sonu uzun yürüyüşlere, derin meditasyon seanslarına ve hayata bakış açınızı tamamen değiştirecek samimi sohbetlere çok uygun.

Yengeç 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay, burçlar kuşağının size ait olan samimi ve sıcak köşesinde sevgili Yengeçler, bu da önünüzdeki güçlü hafta sonuna hazır olmanızı sağlıyor. Yöneticiniz daha sonra Jüpiter’le birleşecek ve dünyanıza bereketle genişlik getirecek. Gerçekleştirmek istediklerinizi hayal ederseniz, ektiğiniz tohumlar boy atacak.

İkizler 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün kendinizi alışveriş havasında hissederseniz şaşırmayın. Ay, sahiplik evinizde bulunuyor, bu da güzel şeylere duyduğunuz arzunun çığrından çıkmasına neden olabilir. Giyecektense ev eşyalarına yönelebilirsiniz ama parlak ve yeni her şey sizin için uygun. Kredi kartınızın limitine dikkat edin.

Boğa 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bu hafta sonu ruhunuzu doyurmakla uğraşacaksınız sevgili Boğalar. Rahatlık peşindesiniz, duygularınızı ifade etmeniz de her zamankinden daha kolay. İster alıcı konumunda olun, ister verici, işin sırrı bütün ilişkilerinizde kendinizi güvende hissetmekte. Derin, anlamlı sohbetler mümkün, o nedenle etrafınızdakilerin yalnızca fikir değil, duygu alışverişinde de bulunabilen insanlar olmasına dikkat edin.

Koç 03 Ağustos 2013 Cumartesi
Bu hafta sonu Ay enerjisi ev kuşağınıza akarak Cumartesi gününü geç saatlere kadar uyumaya ve evde tembellik etmeye çok uygun bir hale getiriyor. Sevgilinizle samimi vakit geçirmek ya da arkadaşlarınızla, ailenizle birlikte olmak için de mükemmel bir gün. Şu anda yuvanızın rahatlığında kıvrılmanızda hiçbir sakınca yok.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.